-
Ubrania dla puszystych, eleganckich kobiet. Bluzki, spódnice i sukienki. Wysoka jakość i niskie ceny!
Ubrania dla puszystych pań często przypominają bezkształtne 'namioty'. A wystarczy nieco się rozejrzeć! W sklepach znajdziesz ogromny wybór ubrań, które nie tylko świetnie leżą na pełniejszej sylwetce, ale są eleganckie i uszyte z dobrej jakości...
-
Kazimiera Utrata nie żyje. "Pani Stasia" z "Klanu" miała 86 lat
Filmpolski.pl poinformował o śmierci Kazimiery Utraty. Aktorka zmarła 12 sierpnia.
-
Tomasz Karolak zabrał dzieci na wczasy. Córka to klon Violi, a 5-letni Leon? Robi się coraz bardziej podobny do taty
Tomasz Karolak zabrał dzieci na wakacje. Całą trójką udali się do słonecznej Grecji. Wiecie, jak wyglądają pociechy aktora? Syn robi się coraz bardziej do niego podobny.
-
Dzieci Pazurów straciły ukochanego psa. Simba został otruty! Edyta: Ratowaliśmy go mimo strasznego cierpienia
Edyta Pazura podzieliła się na Instagramie smutną wiadomością: straciła ukochanego pupila, Simbę. Pies zjadł trutkę na szczury i nie dało się go uratować. Najbardziej stratę przeżyły dzieci.
-
Dresy, legginsy i koszule w kratę. Ubrania w stylu lat 90. wróciły w wielkim stylu! Te rzeczy na pewno powinnaś mieć w szafie
Lata 90. wracają w modzie! To wcale nie znaczy, że musicie odgrzebywać swoje koturny w stylu Spice Girls. Ale koszula w kratę albo fajny dres na pewno przyda Ci się w nadchodzącym sezonie!
-
Ludzie krytykują Rozenek i Majdana za drogie ciuchy na grzybach. Nie wytrzymała: "Jezu, zawsze musicie się o coś czepiać?"
Małgorzata Rozenek pochwaliła się, że była z Radkiem na grzybach. Ludzie przyczepili się do ich drogich ubrań - Rozenek zaczęła bronić męża jak lwica. I pyta: ''To wy możecie być opryskliwi do mnie, ale ja to już nie?''
-
Liam Payne zostawił Cheryl dla dwa razy młodszej od niej dziewczyny. Nie tylko on tak zrobił
Liam Payne dopiero co rozstał się z Cheryl, a już umawia się z nową dziewczyną. I to w dodatku dwa razy młodszą niż matka jego dziecka. Ale nie tylko on jest mężczyzną, który ''wymienił'' partnerkę na rzecz dużo młodszej kobiety.
-
Perfumy Ungaro, Lancome i Chanel biją rekordy popularności. Oto najlepsze oferty w internecie! Ulubiony zapach Siwiec za... 65 zł
Jakich perfum używasz latem? Lekkie, owocowe czy kwiatowe? Mamy zapachy, które kochają gwiazdy. Zobacz i sprawdź, czy któreś z nich przypadną ci do gustu! Na nas te zapachy robią pozytywne wrażenie!
-
Ważyła prawie 130 kg. W ciągu sześciu miesięcy zrzuciła połowę wagi! Opowiedziała, jak to osiągnęła
Kayla Sue Cody przeszła na dietę 1500 kalorii po tym, jak uświadomiła sobie, że waży 130 kg. Pół roku zajęło jej, aby zrzucić 64 kg.
-
Anna Karczmarczyk pozuje z wielkim brzuchem. Fani w szoku: Jesteś w ciąży?
Anna Karczmarczyk opublikowała na Instagramie zdjęcie z pokaźnych rozmiarów ciążowym brzuchem. Szybko jednak rozwiała wątpliwości fanów, informując, że to charakteryzacja na potrzeby roli.
-
Barbara Kurdej-Szatan nie mogła wejść na koncert Eda Sheerana. Aktorka twierdzi, że została oszukana. "Na pewno tak tego nie zostawię!"
Basia Kurdej-Szatan zakupiła bilety na koncert Eda Sheerana, jednak nie mogła wejść na Stadion Narodowy, bo jak się okazało, bilety obowiązują w Belgii. Aktorka zaapelowała do fanów.
-
Anna Wendzikowska nie wiedziała, kim był Grotowski. Był też "udawany" wywiad z aktorami "Mamma Mia". Ale to nie jedyne wpadki dziennikarki
Choć wiele osób uważa, że praca w telewizji to łatwy sposób na zarobienie wielkich pieniędzy, należy pamiętać, że wiąże się też z ogromną odpowiedzialnością. Zwłaszcza, kiedy mowa o prowadzeniu programu na żywo. A dziennikarz też człowiek i zdarza...
-
Przed nami finał Pucharu Polski i Mistrzostwa Polski w kitesurfingu! Najlepsi spotkają się na zawodach Ford Fiesta Active Cup
W dniach 12 - 15 sierpnia najlepsi kitesurferzy spotkają się na zawodach Ford Fiesta Active Cup, aby powalczyć o tytuł Mistrza Polski i zwycięstwo w tegorocznym Pucharze.
-
Różową sukienkę pokochały Doda, Rozenek i Szostak. Jest cudna! Niemal identyczną kupisz za 130 zł
Karolina Szostak pojawiła się w tej samej sukience, którą miała już na sobie Małgorzata Rozenek i Doda. Czyżby ten model był najmodniejszym fasonem wśród gwiazd? Zobaczcie podobne sukienki, które dla was przygotowałyśmy!
-
Znana stylistka promowała się na pogrzebie Kory. Po fali hejtu Alicja Napiórkowska wydała oświadczenie
Alicja Napiórkowska naraziła się internautom i mediom tym, że na Instagramie pokazała zdjęcie z pogrzebu Kory. Po fali hejtu usunęła je i wydała oświadczenie.
-
Co się stało z twarzą Toma Cruise'a? Fani zauważyli, że w ostatnim filmie jego szczęka dziwnie wygląda
Tom Cruise należy do tych aktorów, którzy podejrzanie wolno się starzeją. Ostatnio do kin wszedł jego nowy film ''Mission Impossible: Fall out'' i uwagę widzów zwróciło to, że ma dziwnie napuchniętą szczękę. Sprawdziliśmy, jak wyglądał wcześniej.
-
Dziennikarze skontaktowali się z mężem Marty Kaczyńskiej. Piotr Zieliński zdradził płeć ich dziecka
Dziennikarze "Faktu" skontaktowali się z Piotrem Zielińskim. Mąż Marty Kaczyńskiej zdradził, że jego ukochana urodziła syna.
-
Kuriozalny materiał TVN. Wendzikowska "udaje", że rozmawia z obsadą "Mamma Mia 2"? Mamy komentarz
TVN wyemitował wywiad z obsadą drugiej części ''Mamma Mia'', z którego wynika, że Anna Wendzikowska pojechała się z nimi spotkać osobiście. Nie jest trudno zauważyć, że siedzi w innym pomieszczeniu niż jej rozmówcy. To ponoć powszechna praktyka pr...