Michał Żurawski i Ludwik Borkowski ZŁAMALI REGULAMIN? Fani: To oszustwo! Wygrały dziewczyny! Chodzi o TEN moment

Fani programu "Azja Express" kwestionują zwycięstwo Michała Żurawskiego i Ludwika Borkowskiego. Powód? Chodzi o zadanie z policjantami.

Michał Żurawski i Ludwik Borkowski wygrali pierwszą edycję "Azja Express". Panowie od początku byli bardzo zgrani, doskonale radzili sobie z kolejnymi wyzwaniami i w pełni zasłużyli sobie na zwycięstwo. Nie wszyscy jednak są tego zdania. Powodem jest jedno z zadań, jakie czekało na pary w finałowym odcinku.

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska miały zrobić sobie zdjęcie z 20 Tajami, natomiast Ludwik i Michał z trzema policjantami, stojącymi na jednej nodze. Obaj namawiali policjantów, jednak po kilku nieudolnych próbach postanowili nieco obejść zasady gry. Żurawski wpadł na pomysł, by kupić czapki i założyć je trzem cywilom na głowę. W ten sposób - dzięki kreatywności - zaliczyli to zadanie.

Ich metody kwestionują teraz niektórzy widzowie. Na Facebooku show, pod wpisem o wygranej chłopaków, pojawiło się wiele krytycznych komentarzy.

Chłopcy nie wykonali zadania! To jest oszustwo, a oni nie mają jaj! Dziewczyny wygrały! Brawa dla nich!
Wszystko fajnie. Zasłużyli, ale zadanie, które wykonali na odwal się, mogło zostać im niezaliczone. Dziewczyny wykonały swoje zadanie jak należy, a i tak deptały im po piętach. Brawo!
Troszkę oszukane to zwycięstwo według mnie. Chłopaki nie zrobili poprawnie zadania z policjantami. Ale mimo to gratulacje.
Należała im się jakaś kara za zdjęcie z policjantami, bo nie zrobili tego zdjęcia z policją, tylko ze zwykłymi mieszkańcami w czapkach z napisem policja. Dziewczyny wykonały to zadanie, chłopaki zawalili!

A Wy, co o tym sądzicie? Powinni zostać jakoś ukarani?

AW

Zobacz wideo
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.