Amber Heard

Amber Heard

Amber Heard to utalentowana i bardzo atrakcyjna amerykańska aktorka, znana mimo młodego wieku już z wielu filmów, seriali, próbująca swoich sił również w modelingu. Poza filmami rozgłos przyniosły jej romanse, w tym ten z wybitnym aktorem Johnny’m Depp’em, z którym wzięła ślub oraz z biznesmenem, starszym od niej o ponad 10 lat Elonem Musk.

Imię i nazwisko: Amber Laura Heard
Data urodzenia: 22.04.1986 ROKU
Miejsce urodzenia: Austin, Teksas, USA
Zawód: aktorka, modelka
Facebook: facebook.com/AmberHeardOfficial

Amber Heard – droga do sukcesu zawodowego

Amber Heard urodziła się 22.04.1986 roku w Austin w stanie Teksas. Tam też uczęszczała do katolickiej szkoły, brała lekcje aktorstwa. To właśnie w Austin zaczęła się jej przygoda z aktorstwem i modelingiem. Występowała w wielu przedstawieniach oraz lokalnych kampaniach reklamowych. W wieku 17 lat porzuciła szkołę i wyjechała do Nowego Jorku. W Nowym Jorku rozpoczęła się jej profesjonalna kariera w charakterze modelki. Aby rozpocząć pracę w aktorstwie przeniosła się do Los Angeles i zagrała swoje pierwsze epizodyczne role w serialach „Jack & Bobby”, „The Mountain” i „Życie na fali”. W filmie zagrała po raz pierwszy w 2004 roku. Była to produkcja pt. ”Światła stadionów”. W 2006 roku Amber zagrała swoją pierwszą główna rolę w horrorze „Wszyscy kochają Mandy Lane”. Film stał się przepustką do ciekawszych niż dotąd ról. W 2007 roku zagrała w serialu „Tajemnice Palms Springs”, a w 2008 roku w przełomowym dla siebie filmie „ Po prostu walcz”. Wtedy też dostała nagrodę na Young Hollywood Awards dla najlepszej aktorki młodego pokolenia. W 2011 roku na planie filmu „ Dziennik zakrapiany rumem” poznała swojego przyszłego męża Johnny’ego Depp’a. Aktualnie Amber bierze udział w zdjęciach do filmu Aquaman.

Życie uczuciowe Amber Heard

Zanim Amber Heard poślubiła Johnny’ego Depp’a, przez kilka lat była związana z hawajską artystką fotograficzką Tasyą Van Ree. Swoją relację z Tasayą Amber upubliczniła podczas ceremonii 25-lecia wręczenia nagród GLAAD Media. W 2011 roku panie zakończyły swój związek, a rok później Amber poznała Johnny’ego. Aktor był wtedy w wieloletnim związku z francuską piosenkarką i aktorką Vanessą Paradis, z którą wkrótce się rozstał. Amber i Johnny pobrali się w lutym 2015 roku. Niestety ich małżeństwo nie trwało długo, w sierpniu 2016 roku para uzyskała rozwód, którym towarzyszył głośny skandal związany z rzekomą przemocą, którą stosował wobec Aktorki Depp. Pieniądze jakie aktorka uzyskała podczas postępowania rozwodowego przeznaczyła na cele charytatywne. Obecnie Amber jest związana z 45-letnim przedsiębiorcą Elonem Musk, założycielem takich firm jak PayPal czy Tesla.

amber heard

Więcej o:

amber heard

Copyright © Agora SA