Książę Harry potwierdził związek z Meghan Markle. Reakcja Williama? Inna niż zapewniano. "Uważa, że brat popełnił błąd"

Emocjonalne oświadczenie księcia Harry'ego, w którym wziął w obronę swoją dziewczynę Meghan Markle "było błędem"? Tak ponoć twierdzi książę William.

Książę Harry i książę William, choć w przeszłości podobno nie raz się na siebie boczyli i ze sobą rywalizowali, to od dłuższego czasu mogą uchodzić za wzorowe rodzeństwo. Ich stosunki mogą się jednak nieco ochłodzić - jak możemy wnioskować z ujawnionych przez "Daily Mail" rewelacji o mężu księżnej Kate.

Książę William jest - zdaniem źródła brytyjskiego portalu - "głęboko niezadowolony" z postępowania swojego brata. Chodzi o emocjonalne oświadczenie, w którym książę Harry przyznał się do związku z aktorką serialu "Suits" Meghan Markle i skrytykował wymierzone w nią "rasistowskie i seksistowskie" komentarze opinii publicznej.

Uważa, że Harry popełnił błąd potwierdzając swój związek tak emocjonalnym oświadczeniem i to tak wcześnie - relacjonuje osoba z otoczenia rodziny królewskiej. - William jednak zna swojego brata i wie, jak potrafi być porywczy w sprawach, na których tak bardzo mu zależy. Prywatnie zgadza się z wieloma stwierdzeniami, które w oświadczeniu zawarli Harry i Meghan. Co więcej, nie uważa za błąd, że ona także była w nie zaangażowana.

Książę William jest pod wieloma względami totalnym przeciwieństwem swojego brata. Gdy on zaczynał spotykać się z Kate, jego milczenie o ich związku wydawało się w pewnym momencie wręcz groteskowe. Mając w pamięci jego własną strategię na ochronę prywatności, nie dziwi fakt, że nie pochwala gwałtowności działań młodszego brata. Oczywiście to zdanie zachowuje tylko dla siebie, oficjalne stanowisko księcia Williama brzmi całkiem inaczej:

Książę Cambridge całkowicie rozumie, że książę Harry niepokoi się o swoje prywatne życie i okazuje mu tak duże wsparcie, jakiego tylko potrzebuje - powiedział "Mirror Celeb" rzecznik Pałacu.

Oj, trochę powiało chłodem...

ZI

Więcej o:
Komentarze (14)
Źle się dzieje między braćmi. Książę William uważa, że "Harry popełnił błąd". O co chodzi?
Zaloguj się
 • Gość: justi

  Oceniono 15 razy 9

  A jak tam Jarek ? Nadal milczy na temat swojego życia seksualnego ? Racja stanu ...

 • Gość: Ummo

  Oceniono 7 razy 3

  W zeszłym tygodniu był zachwycony Meghan, teraz mu się odwidziało? A co prasa wymyśli jutro? To wszystko plotki bo wątpię żeby William opowiadał dziennikarzom co myśli o tym związku...

 • Gość: Kasiulka

  Oceniono 5 razy 3

  Na Williama "waitie Katie " sie naczekała....

 • Gość: wanda Polska

  Oceniono 2 razy 2

  Harry posluchaj brata! Pozdrawiam ser4decznie

 • aron2004

  Oceniono 6 razy 2

  30-letniemu facetowi będą żonę wybierać. Normalnie XIX wiek i Trędowata. Dziwne że Anglicy jeszcze nie pogonili tej pseudorodzinki królewskiej na 4 wiatry.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  raczej nie będą razem, fajna dziewczyna, ale w królewskiej rodzinie, to chyba mini skandal

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 0

  Nie wiem, gdzie tu błąd, ale babka ładna.

 • Gość: Lola

  Oceniono 8 razy 0

  Przeciez jedno nie wyklucza drugiego

 • Gość: za

  Oceniono 7 razy -3

  ten Hary w ogóle nie podobny do reszty rodziny. Rudy i do tego nie łysieje tak jak wszyscy mężczyźni z rodziny. Ewidentnie Diana się puściła i na boku go zmajstrowała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX