Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk to rosyjska modelka. Współpracowała z największymi domami mody na świecie. Zaliczana jest do grona najlepszych supermodelek. Związana była z piłkarzem Christiano Ronaldo przez prawie pięć lat. Od 2015 do 2019 aktor Bradley Cooper był jej partnerem. Para rozstała się, ale ma razem córkę.

Imię i nazwisko: Irina Walerjewna Szajchlisłamowa
Pseudonim: Irina Shayk
Data urodzenia: 6 stycznia 1986r.
Miejsce urodzenia: Yemanzhelinsk, Rosja
Zawód: modelka
Facebook: facebook.com/IrinaShayk/
Instagram: @irinashayk
Wzrost: 178 cm

Irina Shayk - początki kariery

Irina Shayk przyszła na świat w styczniu 1986 roku w byłym Związku Radzieckim. Jako dziecko uczyła się gry na pianinie oraz śpiewała w lokalnym chórze. Rozpoczęła studia na kierunku marketingu, ale wkrótce je porzuciła i skończyła szkołę kosmetyczną. Została zauważona przez jedną ze swoich klientek, która pracowała w rosyjskiej agencji modelek. Za jej pomocą Irina rozpoczęła występy w konkursach piękności. Została „Miss Czelabińska" w 2004 roku. Jej agencja stale zgłaszała kandydaturę podopiecznej do sesji zdjęciowych światowych firm. W 2007 roku Shayk udało zdobyć się ważny kontrakt z firmą Intimissimi. W tamtym okresie zainteresowały się nią firmy Guess, Victoria's Secret.

Irina Shayk - rozwój kariery

W 2009 Irina wyjechała do Paryża. Podpisała kontakt z agencją modelek IMG. Jej kariera rozwijała się w błyskawicznym tempie. Stała się rozchwytywaną modelką. W kolejnych latach brała udział w pokazach m.in. Miu Miu, Bottega Veneta, Givenchy, Marc Jacobs, Moschino i Versace. W 2010 roku związała się z piłkarzem Christiano Ronaldo, dzięki czemu stała się ulubienicą kolorowej pracy. Para rozstała się w 2015 roku. Następnie Irina związała się z aktorem Bradley'em Cooperem. Po kilku miesiącach znajomości para zamieszkała razem.
Irina Shayk rozstała się z Bradley'em Cooperem w 2019 roku - aktor podejrzewany był o romans z Lady Gagą.

irina shayk

Więcej o:

irina shayk

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.