Meghan Markle i książę Harry zamieszkają razem? "Jedynym problemem byłoby...". Robi się coraz poważniej! Dowód? TO zdjęcie

Meghan Markle coraz chętniej manifestuje swoją miłość do księcia Harrego. Czy już niedługo czeka ją przeprowadzka do Londynu?

Książę Harry od pół roku spotyka się z amerykańską aktorką, Meghan Markle. Choć początkowo para ukrywała swoje uczucie, teraz ich związek jest już faktem. W grudniu Harry potwierdził go w oficjalnym oświadczeniu, a w zeszłym tygodniu para wreszcie pokazała się razem na randce w Soho House, zamkniętym klubie w Londynie. Na szyi Markle na przestrzeni kilku tygodni pojawiał się wisiorek z inicjałami ukochanego. W poniedziałek natomiast aktorka była widziana w Londynie z bukietem kwiatów. Właśnie tam zadebiutowała ze złotym pierścionkiem z literą "H".

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

To, że para traktuje swój związek bardzo poważnie, potwierdzają też słowa ich znajomych, na których powołuje się DailyMail.com

Oni już praktycznie razem mieszkają. Ona jest piękna, mądra, ma dużo osiągnięć i udziela się na polu humanitarnym, co bardzo imponuje Harry'emu. Chociaż jej korzenie są w Stanach i Kanadzie, uwielbia podróżować z przyjaciółmi do Londynu, więc przeprowadzka tam nie byłaby trudnym przeżyciem. Jedynym problemem byłoby przetransportowanie tam na stałe jej dwóch psów, Guy'a i Bogarta, tej trójki nie można rozdzielić - czytamy.

Na pewno i dla psów znajdzie się miejsce w londyńskiej posiadłości księcia Harry'ego ;)

MK

Więcej o: