Joanna Krupa baluje w Grecji z Wolińskim, a Romain z... Ale wybrał sobie towarzystwo. Trudno o gorszą reputację

Podczas gdy Joanna Krupa odreagowuje rozwód na Mykonos w towarzystwie Dawida Wolińskiego, jej mąż baluje w swoim klubie w Miami. Z Kim? Lepiej trzymajcie się krzeseł!

Joanna Krupa wyjechała na Mykonos, gdzie ostro imprezuje w towarzystwie bliskiego przyjaciela Dawida Wolińskiego i wielu innych przystojnych mężczyzn (Zobacz: "Joanna Krupa: Jestem gotowa na podrywy"). Co w tym czasie porabia jej eksmąż? Romain Zago, smutki leczy w swoim klubie Mynt Lounge w Miami, gdzie baluje z... Blac Chyną!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Zago nie mógł sobie znaleźć "lepszego" towarzystwa. Blac Chyna nigdy nie miała  dobrej reputacji, a ostatnie jej kłótnie z Robem Kardashianem tylko ją pogrążyły. Ojciec jej dziecka twierdzi, że jest uzależniona od alkoholu i narkotyków, a pojęcie "wierność" i "lojalność" są dla niej totalnie niezrozumiałe.

Jak widać zarówno Krupa jak i Zago, chociaż "rozstali się w przyjaźni", potrzebują czasu, by odreagować rozstanie. Jeszcze niedawno właściciel Mynt Lounge  rozpaczał na łamach "Faktu", wypominając sobie, że nie poszedł z Krupą na terapię małżeńską. Ciekawe, czy dzięki Blac Chynie przestanie tego żałować...

embed

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.