• Link został skopiowany

Książę Harry i Meghan Markle razem na weselu przyjaciela. Wreszcie nie kryli się z uczuciami. "On oszalał na jej punkcie"

Książę Harry i Meghan Markle coraz mniej ukrywają swój związek. W weekend bawili się razem na weselu w Ameryce Środkowej.
Książę Harry, Meghan Markle
AP / FORUM

Książę Harry i Meghan Markle ostatnie dni spędzili na Karaibach, gdzie w piątek odbył się ślub jednego z najbliższych przyjaciół 32-latka, Toma 'Skippy' Inskipa. Podczas uroczystości Harry pełnił funkcję świadka pana młodego.

Aktorka wyglądała pięknie w sukni w kwiatowy deseń, jej partner także prezentował się bez zarzutu, ale uwagę zwracały bardziej ich gesty niż wygląd. Jak czytamy na Dailymail.com, para nie odrywała od siebie wzroku, cały wieczór spędzając w swoim towarzystwie i obejmując się czule.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Osoby, które uczestniczyły w uroczystości, podkreślały, jak ważnym gestem było ich wspólne przyjście.

To pierwszy raz, kiedy ona i Harry tak otwarcie nawiązywali kontakty z innymi jako para. To ważny krok w ich związku. Nie miejcie wątpliwości, on oszalał na jej punkcie. To może być naprawdę to - czytamy.
Zobacz wideo

MK

Więcej o:

Komentarze (14)

Książę Harry i Meghan Markle razem na weselu przyjaciela. Wreszcie nie kryli się z uczuciami. "On oszalał na jej punkcie"

Gosc: ala
8 lat temu
bez szans laska ma tyle rozbieranych zdjec w necie ze stara elka mogla by nimi sale balowa wytapetowac i codziennie tlumaczyc księciu dlaczego nie może się z nią ożenić
Gosc: Kamila Osicka 22
8 lat temu
Super parka, i ich wystawa jest mistrzowska Http://shortlinks.de/njku
Gosc: plk
8 lat temu
Trochę za stara dla niego. Za 5 lat już będzie babcią.
Gosc: ewa
8 lat temu
Gdzie ty widzisz te iskierki? Przecież oboje mają ciemne okulary.
Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).