Kontrowersyjna moda gwiazd: "szpitalne selfie". Ona zrobiła sobie zdjęcie podczas... aż trudno uwierzyć. Inni? [FOTO]

Anna Popek w samej koszuli na szpitalnym łóżku, Marina Łuczenko na fotelu zabiegowym, Michał Żebrowski z opatrunkiem na brzuchu po operacji wyrostka robaczkowego. Gwiazdy chętnie chwalą się "szpitalnymi selfie". Przesadzają?

Pamiętacie niedawne zdjęcia Anny Popek ze szpitala? Prezenterka musiała poddać się zabiegowi ablacji. Po zabiegu urządziła w szpitalu sesję zdjęciową, a na potrzeby sesji zainscenizowała badanie pulsu, odczyt EKG i rozmowę z lekarzem. Wpis na Facebooku sugerował, że cel tej inscenizacji był szlachetny, chodziło o zwrócenie uwagi na konieczność regularnego przeprowadzania badań lekarskich.

Nie zawsze jednak widzimy zdjęcia gwiazd ze szpitala umotywowane w ten sposób. Najczęściej nie potrzebują wymówki, żeby pokazać zdjęcie zrobione w trakcie zabiegu, na łóżku szpitalnym czy z opatrunkiem. Bodaj najbardziej szokującym przykładem będzie tu Bella Thorne, która na Snapchacie pokazała przygotowania do... kolonoskopii (zabieg jest dokonywany pod narkozą, więc Bella w tym czasie przerwała nadawanie). Odbiła to sobie później, gdy opublikowała zdjęcie zrobione bezpośrednio po zabiegu. Wygląda na nim tak mizernie, że trudno na nie patrzeć obojętnie.

Bella ThorneBella Thorne Screen z Instagram.com/Bella Thorne

 Gwiazd chwalących się szpitalnymi perypetiami jest więcej. Michał Żebrowski po operacji wyrostka pokazał zdjęcie opatrunku na brzuchu. Maja Hyży, Maja Sablewska, Weronika Książkiewicz i Rihanna chwaliły się zdjęciami wenflonów wbitych w żyłę. Dawid Kwiatkowski pokazał zdjęcie z maską tlenową, Katarzyna Cichopek na łóżku szpitalnym... Przykładów jest mnóstwo. Na niektóre nie sposób patrzeć bez uczucia dyskomfortu.

Co o tym sądzicie? "Szpitalne selfie gwiazd" traktujecie jak każde inne selfie, czy też uważacie, że celebryci przesadzają robiąc sobie i tam zdjęcia? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz wideo

JZ