Irina Shayk debiutuje na wybiegu Victoria's Secret, a media huczą od plotek: Jest w ciąży! Dowód? Spójrzcie na jej stroje

Irina Shayk na swoim pierwszym pokazie Victoria's Secret miała dość nieoczekiwane stylizacje, gdyż wszystkie zakrywały jej brzuch. Zagraniczne media są pewne: modelka jest w ciąży.

Irina Shayk w tym roku pierwszy raz wzięła udział w pokazie Victoria's Secret. Jak sobie poradziła? To mało kogo interesuje w świetle najnowszych doniesień na jej temat: modelka jest ponoć w ciąży z amerykańskim aktorem, Bradleyem Cooperem.

Gwiazda jest już w drugim trymestrze i jest bardzo podekscytowana tym, że po raz pierwszy zostanie mamą - donosi informator EOnline.com.

Ponoć Shayk i Cooper planowali założenie rodziny już od jakiegoś czasu.

Obydwoje chcą dzieci i od dawna o tym mówili.

Choć żadne z zainteresowanych nie potwierdza plotek, to stylizacje Iriny z pokazu właściwie nie pozostawiają wątpliwości. Modelka pojawiła się w dwóch strojach i oba zasłaniały jej brzuch. Na after party również wybrała maskującą krągłości sukienkę w pionowe czarno-białe paski.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Irina i Bradley są ze sobą od maja 2015 r, a przynajmniej wtedy pojawiły się pierwsze doniesienia na temat łączącej ich bliskiej relacji.

Jeśli plotki o ciąży okażą się prawdziwe, przyszłym rodzicom gratulujemy!

WJ