Maffashion znów o alimentach. Nawiązała do walki Fabijańskiego na Fame MMA

Ostatnio w sieci głośno było na temat alimentów, których Sebastian Fabijański miał nie płacić na rzecz syna. Maffashion została ponownie zapytana o tę sprawę. Wspomniała o ostatnich poczynaniach zawodowych byłego partnera.

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od ponad roku należy do przeszłości. Para rozstała się w atmosferze skandalu, o którym było głośno w mediach. Pewien czas temu influencerka postanowiła zabrać głos ws. alimentów od jej byłego partnera dla ich syna Bastiana. Aktor przyznał, że nie płaci tego typu świadczenia. Kuczyńska zapytana o tę sprawę podczas jednego z eventów, odniosła się do spekulacji związanych z freak fighterską karierą byłego partnera. Wiele osób myślało, że Fabijański jest wręcz zmuszony, aby dorabiać sobie walkami w oktagonie. 

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

Maffashion wyznaje prawdę o alimentach. Na początku wcale o nich nie myślała

"Każda sytuacja jest indywidualna. Ja też wtedy podkreśliłam, że u każdego jest inaczej. Są też kwestie i możliwości takie, że np. rodzice się ze sobą dogadają. My tych alimentów nie mieliśmy zasądzonych" - zaczęła influencerka w rozmowie z Plejadą. Dodała następnie: "Ja nie poszłam do sądu, bo w momencie, kiedy było rozstanie, zupełnie inne rzeczy miałam w głowie i zupełnie, co innego było tym najważniejszym, którym się trzeba teraz zająć, więc ten temat odłożyłam na później. Po prostu chciałam do niego później wrócić". Po pierwszym wyznaniu Kuczyńskiej dot. alimentów w internecie zawrzało. Internauci zaczęli snuć teorie. 

W pewnym momencie przeczytałam, w tym samym dniu zresztą, w którym opublikowałam swój wpis, że pewnie dołożyłam komuś takie alimenty, że aż musiał się bić w klatce, a jest to nieprawdą. Żadnych alimentów nie ma, bo nie zostały zasądzone i żadnych innych pieniędzy nie mam - wyznała Maff.

MaffashionMaffashion Fot. KAPiF

Jak potoczyła się ostatnia walka Fabijańskiego?

Pozostając w temacie kariery freak fightera, wróćmy wspomnieniami do ostatniego pojedynku byłego partnera Maffashion. Druga walka Fabijańskiego w Fame MMA zakończyła się porażką dla niego, podobnie jak jego debiut. Aktor zmierzył się ostatnim razem z raperem Filipkiem. Pojedynek dobiegł końca po 47 sekundach - Fabijański został znokautowany. "Cóż… Sportowo znów zawiodłem. Kolano… delikatnie mówiąc, nie pomogło. Szkoda, bo gdyby nie ono, to by ta walka na pewno dłużej potrwała" - podsumował Fabijański w mediach. Po zdjęcia aktora i Maffashion zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.