Amber Heard ideałem piękna? Obliczono, że jej twarz jest bliska perfekcji

Według rankingu opublikowanego przez doktora Juliana De Silvę Amber Heard może pochwalić się tytułem najpiękniejszej kobiety Hollywood. Biorąc pod uwagę czynniki matematyczne, twarz aktorki jest niemal perfekcyjna.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak wyglądało małżeństwo Deppa i Heard? Oto najmocniejsze momenty z zeznań świadków

Kariera Amber Heard mocno przystopowała za sprawą "procesu dekady". W wyniku skandalu, który wywołał publiczny spór byłych małżonków, sceny z udziałem aktorki zostały usunięte z filmu "Aquaman 2". Nie wiadomo, czy artystce uda się kiedykolwiek odzyskać przychylność producentów. Gwiazda bezapelacyjnie należy jednak do najpiękniejszych kobiet w Hollywood. Jej atrakcyjność została nawet "potwierdzona naukowo".

Amber Heard ideałem piękna? Naukowcy obliczyli, że jej twarz jest bliska perfekcji

Doktor Julian De Silva z Londynu postanowił udowodnić, że to czy osoba uważana jest za piękną, nie zależy tylko i wyłącznie od subiektywnych preferencji oceniających, ale także od czynników matematycznych. Naukowiec korzysta z innowacyjnego programu. Dzięki temu lepiej może doradzać klientkom w kwestii operacji plastycznych. Technologia opiera się na zasadach tak zwanego "złotego podziału". Był on wykorzystywany już w starożytności. Umożliwia określenie idealnych proporcji w oparciu o zasady matematyki. Przy obliczeniach należy wziąć pod uwagę 12 czynników, takich jak rozstawienie oczu, nosa, kształt brwi, itp.

Według wskazań doktora De Silvy najpiękniejszą kobietą w Hollywood jest właśnie Amber Heard. Jej twarz spełnia warunki "boskiej proporcji" w 91,85 procentach. Najbardziej "matematycznie atrakcyjnym" mężczyzną jest natomiast Robert Pattinson. Wysokie pozycje w rankingu opartym o "złoty podział" zajęły: Kendall Jenner, Selena Gomez, Jennifer Lawrence, Helen Mirren i Marilyn Monroe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.