Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska to jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Jej pseudonim to "Maffashion", pod którym można znaleźć ją w mediach społecznościowych, a jednocześnie pod marką tą prowadzi bloga i sprzedaje własne kolekcje ubrań.

Imię i nazwisko: Julia Kuczyńska
Pseudonim: Maffashion
Data urodzenia: 22 września 1987r.
Miejsce urodzenia: Złotów
Zawód: dziennikarka
Instagram: @maffashion_official
Facebook: facebook.com/MAFFASHION.official/

Julia Kuczyńska - początki kariery

Julia Kuczyńska urodziła się w 1987 roku w Złotowie. W 2006 roku zdała maturę i rozpoczęła studia na kierunku kulturoznawstwo na Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. W 2009 roku założyła bloga, na którym prezentowała swoje stylizacje modowe. Blog przez pierwsze lata działalności zyskiwał coraz więcej wielbicieli, a Kuczyńska stała się gwiazdą Internetu. Rozpoczęła współpracę z markami modowymi, które wykorzystywały potencjał blogów modowych. W 2011 roku wraz z inną blogerką modową - Jessicą Mercedes - prowadziła w stacji telewizyjnej ESKA TV program "J&J Fashion Show", który zajmował się tematyką modową.

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion

W 2013 roku Julia Kuczyńska pojawiła się na okładce magazynu KMAG. Podjęła również współpracę z firmą GATTA, dla której zaprojektowała własną kolekcję. Została również ambasadorką tej marki z okazji dwudziestolecia istnienia firmy. W kampaniach reklamowych występowała obok Katarzyny Zielińskiej i Beaty Tyszkiewicz. Reklamowała jogurty firmy Danone oraz wzięła udział w promocji marki Bershka.
Przez kolejne lata Kuczyńska zyskiwała na popularności. Jej stylizacje zostały docenione przez portal lookbook.nu, w którym jako jedyna Polska dotarła do pierwszego miejsca zestawienia. Julia Kuczyńska była lektorką filmu "Miłość na bogato" emitowanego przez stację VIVA Polska.
Od 2015 roku Julia jest w związku z Czarkiem Jóźwikiem - jednym z twórców kanału Abstrachuje.

Zobacz także:

Honorata Skarbek - Margaret - Kuba Wojewódzki

julia kuczyńska

Więcej o:

julia kuczyńska

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.