Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat zostaną rodzicami? Wpis na Instagramie daje do myślenia. "Mamy dla was bardzo poważne zadanie"

Grzegorz Krychowiak zaskoczył swoich fanów tajemniczym postem, w którym niektórzy doszukują się zapowiedzi, że już niedługo piłkarz zostanie ojcem. Czy tak jest?

Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat są parą od pięciu lat i choć w wakacje przechodzili niewielki kryzys, podczas którego rozstali się na krótko, ich miłość wciąż kwitnie. Czyżby para zdecydowała się na kolejny krok? Takie wnioski nasuwają się po obejrzeniu ostatniego wpisu piłkarza. Pod zdjęciem z ukochaną sformułował bardzo wymowną "prośbę" do fanów.

Moi drodzy - mamy dla Was bardzo poważne zadanie. Czy pomoglibyście nam wybrać imię dla dziecka? Podsyłajcie swoje propozycje, po 3 imiona dla chłopca i po 3 imiona dla dziewczynki. Dziękujemy za pomoc!
 

Czy to oznacza, że już niedługo na świat przyjdzie pierwsze dziecko Krychowiaka i Jaunat? Internauci są pewni - post zasypali komentarzami z gratulacjami i, zgodnie z prośbą, propozycjami imion.

Jaka jest prawda, tego jeszcze nie wiadomo, bowiem piłkarz nie zaznaczył, czy to dla nich, czy dla kogoś zupełnie obcego, poszukują idealnego imienia. Na wszelki wypadek jednak już teraz składamy gratulacje!

Zobacz wideo

MK 

Więcej o: