Mija rok od sprawy Deppa i Heard. On został wielkim wygranym, a ona? Zniknęła nawet z social mediów

Rok temu wszyscy żyli procesem Amber Heard kontra Johnny Depp. Aktor pozwał byłą żonę o zniesławienie i wygrał. Bardzo ucierpiał na tym wizerunek jego byłej partnerki. Co Heard robi teraz?

11 kwietnia 2022 roku rozpoczął się proces Johnny'ego Deppa przeciwko Amber Heard. Aktor pozwał byłą żonę o zniesławienie w hrabstwie Fairfax w stanie Wirginia i zażądał 50 milionów dolarów odszkodowania. Amber Heard odpowiedziała kontrprocesem przeciwko Deppowi, domagając się dwa razy więcej pieniędzy. Sprawa zakończyła się 1 czerwca 2022 wygraną aktora. Podczas jawnego procesu, który można było śledzić na YouTubie czy TikToku, dowiedzieliśmy się wielu intymnych szczegółów na temat związku pary. Od początku większość opinii publicznej stanęła po stronie Deppa, za to w trakcie procesu bardzo ucierpiał wizerunek Amber Heard. Stała się istną persona non grata w Hollywood. Sprawdzamy, co dziś słychać u aktorki.

Zobacz wideo Zwiastun filmu o procesie Deppa i Heard. To samo, tylko z gorszymi aktorami. "Hot Take: The Depp/Heard Trial"

Amber Heard rok po procesie dekady

Amber Heard była u szczytu sławy. Dostawała główne role w kasowych filmach, pisano o niej w prasie i miała liczne grono fanów. Jednak spór z Johnnym Deppem zrujnował jej karierę. Wszystko zaczęło się od kontrowersyjnego wywiadu w "Washington Post", a skończyło na przegranej w procesie o zniesławienie. 37-letnia aktorka zaliczyła porządny kryzys wizerunkowy. W 2023 roku jej wartość netto wynosi zaledwie pół miliona dolarów. Była zmuszona opuścić Amerykę i przeniosła się na Majorkę razem z córką. Wiedzie tam stosunkowe proste życie. Czy na zawsze porzuciła aktorstwo? W czasie trwania procesu fani produkcji "Aquaman" wysyłali petycję, aby usunąć ją z filmu. Znawca branży KC Walsh ujawnił w grudniu 2022 roku, że Mera, w którą wciela się Amber Heard, pozostanie w drugiej części "Aquamana".

Moje źródło informuje, że chcieli ją wyciąć, ale wygląda na to, że tak się nie stanie. Heard pojawia się przez cały film - nie wycięli jej ani nie skrócili jej roli - powiedział KC Walsh.

Aktorka zniknęła z mediów

Według źródła magazynu People aktorka "radzi sobie dobrze" po wyroku. Czuje się zdrenowana i wyczerpana po procesie, ale robi wszystko, aby zachować pozytywne spojrzenie. Usunęła się jednak w cień. Nie jest aktywna na żadnej platformie. Jej konto na Instagramie wciąż obserwuje 5,2 miliona użytkowników. Aktorka jednak nic tam nie publikuje. Kilka ostatnich postów to oświadczenia związane z pozwem i byłym mężem. Ostatni został dodany 19 grudnia 2022 roku. Gwiazda unika też blasku fleszy i imprez branżowych, na które i tak, jak na razie nie jest zapraszana.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.