Różową sukienkę pokochały Doda, Rozenek i Szostak. Jest cudna! Niemal identyczną kupisz za 130 zł

Karolina Szostak pojawiła się w tej samej sukience, którą miała już na sobie Małgorzata Rozenek i Doda. Czyżby ten model był najmodniejszym fasonem wśród gwiazd? Zobaczcie podobne sukienki, które dla was przygotowałyśmy!

Różowa sukienka Szostak 

Pierwsza była Małgorzata Rozenek, później Doda, a teraz w tej samej sukience pokazała się Karolina Szostak! Na Instagramie każdej z tych pań możecie zobaczyć zdjęcie w cudownej różowej sukience z dekoltem typu carmen. Kreacja ta pochodzi od polskiej marki Niumi i kosztuje 648 zł. Jest bardzo kobieca - pięknie podkreśla sylwetkę i urodę (przede wszystkim blondynek!). Sukienka o tym fasonie eksponuje biust mimo że wcale go nie odsłania ;)

Kolaż, różowa sukienkaKolaż, różowa sukienka KAPiF

Sukienki na lato

Jeżeli różowy to nie wasz kolor, koniecznie zobaczcie inne nasze propozycje. Poniżej znajdziecie sukienki, w których będziecie wyglądały bardzo kobieco i szykownie. Wyeksponowane ramiona dodadzą wam wdzięku i finezji. W naszych propozycjach znajdziecie sporo przecenionych sukienek, których ceny są bardzo zachęcające. Przeceny jeszcze trwają, a to najlepszy czas na zakupy!

Kolaż, sukienki na latoKolaż, sukienki na lato www.instagram.com/m_rozenek

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.