Katy Perry i Orlando Bloom od tygodnia nie są parą. Teraz on imprezuje, a ona? Zrobiła to, na co po rozstaniu decyduje się wiele kobiet

Katy Perry przeszła ogromną metamorfozę! Czyżby radykalnym cięciem chciała rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu?

Katy Perry i Orlando Bloom w ubiegły wtorek po trwającym rok związku ogłosili rozstanie. Od tego czasu media bacznie przyglądają się poczynaniom gwiazd, w nadziei, że na którymś ze zrobionych im zdjęć doszukają się oznaki cierpienia lub wręcz odwrotnie - nowego flirtu.

Na imprezie iHeartRadio Music Awards piosenkarka tryskała humorem, ale uwagę zwracała jedna rzecz - BARDZO krótka fryzura, jaką zafundowała sobie tuż po zakończeniu związku. Właśnie na taki krok decyduje się wiele kobiet po separacji. Czyżby więc mimo zapewnień o pokojowym rozstaniu mocno przeżywała odejście od aktora?

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

W tym samym czasie Bloom oddał się imprezowaniu. Jako jedna z wielu gwiazd pojawił się w piątek na hucznych urodzinach Chrisa Martina. To jego pierwsze wyjście od ogłoszenia rozstania.

Katy Perry i ON?! To może być nowy gorący romans Hollywood. Wszystko zaczęło się na Złotych Globach

MK

 

 

Więcej o:
Komentarze (4)
Katy Perry i Orlando Bloom od tygodnia nie są parą. Teraz on imprezuje, a ona? Zrobiła to, na co po rozstaniu decyduje się wiele kobiet
Zaloguj się
 • kitciwoko

  Oceniono 4 razy 4

  Głupie mają twarze. Widać, ile charakteryzacja robi w filmach, teledyskach.

 • Gość: Syfer

  Oceniono 2 razy 2

  O ironio! Ostatnio Katy Perry naśmiewała się z Britney Spears mówiąc, że golenie głowy zostawia sobie na czas załamania nerwowego. Zapewne jest już blisko. A fryzura?...no cóż...na Miley Cyrus, której (o ironio) po rozstaniu z Liamem Hemsworthem totalnie odbiło.

 • elenem

  Oceniono 1 raz 1

  Okropna fryzura... ale jesli jej ma to pomóc psychicznie, to ok. Na szczęście włosy odrastaja. :)

 • Gość: Biegły z dziedziny

  Oceniono 1 raz -1

  Tak jak Żwirek i Muchomorek.Bolek i Lolek.Jacek i Agatka.Pixi i Dixi.Chip i Dale.Rumcajs i Hanka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX