Joanna Krupa i Romain Zago ROZWIEDLI SIĘ. "Nastąpił całkowity rozpad pożycia małżeńskiego"

Joanna Krupa i Romain Zago sfinalizowali sprawę rozwodową. Jako przyczynę podaje się "całkowity rozpad pożycia małżeńskiego".

Joanna Krupa i Romain Zago nie są już małżeństwem. Para sfinalizowała ostatecznie rozwód w poniedziałek, podał Pudelek. W piśmie rozwodowym rozstanie tłumaczone jest "całkowitym rozpadem pożycia małżeńskiego".

Para rozstała się w zgodzie. Można o tym wnioskować po uśmiechniętych twarzach na zdjęciu dodanym przez Joannę Krupę, zatytułowanym: "Dzień u adwokata".

Joanna Krupa i Romain Zago podczas wizyty u adwokataJoanna Krupa i Romain Zago podczas wizyty u adwokata Screen z Instagram.com/joannakrupa/

Choć teraz Krupa wydaje się radosna, jeszcze w czerwcu udzieliła wywiadu, w którym stwierdza, że przez męża "straciła 10 najpiękniejszych lat życia".

Mieliśmy swoje plany - kariera, potem dzieci. Pamiętasz? Mówiłam ci, że zamroziłam swoje jajeczka, żeby się nie martwić upływającym czasem, bo przecież biologia ma swoje prawa. Wszystko było fantastycznie (...) Jednak on zachowywał się inaczej niż zwykle. To nie był Romek, którego znałam przez 10 lat - mówiła w magazynie "VIVA!".

Nieoficjalnie mówi się, że powodem rozstania było inne podejście do planów powiększenia rodziny. Ona chciała robić karierę, on mieć dzieci. Zago do końca chciał żonę odwieść od rozstania, a modelka nie zamierzała ratować związku, wręcz przeciwnie.

Kazała Romainowi zająć się formalnościami. Dała mu na to miesiąc. Jeśli będzie się ociągał, przestanie być dla niego miła - donosił informator "Faktu.
embed

Zaraz po powrocie od adwokata Krupa dodała kilka roznegliżowanych zdjęć, więc - jak widać - nie rzucała słów na wiatr i jak tylko została singielką zaczęła rozwijać karierę.

 

Być może Krupa, tak jak wiele innych znanych pań swoje rozstanie przekuje w sukces?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.