Michał Żurawski i Ludwik Borkowski ZŁAMALI REGULAMIN? Fani: To oszustwo! Wygrały dziewczyny! Chodzi o TEN moment

Fani programu "Azja Express" kwestionują zwycięstwo Michała Żurawskiego i Ludwika Borkowskiego. Powód? Chodzi o zadanie z policjantami.

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali pierwszą edycję "Azja Express". Panowie od początku byli bardzo zgrani, doskonale radzili sobie z kolejnymi wyzwaniami i w pełni zasłużyli sobie na zwycięstwo. Nie wszyscy jednak są tego zdania. Powodem jest jedno z zadań, jakie czekało na pary w finałowym odcinku.

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska miały zrobić sobie zdjęcie z 20 Tajami, natomiast Ludwik i Michał z trzema policjantami, stojącymi na jednej nodze. Obaj namawiali policjantów, jednak po kilku nieudolnych próbach postanowili nieco obejść zasady gry. Żurawski wpadł na pomysł, by kupić czapki i założyć je trzem cywilom na głowę. W ten sposób - dzięki kreatywności - zaliczyli to zadanie.

Ich metody kwestionują teraz niektórzy widzowie. Na Facebooku show, pod wpisem o wygranej chłopaków, pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

Chłopcy nie wykonali zadania! To jest oszustwo, a oni nie mają jaj! Dziewczyny wygrały! Brawa dla nich!
Wszystko fajnie. Zasłużyli, ale zadanie, które wykonali na odwal się, mogło zostać im niezaliczone. Dziewczyny wykonały swoje zadanie jak należy, a i tak deptały im po piętach. Brawo!
Troszkę oszukane to zwycięstwo według mnie. Chłopaki nie zrobili poprawnie zadania z policjantami. Ale mimo to gratulacje.
Należała im się jakaś kara za zdjęcie z policjantami, bo nie zrobili tego zdjęcia z policją, tylko ze zwykłymi mieszkańcami w czapkach z napisem policja. Dziewczyny wykonały to zadanie, chłopaki zawalili!

A Wy, co o tym sądzicie? Powinni zostać jakoś ukarani?

AW

 

Komentarze (18)
Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali "Azja Express". Ich zwycięstwo kwestionują teraz fani. Poszło o..."Nie mają jaj"
Zaloguj się
 • Gość: widzka azjaexpres

  Oceniono 15 razy 9

  Dziewczyny też oszukały w zadaniu z liczeniem. Liczyła za nich brytyjka a nie one same. Więc jest na równo, chłopaki byli pierwsi i już

 • Gość: ludzie-spokojnie

  Oceniono 13 razy 7

  Nawet jeśli to zadanie obeszli sposobem, to jedyną konsekwencją tego mogłoby być odebranie im 10tys., bo w tym zadaniu oni nie walczyli o możliwość dalszego uczestnictwa w wyścigu, tylko o wygranie amuletu–czyli dodatkowej kasy. To zadanie nie miało wpływu na wyścig.

 • Gość: Anna

  Oceniono 6 razy 6

  Akurat tez w jednym z odcinków jemiol nie przyprowadził kobiety z niebieskimi rękami tylko pofarbowal "cywilowi" rece- sprytem zaliczył zadanie i tak też postapili chlopaki. A Ty bypa gra o akulet. Dziewczyny nie wygrały, bo nie były pierwsze na mecie. Zwycięstwo należało się chłopakom, bo przeszli przez wszystkie zadania w programie, nie mieli ani jednego immunitetu, nie odpoczywali ani chwili. Poza tym co Michał gadał to gadał, ale nie zauważyłam żeby choć raz zachował się jak Renata, kiedy to wystawiła nie raz innych, pomimo najpierw ugadania się z nimi.

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 4

  "A Wy, co o tym sądzicie? Powinni zostać jakoś ukarani?"
  No pewnie. Dożywocie na Białołęce.

 • Gość: Widz

  Oceniono 8 razy 4

  Zadanie chłopaków było nie możliwe do zrobienia- żaden tamtejszy policjant na służbie nie zgodziłby się na to. Spryt pomógł im je wykonać.

 • Gość: miśka

  Oceniono 3 razy 3

  Wszystkie te programy to JEDNO WIELKIE OSZUSTWO. Dziwi, że ludzie to oglądają i tak łatwo dają sobą manipulować.

 • Gość: Kobieta

  Oceniono 7 razy 1

  Taki hejt to tylko w Polsce...

 • Gość: Kurnik

  Oceniono 7 razy 1

  powinni dostać klapsa po pupie.

  Przypominam, że panie kupiły lodówke. Nie miały prawa miec pieniedzy oprocz dolara NA JeDZeNIe. Wydały na coś innego..złamały regulamin.

 • Gość: Necro

  0

  Ale to, ze sami dobrowolnie brali na siebie trudne zadania, to juz jest niezauwazone przez osoby, ktore kwestionuja ich wygrana. Oszukali, nieoszukali. Ale tak jak juz ktos wyzej napisal, nie byla to walka o pozostanie w programie, a o dodatkowy hajs.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX