Amber Heard dostanie 7 mln dolarów. Co z nimi zrobi? "Pomogę tym, którzy są zbyt słabi". To nie koniec. Kolejny gest jest znaczący

Amber Heard nie zatrzyma pieniędzy, które otrzyma w wyniku ugody rozwodowej z Johnnym Deppem. Całą sumę, 7 milionów, przekaże na fundację.

Amber HeardJohnny Depp we wtorek zawarli ugodę w sprawie rozwodu, w ramach której aktor zgodził się na zapłacenie (już wkrótce) byłej żonie 7 milionów dolarów. Jak się okazało gwiazda postanowiła przekazać całą tę sumę fundacji, zajmującej się ochroną dzieci i walką z przemocą wobec kobiet. O wszystkim napisała w swoim oświadczeniu:

Pieniądze nigdy nie grały dla mnie znaczącej roli, z wyjątkiem tego, że mogę przekaż je na działalność fundacji. Robiąc to mam nadzieję, że pomogę tym, którzy są zbyt słabi, by bronić się samemu. Jak doniosły media, kwota jaką dostałam w ramach ugody to 7 milionów dolarów i te 7 milionów zostanie przeze mnie przekazane (...). Mam nadzieję, że to pozwoli zmienić życie ludzi, którzy najbardziej tego potrzebują.

Po krótkim małżeństwie, które trwało 15 miesięcy i okropnej walce w mediach, parze w końcu udało się dojść do porozumienia. Jak widać, Amber od początku całego zamieszania nie zależało na pieniądzach. Z ustaleń TMZ wynika, że aktorka zrzekła się nawet korzyści finansowych z filmów, w których wystąpił jej małżonek. A miała do nich prawo, ponieważ nie została wcześniej podpisana intercyza.

AW

 

Więcej o:
Komentarze (24)
Amber Heard dostanie 7 mln dolarów. Co z nimi zrobi? "Pomogę tym, którzy są zbyt słabi". To nie koniec. Kolejny gest jest znaczący
Zaloguj się
 • Gość: dsf

  Oceniono 5 razy 3

  robi to aby ratować wizerunek, bo byłaby skończona, bo narobiła tyle głupot

 • pan.malowany

  Oceniono 2 razy 2

  Najpierw niech przekaze ...obiecywac mozna wiele.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 5 razy 1

  Cała prawda w męskim świecie. Piękna i mądra młoda kobieta zadurzyła się w starym zrytym psycholu. Grał komedię by ją zwabić a potem pokazał na co go stać, picie, ćpanie i przemocowe zachowanie. Brawo dla niej!!! Nie tylko się nie dała, wyszła z tego szamba bardzo szybko to jeszcze wygrała z tym bydlakiem. I to z klasą!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: peleryna

  Oceniono 3 razy 1

  A jak wytłumaczy fałszywe zeznania?

  Ano nie musi. Bo wcale ich nie złożyła. To wszystko był szum, żeby zgarnąć kasę, ale przegrała bo okazało się, że nie ma dowodów.

  Johny jednak nie chciał ciągnąc sprawy, bo ma dzieci i uznał, że da jej szansę. Da jej szansę wyjść z twarzą. Więc da jej miliony na fundację i pewnie 3 bańki dodatkowo bo wcześniej mowa była o 10 milionach, żeby sprawę zakończyć szybko.

 • Gość: peleryna

  Oceniono 3 razy 1

  To pokazuje wielkość Johnego Deppa, który pozwolił jej wyjść z twarzą i przekazał kasę na fundację. To w umowie rozwodowej było ustalone, że kasa idzie na fundacje a nie że ona tak sobie uznała po otrzymaniu pieniędzy.

 • Gość: lol

  Oceniono 3 razy 1

  Rozda kasę, której nie zarobiła, i na tym pustym geście zarobi 2x tyle. Ratowanie skompromitowanego kłamstwami tyłka i nic poza tym.

 • Gość: bach

  Oceniono 3 razy 1

  Naprawdę, wspaniały gest, dopiero teraz odkryła w sobie drugą Angelinę Jolie i chce nieść pomoc. Po tych wszystkich bzdurach, malowanych siniakach i ustawianym wideo na którym Deep trzaska szafkami. Tyle oskarżeń, żadnych konkretnych dowodów i świadków. Niech Depp już zmądrzeje...

 • stach_79

  0

  Pustak i idiotka zarobił

 • Gość: wiktormarzena

  Oceniono 2 razy 0

  ...płaczę. Po prostu płaczę....ze śmiechu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX