Bradley Cooper i Irina Shayk na spacerze z córką. Plotkuje się o powrocie pary do siebie

Bradley Cooper i Irina Shayk są od kilku miesięcy bohaterami nagłówków gazet, które piszą, że para postanowiła do siebie wrócić. Ostatnio paparazzi przyłapali ich na rodzinnym spacerze.

Bradley Cooper i Irina Shayk tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu, jednak ich relacja przeżywała wiele wzlotów i upadków. W pewnym momencie sami fani gwiazdorów nie byli w stanie za nimi nadążyć. Do oficjalnego rozstania doszło w 2019 roku, kiedy to modelka była medialnie wiązana z Kanye Westem, natomiast Bradley Cooper miał mieć romans z Hubal Abedin. Od wielu miesięcy w mediach aż huczy od plotek, jakoby aktor i modelka znów mieli się ku sobie. Potwierdzeniem mógłby być, chociażby ich ostatni rodzinny spacer. Zabrali ze sobą sześcioletnią córkę Leę.

Polecamy: Irina Shayk i Bradley Cooper starają się o drugie dziecko? Mieli podjąć pierwsze próby

Zobacz wideo Trener wygnał zawodnika z boiska

Uśmiechnięty Bradley Cooper spaceruje z zamyśloną Iriną Shayk. W środku maszeruje ich córka

Aktor i modelka wybrali się na sobotni spacer po nowojorskich ulicach. Na tę okazję Bradley Cooper wybrał luźną weekendową stylizację. Na look składała się sztruksowa, szara kurtka i jasny, melanżowy T-shirt. Całość dopełnił prostymi, ciemnoniebieskimi spodniami i brązowymi okularami. W takim zestawie kompletnie nie przypominał wielkiej gwiazdy kina. Po jego minie można było zauważyć, że sześcioletnia córka Lea jest jego oczkiem w głowie. 

Bradley Cooper, Irina ShaykBradley Cooper, Irina Shayk East News

Irina Shayk także tego dnia nie chciała się wyróżniać z tłumu, więc postawiła na sprawdzony, czarny total look. Oczywiście nie byłaby sobą, gdyby nie dopełniła stylizacji czarnymi, bardzo modnymi okularami w stylu lat 90. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA