Zerwane zaręczyny, rozwody i pranie brudów. Te rozstania zaskoczyły wszystkich [ROZSTANIA GWIAZD 2017]

Nowe pary i częste rozstania w show-biznesie raczej nikogo nie szokują. Równowaga musi być zachowana i oczywiście, jak to w życiu, nie zawsze jest słodko i kolorowo. Mijający rok pod względem życia miłosnego nie był radosny dla wielu par. Byliśmy świadkami kilku niespodziewanych rozstań. Niektórym parom udało się rozejść pokojowo, inni robili to w atmosferze wielkiego skandalu. Jakie były najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2017 roku?
Viola Kołakowska, Tomasz Karolak Viola Kołakowska, Tomasz Karolak WBF

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak

Tomasz Karolak nigdy nie słynął ze stałości w uczuciach. Ma opinię wiecznego chłopca, który ma problem z ustatkowaniem się, a w wywiadach podkreśla, jak ważna jest dla niego wolność. Dlatego lekkim szokiem dla wszystkich było, kiedy oświadczył się swojej wieloletniej partnerce, Violi Kołakowskiej. Zrobił to na scenie teatru.

Teraz powinienem się oświadczyć, ale oświadczyny na scenie to jest zbyt pretensjonalne, więc ja się jej oświadczę za kulisami - powiedział, po czym zabrał partnerkę za kulisy.

Para ma dwójkę dzieci, 4-letniego Leona i 9-letniej Leny. Ich związek przeżył wiele kryzysów, rozstawali się i na powrót schodzili. Teraz jednak wszystko wydawało się wejść na zupełnie nowy poziom.

Niestety, w maju tego roku, media obiegła informacja, że Viola zerwała zaręczyny oddając Karolakowi pierścionek

Według doniesień, modelka postanowiła skupić się na sobie. Kołakowska chce w pełni korzystać z życia i się bawić. W związku z tym oczekiwała, że Karolak więcej czasu poświęci swoim dzieciom i obowiązkom domowym. Niestety, aktor uznał, że partnerka żąda od niego zbyt wiele.

Wygląda na to, że Karolak i Kołakowska utrzymują koleżeńskie relacje. Byli nawet razem na wakacjach, a aktor zatrudnił byłą partnerkę w swoim teatrze.

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski Screen z Instagram.com/marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski

To był krótki związek, ale na tyle intensywny, że na stałe zapisał się w historii polskiego show-biznesu. Pierwsze plotki o romansie Mikołaja Roznerskiego i Marceliny Zawadzkiej pojawiły się na początku czerwca. Na potwierdzenie nie trzeba było długo czekać - była Miss sama rozwiała wątpliwości zaledwie kilka dni później.

Marcelina Zawadzka, Mikołaj Roznerski
Instagram.com/marcelina_zawadzka/

Później aktor dodał na Instagram wspólne zdjęcie z jednoznacznym podpisem.

Wara od mojej dziewczyny - napisał.

Zawadzka opowiadała w tabloidach, jak bardzo jest szczęśliwa. Poznała też syna Roznerskiego a niektórzy donosili, że już jest gotowa zamieszkać z aktorem i mieć z nim dzieci.

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
Screen z Instagram.com/mroznerski

Ich związek rozpadł się po zaledwie czterech miesiącach. Powodem miał być natłok pracy.

Mikołaj prawie nie ma czasu na życie prywatne. Biega z planu na plan i prawie nie widuje się ze swoją ukochaną. Marcelinie bardzo się to jednak nie podoba - podawał Fakt.

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" po rozstaniu wyjechała odpocząć w ciepłe kraje.

Gdy rozdzwoniły się telefony z pytaniami o mój związek, po prostu spakowałam walizkę i poleciałam na Dżerbę - powiedziała.

??dreams come true #sea #life #horse #djerba #blueheart?? ????

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka) Paź 30, 2017 at 10:22 PDT

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska AKPA

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk zaczął spotykać się z Martyną Gliwińską 1,5 roku temu. Nowa partnerka sportowca miała dobry kontakt z jego dziećmi, szczególnie z najstarszą Oliwią. Już kilka razy pojawiały się plotki o ich rozstaniu, ale para dość szybko je dementowała, umieszczając na Instagramie rodzinne zdjęcia.

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Instagram.com/jaretpalmer

Jednak w październiku sportowiec wyznał, że obecnie z nikim się nie spotyka.

Przez jakiś czas spotykałem się z kimś, ale uznałem, że na razie to nie ma sensu. Trudno mi jest nawiązać bliską relację, bo mam trójkę dzieci, pracę i mało czasu na budowanie związku - powiedział magazynowi WeMen.pl


Instagram.com/ martyna.gliwinska

Pojawiły się plotki, że powodem rozstania był fakt, że Gliwińska miała dosyć porównywania do byłej żony Bieniuka, Anny Przybylskiej.

Czasem miała wrażenie, że choćby nie wiadomo jak się starała, nigdy nie dorówna Ani. To rodziło w niej frustrację - mówił jej znajomy w rozmowie z "Na żywo".

Od tego czasu była partnerka Bieniuka wrzuca na Instagram wiele cytatów o dosyć pesymistycznych wydźwięku. Wynika z nich, że przeżywa odrzucenie.

Edyta Herbuś, Mariusz Treliński Edyta Herbuś, Mariusz Treliński MAREK KUDELSKI

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński byli ze sobą prawie 7 lat. Wydawali się parą idealną. Ona piękna, 36-letnia tancerka z aspiracjami zostania aktorką. On starszy o 19 lat, uznany na świecie artysta, reżyser, dyrektor artystyczny warszawskiej Opery Narodowej.

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński
KAPIF

Jednak związek nie należał do najłatwiejszych. Kilka lat temu Herbuś rzuciła Trelińskiego, ale po jakimś czasie wrócili do siebie. Jednak w lutym pojawiła się informacja, że para definitywnie rozstała się, tym razem z inicjatywy reżysera.

Była załamana, ale nie miała wyboru. Musiała zabrać z jego mieszkania swoje rzeczy - powiedziała znajoma pary dziennikowi "Fakt".

Tancerka odniosła się do rozstania na swoim Instagramie.

Miłość jest mądrością i jeśli w którymś momencie wybieramy inną drogę na kolejny etap życia, to można pożegnać się zachowując wzajemny szacunek, wrażliwość i empatię.

Niedługo po rozstaniu Treliński był widziany na pokazie Paprockiego i Brzozowskiego w towarzystwie byłej dziewczyny Kuby Wojewódzkiego.

Joanna Krupa, Romain Zago Joanna Krupa, Romain Zago EAST NEWS

Joanna Krupa i Romain Zago

Joanna Krupa i Romain Zago wzięli ślub w 2013 roku i tworzyli jeden z najgorętszych związków w show-biznesie. W sieci co chwilę ukazywały się ich nowe zdjęcia, na których nie szczędzili sobie czułości. Jednak w kwietniu okazało się, że to już koniec. Powodem rozstania pary były zbyt częste wyjazdy Krupy do Polski.

Nie mógł zrozumieć jej sentymentu do Polski. Sukces oglądalności ostatniego sezonu "Top Model" przyniósł Joannie nowe kontrakty. Tym samym jej pobyt w Polsce znacznie się przedłużył. Zago wpadł w szał - zdradziła magazynowi "SHOW" przyjaciółka pary.

Modelka próbowała walczyć o związek, ale zdaniem Romaina nie było czego ratować.

Joanna Krupa i Romain Zago
Screen z Instagram.com/joannakrupa/

W lipcu sfinalizowali sprawę rozwodową a jako przyczynę podaje się "całkowity rozpad pożycia małżeńskiego". Choc rzekomo rozstali się w przyjaźni, Krupa udzieliła wywiadu, w którym stwierdziła, że przez męża "straciła 10 najpiękniejszych lat życia".

Pod koniec lipca Krupa odreagowywała rozwód na Mykonos w towarzystwie swojego przyjaciela, Dawida Wolińskiego. A Zago? Leczył smutki w Miami balując z Blac Chyną.

Blac Chyna and new boyfriend Mechie are seen together at Mynt Lounge in Miami, FL. The reality star showed of her curves in a body hugging dress by daretobevintage as she hosted the Friday evening party during Miami Swim Week.  She also posed for photos and received affectionate kisses by club owner Romain Zago, who recently divorced Joanna Krupa.
21 Jul 2017
Pictured: Blac Chyna and new boyfriend Mechie are seen together at Mynt Lounge in Miami, FL. The reality star showed of her curves in a body hugging dress by daretobevintage as she hosted the Friday evening party during Miami Swim Week.  She also posed for photos and received affectionate kisses by club owner Romain Zago, who recently divorced Joanna Krupa.
Photo credit: Ralph Notaro / MEGA

TheMegaAgency.com
+1 888 505 6342
TBA / MEGA/ForumGwiazd

Selena Gomez i The Weeknd na gali MET 2017 Selena Gomez i The Weeknd na gali MET 2017 AP

Selena Gomez i The Weeknd

Selena Gomez i The Weeknd zaczęli się spotykać na początku tego roku. Wcześniej piosenkarka przyjaźniła się z jego byłą, Bellą Hadid, która po informacji o tym związku przestała obserwować ją na Instagramie. Ich relację skomentował też Justin Bieber, czyli były chłopak Gomez. Reporter TMZ spytał go, czy lubi słuchać piosenek The Weeknd.

Totalnie nie. To straszny badziew - odpowiedział.

Na szczęście para nic sobie z tego nie robiła. Spędzili razem Walentynki, pojawili się wspólnie na Met Gali, gdzie nie szczędzili sobie czułych gestów na czerwonym dywanie, co było o tyle dziwne, że wokalista słynie raczej z bardzo zachowawczego stylu bycia i niechętnie uzewnętrznia uczucia.

Selena Gomez i The Weeknd na gali MET 2017
EastNews

Jednak ich związek nie trwał zbyt długo. Pod koniec października media obiegła informacja, że Selena znów spotyka się z Justinem. Kilka dni później serwis TMZ podał, że Gomez i The Weeknd już nie są razem. Podobno przerósł ich natłok obowiązków oraz to, że nie byli w stanie często się widywać.

Justin Bieber szybko wykorzystał sytuację. Na reakcję Hadid też nie trzeba było długo czekać. W dniu ogłoszenia rozstania zrobiono jej te zdjęcia:

Wymowne, prawda? 

Mel B, Stephen Belafonte Mel B, Stephen Belafonte EAST NEWS

Mel B i Stephen Belafonte

Mel B w 2007 roku wzięła ślub ze Stephenem Belafontem, producentem muzycznym. Przez lata uchodzili za wzorowe małżeństwo, ale pod koniec marca była członkini Spice Girls wniosła pozew o rozwód. Twierdziła, że mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. Sąd przychylił się do jej wniosku, a Belafonte dostał zakaz zbliżania.

Mel B wyznała przed sądem, że wielokrotnie próbowała rozstać się z mężem, ale ten szantażował ją m.in. wypuszczeniem ich wspólnej sekstaśmy.

Groził mi przemocą, groził, że zniszczy moje życie w każdy możliwy sposób, zniszczy moją karierę i odbierze mi dzieci - powiedziała piosenkarka.

Gwiazda oskarżyła go także o zdradę z nianią, która miała zajść w ciążę. Belafonte rzekomo zażądał od niej zrobienia aborcji i wypłacił jej 300 tysięcy dolarów z majątku należącego do Mel B. 

W połowie grudnia tego roku rozwód został sfinalizowany.

via GIPHY

Katy Perry i Orlando Bloom Katy Perry i Orlando Bloom Stefano Della Porta/CIAO PIX / Stefano Della Porta/CIAO PIX

Katy Perry i Orlando Bloom

Katy Perry zaczęła spotykać się z Orlando Bloomem wiosną 2016 roku. O ich romansie zaczęło być głośno po Złotych Globach, gdy zostali przyłapani na flircie. Niedługo po tym wybrali się razem na koncert Adele w Los Angeles, na którym całowali się i przytulali.

Zawsze wydawali się być bardzo zgraną parą. Artystka zorganizowała dla ukochanego imprezę-niespodziankę z okazji 40. urodzin a media obiegły ich gorące zdjęcia z wakacji. Wieść o rozstaniu była dla wielu zaskoczeniem.

Orlando Bloom, Katy Perry
East News

Niestety związek nie przetrwał. Na początku marca rzecznicy Perry i Blooma wydali oficjalne oświadczenie, potwierdzając plotki o rozstaniu. 

Zanim pojawią się plotki i fałszywe informacje, potwierdzamy, że Orlando i Katy dają sobie na ten moment pełną szacunku i miłości przestrzeń - czytamy.

Po rozstaniu Katy zrobiła to, na co decyduje się wiele kobiet, czyli drastycznie zmieniła fryzurę.

Katy Perry arrives at the iHeartRadio Music Awards at the Forum on Sunday, March 5, 2017, in Inglewood, Calif. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)
Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Amber Heard, Elon Musk Amber Heard, Elon Musk MEGA / The Mega Agency

Amber Heard i Elon Musk

Amber Heard ma za sobą burzliwe rozstanie z Johnnym Deppem, który miał się nad nią znęcać. Rozwód sfinalizowała w styczniu 2017, a 7 milionów, które po długiej batalii otrzymała od gwiazdora, przeznaczyła na cele charytatywne.

Niedługo po tym pojawiły się plotki, że Amber spotyka się z miliarderem, Elonem Muskiem. Do sieci wrzucali wspólne zdjęcia z randki.

Cheeky

Post udostępniony przez Amber Heard (@amberheard) Kwi 23, 2017 at 5:11 PDT

Niestety, ten związek nie przetrwał długo. Rozstali się w sierpniu a powodem podobno były zbyt napięte grafiki. Heard skomentowała to na Instagramie.

Życie na oczach wszystkich oznacza, że bardzo często trzeba się tłumaczyć wielu osobom. W tym przypadku chciałabym pozostać bardziej milcząca. Mimo, że zerwaliśmy, Elon i ja głęboko o siebie dbamy i pozostajemy blisko. Dziękuję za wsparcie, szacunek i prywatność w trakcie tego trudnego, tak ludzkiego czasu - napisała.

Miliarder odniósł się do tego dopiero kilka miesięcy później, kiedy w wywiadzie dla "Rolling Stone" powiedział, że był naprawdę zakochany. Dodał, że to Amber z nim zerwała.

Harvey Weinstein i Georgina Chapman Harvey Weinstein i Georgina Chapman Fot. Peter Kramer / AP Photo

Harvey Weinstein i Georgina Chapman

O Harveyu Weinsteinie zaczęło się mówić głośno w październiku tego roku, kiedy na jaw wyszedł skandal seksualny z nim w roli głównej. Producent został oskarżony o molestowanie przez m.in. Umę Thurman, Angelinę Jolie i Gwyneth Paltrow. Do podobnych doświadczeń przyznały się również Rosanna Arquette, Tomi-Ann Roberts, Katherine Kendall, Judith Godr?che oraz Dawn Dunning. Z kolei Rose McGowan oskarżyła wpływowego producenta o gwałt. 

Skandal seksualny w Hollywood. Molestowanie i gwałty w świecie show-biznesu. Kto został oskarżony, a kto padł ofiarą? [PODSUMOWANIE]

Nic więc dziwnego, że Georgina Chapman, która spotykała się z nim od 2004 roku, a 3 lata później poślubiła, podjęła decyzję o rozstaniu. Aktorka i założycielka marki odzieżowej Marchesa ogłosiła 10 października, że zostawia producenta.
Zdecydowałam się odejść od mojego męża. Moje serce płacze do tych wszystkich kobiet, które przeżyły nieprawdopodobny ból przez te niewybaczalne zachowania. Opieka nad dziećmi to dla mnie teraz najważniejsza sprawa, więc proszę media o uszanowanie naszej prywatności - napisała w oświadczeniu.

Marchesa loungewear ;) #marchesa #lounge

Post udostępniony przez Georgina Chapman (@georginachapmanmarchesa) Wrz 27, 2017 at 6:33 PDT

Weinstein i Georgina mają dwójkę dzieci, 7-letnią córkę, Indię Pearl, i 4-letniego syna, Dashiella Maxa Roberta. Portal TMZ podaje, że na mocy podpisanej intercyzy, aktorka ma otrzymać od byłego męża prawie 12 milionów dolarów (ponad 40 milionów złotych).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.