Selena Gomez i Bella Hadid były koleżankami. Jak zareagowała na zdjęcia byłego z piosenkarką? Rozumiemy doskonale

Zdjęcia z randki Seleny Gomez i Abela Tesfaye zdążyła już zobaczyć była dziewczyna muzyka. Problem w tym, że Bella Hadid i Gomez kiedyś były koleżankami. Wszystko wskazuje na to, że już nie są.

Fani zdążyli się już przyzwyczaić do tego, że decyzje miłosne Seleny Gomez kończą się dramatem w mediach społecznościowych. Tak było w przypadku sekretnego romansu z Orlando Bloomem i nieprzychylnych komentarzy Gomez na temat nowego związku jej wielkiej miłości, Justina Biebera.

Wokalistka chyba nadal lokuje uczucia w nieprzemyślany sposób. The Weeknd dopiero co zakończył dwuletni związek z Bellą Hadid. Obie gwiazdy są członkiniami "składu Taylor Swift" i łączyły jej koleżeńskie relacje. W 2015 roku pokazywały się na wspólnych "prywatnych" zdjęciach na Instagramie.

Selena Gomez i Bella Hadid były koleżankamiSelena Gomez i Bella Hadid były koleżankami Instagram

Reakcja Belli była do przewidzenia. Modelka przestała obserwować Selenę na Instagramie.

Bella Hadid przestała obserwować Selenę Gomez na InstagramieBella Hadid przestała obserwować Selenę Gomez na Instagramie Instagram.com

embed

 Selena Gomez oficjalnie nie odniosła się do sprawy, fani wyczekiwali jej ruchu w mediach społecznościowych. Ten zrobił za nią fotograf zamieszczając kadr z gorącej sesji zdjęciowej. Wygląda na to, że gwiazda nieszczególnie przejęła się aferą.

 

 Potwierdzałoby to informacje, które stacji E! zdradził znajomy pary. Jego zdaniem, Selena i Abel nie przejmują się tym, że zdjęcia ujrzały światło dzienne. 

Na początku chcieli trzymać związek w tajemnicy. W końcu zdecydowali, że nie obchodzi ich to, że wszyscy o nich wiedzą.- informuje źródło stacji. 

Kolejne doniesienia "źródeł" zagranicznych portali nie wróżą jednak dobrze nowej parze. Jednych niepokoi dystans, jaki gwiazdor okazuje tulącej się do niego Selenie, portal Hollywoodlife powołuje się na znajomego muzyka, który twierdzi, że ten wciąż kocha swoją byłą.

Bella zna go jak nikt inny, była z nim zanim stał się megagwiazdą. Dla niej to bardziej Abel niż The Weekend - artysta. Taki rodzaj relacji będzie bardzo trudny do odtworzenia z inną dziewczyną. Nadal darzy Bellę uczuciem, ale chce zostawić to za sobą, Selena znalazła się w odpowiednim miejscu i czasie. Nie chce jej skrzywdzić, dlatego stara się, by ta relacja rozwijała się bardzo powoli. Nie chce jej zwodzić - twierdzi źródło portalu.

Myślicie, że im się uda?

Zobacz wideo

EK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.