Kontrowersyjna moda gwiazd: "szpitalne selfie". Ona zrobiła sobie zdjęcie podczas... aż trudno uwierzyć. Inni? [FOTO]

Anna Popek w samej koszuli na szpitalnym łóżku, Marina Łuczenko na fotelu zabiegowym, Michał Żebrowski z opatrunkiem na brzuchu po operacji wyrostka robaczkowego. Gwiazdy chętnie chwalą się "szpitalnymi selfie". Przesadzają?

Pamiętacie niedawne zdjęcia Anny Popek ze szpitala? Prezenterka musiała poddać się zabiegowi ablacji. Po zabiegu urządziła w szpitalu sesję zdjęciową, a na potrzeby sesji zainscenizowała badanie pulsu, odczyt EKG i rozmowę z lekarzem. Wpis na Facebooku sugerował, że cel tej inscenizacji był szlachetny, chodziło o zwrócenie uwagi na konieczność regularnego przeprowadzania badań lekarskich.

Nie zawsze jednak widzimy zdjęcia gwiazd ze szpitala umotywowane w ten sposób. Najczęściej nie potrzebują wymówki, żeby pokazać zdjęcie zrobione w trakcie zabiegu, na łóżku szpitalnym czy z opatrunkiem. Bodaj najbardziej szokującym przykładem będzie tu Bella Thorne, która na Snapchacie pokazała przygotowania do... kolonoskopii (zabieg jest dokonywany pod narkozą, więc Bella w tym czasie przerwała nadawanie). Odbiła to sobie później, gdy opublikowała zdjęcie zrobione bezpośrednio po zabiegu. Wygląda na nim tak mizernie, że trudno na nie patrzeć obojętnie.

Bella ThorneBella Thorne Screen z Instagram.com/Bella Thorne

 Gwiazd chwalących się szpitalnymi perypetiami jest więcej. Michał Żebrowski po operacji wyrostka pokazał zdjęcie opatrunku na brzuchu. Maja Hyży, Maja Sablewska, Weronika Książkiewicz i Rihanna chwaliły się zdjęciami wenflonów wbitych w żyłę. Dawid Kwiatkowski pokazał zdjęcie z maską tlenową, Katarzyna Cichopek na łóżku szpitalnym... Przykładów jest mnóstwo. Na niektóre nie sposób patrzeć bez uczucia dyskomfortu.

Co o tym sądzicie? "Szpitalne selfie gwiazd" traktujecie jak każde inne selfie, czy też uważacie, że celebryci przesadzają robiąc sobie i tam zdjęcia? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (21)
Kontrowersyjna moda gwiazd: "szpitalne selfie". Ona zrobiła sobie zdjęcie podczas... aż trudno uwierzyć. Inni? [FOTO]
Zaloguj się
 • Gość: lol

  Oceniono 13 razy 13

  Nie ma ofert, paparazzi nie wystają pod domem, uroda taka sobie, inteligencja...noo, różnie bywa, więc trzeba jakoś zdobyć zainteresowanie i współczucie mas

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 12

  Ale wieśniaki !

 • guavajuice

  Oceniono 9 razy 9

  eee...słabo, na 1 s. przed lub w momencie śmierci, to by było coś, do tego będąc online na tweeterze, albo livestream, a tak to nuda

 • Gość: morgana

  Oceniono 8 razy 8

  kiedyś się mówiło - PRAWDA CZASU,PRAWDA EKRANU ...

 • chocho

  Oceniono 6 razy 6

  Nooo to idzie w dobrym kierunku. Następny etap grobowe selfie

 • artur0121

  Oceniono 6 razy 4

  Parcie na szkło level żenada.

 • Henry Kinger

  Oceniono 4 razy 4

  No to teraz czekamy na transmisję "on line" z jakiegoś celebryckiego porodu któregoś z celebryciątek.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  Przecież o to WAM wszystkim, no prawie wszystkim, chodzi.
  Do granic absurdu i niesmaku jeszcze daleko.
  Ekshibicjonizm i chwalidupstwo wciąż na topie.
  Tak trzymać, nie popuszczać.
  NWWD!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX