Irina Shayk i Bradley Cooper starają się o drugie dziecko? Mieli podjąć pierwsze próby

Irina Shayk i Bradley Cooper podobno starają się o drugie dziecko. Tabloid donosi, że oboje są na to gotowi.

Bradley CooperIrina Shayk zakończyli związek w 2019 roku. Powodem miał być domniemany romans aktora z Lady Gagą na planie filmu "Narodziny gwiazdy". Nie dało się wtedy ukryć, że chemia między aktorami jest naprawdę ewidentna. Sami zainteresowani twierdzili,jednak, że została wykreowana tylko i wyłącznie na potrzeby filmu. Teraz jeden z tabloidów poinformował, że Irina Shayk i Bradley Cooper starają się o... drugie dziecko. Tak donosi informator z bliskiego otoczenia pary.

Polecamy: Wymowne zdjęcie Iriny Shayk i Bradleya Coopera. Wspólnie bawili się na imprezie

Zobacz wideo Karolina Malinowska o body positive. "Znam piękne modelki plus size"

Bradley Cooper i Irina Shayk chcą mieć drugie dziecko? 

Bradley Cooper i Irina Shayk według portalu Page Six starają się o drugiego potomka. Warto przypomnieć, że partnerzy mają już córkę, pięcioletnią Leę. Teraz okazuje się, że rodzice Lei znowu do siebie wrócili, a dziewczynka może spodziewać się młodszego brata lub młodszej siostry. Zdaniem Page Six mówi się w kuluarach o tym, że chcą mieć kolejne dziecko.

Zobacz też: Bradley Cooper i Irina Shayk planują drugie dziecko? Mieli dać sobie jeszcze jedną szansę

Choć tematu sformalizowania ich związku nie ma na stole, Irina i Bradley starają się o kolejne dziecko - podkreślił informator Page Six.
 

Warto podkreślić, że Bradley Cooper nie potrzebuje formalizacji ich relacji, żeby być szczęśliwy. Mimo tego podobno pragnie powiększyć rodzinę z Iriną Shayk.

Bradley wydaje się mieć raczej luźny stosunek do instytucji małżeństwa, ale równolegle jest zdecydowanie za powiększeniem rodziny - dodał Page Six.

Myślicie, że para wróciła do siebie już na dobre?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.