Anna Karczmarczyk pozuje z wielkim brzuchem. Fani w szoku: Jesteś w ciąży?

Anna Karczmarczyk opublikowała na Instagramie zdjęcie z pokaźnych rozmiarów ciążowym brzuchem. Szybko jednak rozwiała wątpliwości fanów, informując, że to charakteryzacja na potrzeby roli.

Anna Karczmarczyk niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka wyszła za mąż za Pacala Litwina, z którym poznała się najprawdopodobniej na planie "Tańca z Gwiazdami" i przyjęła jego zaręczyny w grudniu 2016 roku. Zdjęciami z uroczystości para pochwaliła się na Instagramie. Czyżby świeżo poślubieni małżonkowie już zdecydowali się na powiększenie rodziny? Zdjęcie, które Karczmarczyk opublikowała w sieci, wywołało falę domysłów.

Anna Karczmarczyk na planie serialu "Za marzenia"

Na najnowszym zdjęciu aktorka pozuje ze sporych rozmiarów ciążowym brzuchem.

 

Już na pierwszy rzut oka jej stan błogosławiony wydaje się mało prawdopodobny, w końcu na zdjęciach ślubnych aktorka miała idealnie płaski brzuch. Jednak w komentarzach fanów pojawiły się wątpliwości:

Rola czy mam gratulować?
Gratulacje, ładny brzuszek ;).
To na poważnie?

Aktorka szybko pospieszyła z wyjaśnieniami. Zdjęcie zostało wykonane na planie serialu "Za marzenia", gdzie Karczmarczyk gra jedną z głównych ról. Czy sama planuje w najbliższym czasie zostać mamą? Na stwierdzenie jednego z fanów, że "pasuje jej brzuszek" odpowiedziała wymijająco:

Wszystko w swoim czasie.

WJ

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>