Meghan Markle poznała rodzinę Harry'ego. Królowa mogła nie być zachwycona, ale Kate? "Robi co może, by..."

Meghan Markle w ostatni weekend gościła w Pałacu Kensington, gdzie książę Harry zapoznał ją ze swoją rodziną. Księżna Kate podobno jest bardzo zadowolona z sercowego wyboru szwagra.

Odkąd media ujawniły związek księcia Harry'ego z Meghan Markle, sprawy między tą dwójką toczą się bardzo szybko. Brat księcia Williama nie tylko potwierdził w oficjalnym oświadczeniu plotki o romansie, ale też zaprosił swoją nową dziewczynę do Londynu, gdzie przedstawił ją rodzinie. Choć nic nie wiadomo na temat reakcji królowej, Meghan podobno bardzo przypadła do gustu księżnej Kate, która "robi co może, by ją wspierać".

Kate chce dla Harry'ego jak najlepiej i  jest podekscytowana, że w końcu znalazł sobie dziewczynę. Meghan wydaje się być tą jedyną - donosi "Woman's Day".

Wsparcie księżnej może być dla Markle nieocenione, biorąc pod uwagę, że nie spełnia ona kryteriów idealnej wybranki serca dla członka rodziny królewskiej. Królowa może nie być zachwycona zarówno faktem, że aktorka jest po rozwodzie jak i tym, że jest Afroamerykanką.

Zobacz wideo

WJ