Książę Harry i Meghan Markle na randce. PIERWSZY raz widzimy takie zdjęcia. Trzymają się za ręce! To nie koniec. "Nie odrywali od siebie oczu"

Książę Harry i Meghan Markle są parą od pół roku, jednak ich wspólne zdjęcia to prawdziwa rzadkość. Teraz aktorka gości w Londynie i razem z ukochanym wybrała się na randkę do kameralnej restauracji.

Książę Harry zabrał swoją dziewczynę do małej restauracji w Soho. Podobno to tam byli na pierwszej randce! Para wybrała się na kolację wieczorem, a fotoreporterom udało się zrobić zdjęcia, an których widać, jak Harry trzyma za rękę ukochaną.

Książę HarryKsiążę Harry Twitter.com

Książę HarryKsiążę Harry Twitter.com

Próbowali zachowywać się tak naturalnie, jak to możliwe - relacjonuje "The Sun". - Siedzieli w bocznej części kameralnej restauracji. Choć wokół nich na sali byli inni ludzie, nie przeszkadzało im to. Nie odrywali od siebie wzroku!

To nie pierwszy raz, kiedy Harry i Meghan spędzają wspólnie romantyczny czas w Londynie. Pierwsze zdjęcia pary można było zobaczyć przed świętami. To wtedy paparazzi przyłapali ich, kiedy wspólnie wybrali się do teatru.

Zobacz wideo

JM

Więcej o: