W sierpniu ubiegłego roku odbyło się organizowane z wielką pompą wesele Roksany Węgiel i Kevina Mgleja. Małżonkowie niebawem będą świętować pierwszą rocznicę ślubu, a na instagramowych zdjęciach można podejrzeć, że wciąż są w sobie szaleńczo zakochani. Plotek spytał więc wokalistkę, jaki jest jej przepis na udane małżeństwo. - Chodzi o przyjaźń - odpowiedziała Roxie bez wahania.
Roksana Węgiel i Kevin Mglej poznali się na stopie zawodowej. Wspólnie pracowali nad płytą wokalistki. Jak podkreślali, uczucie narodziło się między nimi nagle. Roxie w rozmowie z Plotkiem przyznała jednak, że najważniejsze jest dla niej, iż są dziś najlepszym przyjaciółmi. - Od początku mamy bardzo mocny fundament i wspólne wartości, które są dla nas ważne - powiedziała. - Kevin to jest mój najlepszy przyjaciel. Wiadomo, że po jakimś czasie to zauroczenie znika i zaczyna się prawdziwa miłość, która nie zawsze jest łatwa, piękna, kolorowa. Ale jak się przyjaźnicie, to to zawsze przetrwa - zaznacza Roxie.
Wokalistka nie w rozmowie z Plotkiem przyznała jednak, że w ich relacji zdarzają się także spięcia. Głównie ze względu na to, że parę łączy również wspólna praca. - Zgrzyty czasami są, szczególnie w kwestiach zawodowych, bo czasami nasze zdania są odmienne. Aczkolwiek nie wpływa to w żaden sposób na naszą relację, oddzielamy te strefy - podsumowała Węgiel.
Przy okazji premiery piosenki "Bez słów", która ukazała się 2 maja, Roksana Węgiel udzieliła Plotkowi wywiadu. Podczas rozmowy opowiedziała m.in. o rodzicach męża. - Bardzo się stresowałam pierwszym spotkaniem z moimi teściami... Pamiętam, że wracaliśmy wtedy z Jasła, bo to najpierw Kevin przeżywał zapoznanie z moją mamą (tatę znał wcześniej) i zastanawiałam się, jak to będzie, czy się polubimy. Koniec końców - zupełnie niepotrzebnie. To cudowni ludzie - wyjawiła. Zapytana o to, jak układają się dziś ich relacje, odpowiedziała bez wahania. - Gdybym znowu była w okresie maturalnym i mielibyśmy przyjąć to jako punkt odniesienia, to na 100 proc. z rozszerzenia (śmiech) - powiedziała nam. Cały wywiad z Roksaną Węgiel przeczytasz tutaj.
Stylistka rozczarowana strojami Polaków na otwarciu igrzysk. "Wybór kompletnie nietrafiony"
W mieszkaniu Roksany Węgiel nie ma miejsca na klasykę. Luksus w każdym kącie
Zwrot w aferze Wyszkoni kontra Konkol. Sąd podjął ważną decyzję
Tym strojem księżna Kate udowodniła, że jest ikoną stylu. Ekspertka mówi o detalach
Agata Młynarska wzywa Donalda Tuska do działania. Do apelu dołączyła Grażyna Szapołowska
Cezary Pazura odwiedził swoje dawne mieszkanie. Nie do wiary, co spotkało go na miejscu
Nowa para poprowadzi "Dzień dobry TVN"! Znamy nazwiska
Zawadzka szczerze o trudach macierzyństwa. Jaśniej się nie da
Topowa modelka już przed laty oskarżała wpływowych mężczyzn. Zamknięto ją w szpitalu psychiatrycznym