Viola Kołakowska oddała Karolakowi pierścionek? Aktor niby nie komentuje, ale... TAKIE zdjęcie mówi wiele

Tomasz Karolak, jak donoszą źródła, właśnie rozstał się ze swoją wieloletnią partnerką Violą Kołakowską. Czy to kolejne chwilowe rozstanie czy już jednak definitywne?

Tomasz Karolak raczej nie słynie ze stałości w swoich uczuciach. Aktor od wielu lat (z przerwami) spotyka się z polską aktorką i modelką - Violą Kołakowską. Jednak sytuacja w ich związku zmienia się jak w kalejdoskopie. Raz się kochają, innym razem się rozstają. Media dość często rozpisują się o ich zawirowaniach i burzliwych kryzysach.

Para poznała się na planie serialu "Kryminalni". Mają dwoje dzieci: 4-letniego Leona oraz 9-letnią Lenę. Rok temu ich związek wszedł na zupełnie nowy etap. Odtwórca jednej z głównych ról w serialu "Rodzinka.pl" w końcu oświadczył się swojej partnerce. Aktor, który początkowo w ogóle nie planował formalizować związku, zrobił to w teatrze IMKA podczas premiery spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich".

Wszyscy spodziewali się, że para niedługo ogłosi termin swojego ślubu. Tymczasem  docierają do nas spekulacje, jakoby jednak zerwali zaręczyny i się ostatecznie rozstali. Ponoć Viola, która właśnie miała rozglądać się za suknią ślubną, po jednej z poważnych awantur, oddała pierścionek zaręczynowy.

Kilka dni temu Tomasz Karolak opublikował na Instagramie zdjęcie, które miało uciąć wszelkie spekulacje, jakoby jego związek przechodził poważny kryzys. Na fotce widać szczęśliwą rodzinę: Tomka z Violą i z dziećmi. Obok zdjęcia widnieje podpis:

Wadowice 2017. Rodzina. Razem. Uwielbiam to. Miłość
 

Jednak czujni fani od razu dopatrzyli się, że zdjęcie wcale nie jest takie nowe, ponieważ ich zdaniem zrobione...podczas Świąt Wielkanocnych. Świadczyć ma o tym widoczny koszyczek ze święconką.

Dopiero że święconką wracacie ?
Zdjęcie z Wielkanocy, żeby zdementować plotki o rozstaniu, które pudel dziś opublikował.
Trochę wam zeszło.
To wy długo tę święconkę obchodzicie.

W związku z tym od razu pojawiły się domysły, jakoby zdjęcie wcale nie dowodziło, że w związku Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej jest wszystko ok. A jakie jest Wasze zdanie? Dajcie znać w komentarzach.

Zobacz wideo

AG