Książę Harry odwiedził Meghan! "Został w jej domu aż do zmierzchu". Podarował jej... Zdjęcia nie kłamią. To DUŻO więcej niż kwiaty

Meghan Markle jest oficjalnie dziewczyną księcia Harry'ego. Ukochany spędza z nią każdą chwilę i zasypuje prezentami. Najnowszy to biżuteria. Niezwykła!

Książę Harry od razu po przylocie z wyprawy na Karaiby udał się do Toronto, by spotkać się ze swoją ukochaną. Jak podają zagraniczne media (m.in. "Daily Mail"), książę przyjechał do domu Meghan w niedzielę i spędził tam czas do wtorku.

Był u niej dwie noce - podaje "Daily Mail". - Harry był widziany pod domem Markle we wtorek wieczorem, kiedy to wsiadł w samochód i odjechał w stronę lotniska.

Książę nocnym lotem wrócił do Londynu, gdzie w środę pojawił się na charytatywnym evencie.

Tyle faktów, ale są też zdjęcia Meghan Markle, a te mówią więcej. Dziewczyna wyglądała wyjątkowo promiennie, kiedy szła przez ulicę z bukietem kwiatów (to od ukochanego?), ale uwagę mediów i tak zwrócił jej nowy naszyjnik. Na srebrnym łańcuszku zawieszone są dwie litery: "M" i "H". Chyba nie musimy Wam mówić co oznaczają ;)

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Prezent jest bez wątpienia uroczy i bardzo romantyczny, a związek księcia wspaniale się rozwija.

Też czekacie na kolejne królewskie zaręczyny?

JM

 

Więcej o: