Selena Gomez i The Weeknd spędzili BARDZO romantyczne Walentynki. A Bella PIERWSZY raz szczerze o rozstaniu: Udawałam, że tego nie przeżywam

Selena Gomez i The Weeknd nie kryją się już ze swoją miłością. Podczas gdy para spędzała walentynkową noc na jachcie, w mediach pojawił się nowy wywiad z byłą Abla, Bellą.

Selena Gomez i The Weeknd to jedna z najgorętszych par show-biznesu. Choć niektórzy wątpili w szczerość łączącego ich uczucia, wygląda na to, że tych dwoje naprawdę świetnie czuje się w swoim towarzystwie.

W Walentynki Abel zabrał nową ukochaną na elegancką kolację na jachcie. Potem leżeli na zewnątrz, tulili się do siebie, całowali i długo rozmawiali. Brzmi jak perfekcyjna randka, ale przynajmniej jedna osoba (oczywiście poza Justinem Bieberem) jest z takiego obrotu spraw nie do końca zadowolona. Chodzi o byłą Weeknda, Belle Hadid, która udzieliła wywiadu magazynowi "Teen Vogue".

Modelka przyznała, że choć na Instagramie pokazywała zdjęcia z uśmiechem i sprawiała wrażenie, że dobrze się bawi, rozstanie bardzo ją dotknęło.

Nie zniosłam tego wcale tak dobrze, jak pokazywałam - wyznała. - To było moje pierwsze w życiu rozstanie, na dodatek wszystko odbywało się niemal publicznie. Pewnie ludziom z zewnątrz wydawało się, że nie bardzo mnie to obeszło, ale w środku takie rzeczy zawsze czuje się bardzo mocno, są bolesne. To musi być trudne przez jakiś czas, miłość boli.

Jedyną reakcją Belli na nowy związek Abla (para rozstała się w listopadzie) było "odfollowowanie" Seleny na Instagramie. Modelka dalej obserwuje The Weeknda w mediach społecznościowych i deklaruje, ze zawsze będzie jego przyjaciółką.

Zobacz wideo

JM

Więcej o: