Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z Marceliną Zawadzką. To jego PIERWSZY post na Instagramie. "Wara od mojej dziewczyny"

Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka są parą. Aktor właśnie potwierdził to, wrzucając do sieci wspólne zdjęcie z wakacji nad jeziorem.

Mikołaj Roznerski jeszcze niedawno mówił w wywiadzie dla "Plejady", że "próbował stałości, ale nie wyszło". Być może teraz, gdy związał się z Marceliną Zawadzką, los się do niego uśmiechnie. Była Miss w czwartek potwierdziła doniesienia o tym, że ona i aktor są parą. Teraz to samo zrobił Roznerski, wrzucając do sieci pierwsze zdjęcie z piękną partnerką. Co ciekawe, wspólne zdjęcie to pierwszy post, jaki Roznerski opublikował na Instagramie. To, że założył profil, ogłosił fanom na Facebooku w środę.

Stało się... Od dzisiaj ruszył mój Instagram. Zapraszam serdecznie - napisał.

W czwartek aktor wrzucił na swój profil pierwsze zdjęcie, które przedstawia jego i Marcelinę Zawadzką na pomoście.

 
Najgorętsza para polskiego show-biznesu!!! Mikołaj, nareszcie masz śliczną dziewczynę u boku!!! Dużo szczęścia kochani dla Was!!! - napisała jedna fanka pod postem.

Pod zdjęciem pojawiły się także negatywne słowa w kierunku Zawadzkiej. Roznerski nie wahał się, aby odpowiedzieć hejterom.

Dzięki wszystkim za dobre słowa! A tym, co mają słowa złe, mówię tylko: wara od mojej dziewczyny. Peace and Love! - czytamy w komentarzach.

Para zna się co najmniej od kwietnia. To wtedy była Miss wrzuciła do sieci zdjęcie z Roznerskim, z którym spotkała się na finale konkursu The Look of the Year.

 

Czekamy na kolejne wspólne zdjęcia!

Zobacz wideo

MK

Więcej o: