Katy Perry i Orlando Bloom ROZSTALI SIĘ! Wydali oświadczenie: Zanim pojawią się plotki i...

Katy Perry i Orlando Bloom zdecydowali się rozstać. Wydali nawet w tej kwestii oficjalne oświadczenie.

Katy Perry i Orlando Bloom rozstali się! Takiego scenariusza nikt się nie spodziewał, zwłaszcza, że jeszcze w niedzielę para bawiła się w najlepsze na imprezie Vanity Fair. Zanim jednak w mediach pojawiły się na ten temat jakiekolwiek informacje, oboje wydali przez swoich rzeczników oświadczenie, które wskazuje na to, że przynajmniej chwilowo postanowili sobie zrobić przerwę.

Zanim pojawią się plotki i fałszywe informacje, potwierdzamy, że Orlando i Katy dają sobie na ten moment pełną szacunku i miłości przestrzeń - czytamy.

Bloom i Perry wydawali się być bardzo zgraną parą. Tylko w ostatnim miesiącu artystka zorganizowała dla ukochanego imprezę niespodziankę z okazji 40. urodzin. Nie wspominając już o ich gorących zdjęciach z wakacji. Tym bardziej więc wieść o rozstaniu nas zaskoczyła. 

Para zaczęła spotykać się ponad rok temu. O ich romansie zrobiło się głośno po Złotych Globach, gdy zostali przyłapani na flircie. Zaraz po tym oboje wybrali się na koncert Adele w Los Angeles, na którym całowali się i przytulali.

Jak myślicie, wrócą jeszcze do siebie?

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.