Marcelina Zawadzka komentuje związek z Mikołajem Roznerskim: Dawno nie byłam tak szczęśliwa! Była miss poznała już jego syna

Marcelina Zawadzka pytana o nową miłość przyznała, że dawno nie była tak szczęśliwa. Jak się poznali z Roznerskim? Informację tę zdradziło źródło "Faktu".

Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski są parą. Radosną nowiną miss podzieliła się w miniony czwartek, publikując na swoim Instagramie zdjęcie z aktorem. 

Para po raz pierwszy spotkała się już w 2015 roku w programie "Pytanie na śniadanie", ale wtedy najwyraźniej nie zaiskrzyło. Ponownie wpadli na siebie na imprezie u wspólnych znajomych.

Wymienili wtedy głębokie spojrzenie i teraz śmieją się, że od tego zaczął się ich flirt. Całą noc spędzili na wspólnej zabawie. Później non stop sms-owali. Gdy wiadomości stały się pikantniejsze, zaczęli randkować – opowiada informatorka "Faktu".

Ich relacja staje się podobno coraz poważniejsza. 

Spędzają teraz ze sobą każdą wolna chwilę. Marcelina poznała nawet syna Mikołaja, który bardzo ją polubił. Wszystko idzie świetnie – dodaje źródło "Faktu".

Sama Zawadzka przyznaje, że jest szczęśliwie zakochana.

Dawno nie byłam tak szczęśliwa - powiedziała w "Fakcie" z uśmiechem pytana o nową miłość.

Trzymamy kciuki za przyszłość!

Zobacz wideo

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.