Liam Payne zostawił Cheryl dla dwa razy młodszej od niej dziewczyny. Nie tylko on tak zrobił

Liam Payne dopiero co rozstał się z Cheryl, a już umawia się z nową dziewczyną. I to w dodatku dwa razy młodszą niż matka jego dziecka. Ale nie tylko on jest mężczyzną, który ''wymienił'' partnerkę na rzecz dużo młodszej kobiety.
Liam Payne zostawił Cheryl dla dwa razy młodszej od niej dziewczyny. Nie tylko on tak zrobił Liam Payne zostawił Cheryl dla dwa razy młodszej od niej dziewczyny. Nie tylko on tak zrobił liampayne / maya_henry / instagram

Liam Pyne zostawił Cheryl dla dziewczyny młodszej od niej o 17 lat

Liam Pyne i Cheryl mają razem synka imieniem Bear, którego piosenkarka niedawno urodziła. Niecałych 6 tygodni temu ogłosili, że się rozstali. Teraz okazuje się, że Liam nie potrzebował dużo czasu, żeby znaleźć pocieszenie w ramionach innej kobiety. Piosenkarz umawia się z młodszą od Cheryl (i od z resztą siebie też) dziewczyną.

Jego nowa luba ma 18 lat! Nazywa się Maya Henry i jest gwiazdą Instagrama. Maya liczy sobie 17 lat mniej niż Cheryl. Od samego Liama jest z kolei młodsza 6 lat.

Hot summer

Post udostępniony przez Maya Henry (@maya_henry) Sie 2, 2018 o 9:11 PDT

Maya była wielką fanką Liama, kiedy ten jeszcze grał w One Direction - nawet się spotkali, kiedy miała 15 lat. On jej oczywiście nie pamięta ze spotkania z fankami, ale teraz ewidentnie zapadła mu w pamięć - reporterzy przyłapali ich na sekretnej randce w Londynie.

Robert Korzeniowski z nową partnerką Robert Korzeniowski z nową partnerką 'Super Express' okładka

Robert Korzeniowski

Robert Korzeniowski dopiero w tym roku został gwiazdą skandalu. Na okłdkę ''Supper Expresu'' trafiły jego zdjęcia z tajemniczą blondynką, która bynajmniej nie jest jego żoną. Na imprezie Run4 Life w Oświęcimiu nie kryli czułości.

Justyna ma 34 lata, jest młodsza od Roberta o 16 lat. Na co dzień pracuje jako menedżerka w Warszawie, jej pasją jest sport. Niestety, nie wiemy, jak wygląda. Jej twarz na zdjęciach tabloidu jest zamazana. Justyna nie jest (jeszcze) osobą publiczną.

A to nie pierwszy raz przecież sportowiec dał się tak ponieść uczuciom. Robert Korzeniowski w 2008 roku romansował z Magdaleną Kłys - był wtedy jeszcze żonaty z matką jego dwóch córek. Podobno ówczesna żona dowiedziała się o romansie z gazet. Jak było tym razem?

Robert, Małgorzata Korzeniowscy
KAPIF

Johhny Depp, Amber Heard Johhny Depp, Amber Heard Screen z Facebook.com

Johnny Depp

Johnny Depp zostawił po 14 latach związku Vanessę Paradis - matkę dwójki jego dzieci.

X 134448-18 Johnny Depp and Vanessa Paradis. Obligatory Credit - CAMERA PRESS/Theodore Wood. American actor Johnny Depp is accompanied by his girlfriend, Vanessa Paradis, to the 2001 Venice Film Festival.
THEODORE WOOD / BULLS

Kiedy rozstawał się z Vanessą on sam miał 49 lat, ona 39 lat. Jego następna partnerka i przyszła żona, liczyła sobie wówczas lat 25. Po 1,5 roku wzięli ślub, a później całkiem głośny i skandaliczny rozwód.


fot.Eastnews

Jacek Borcuch i Ilona Ostrowska Jacek Borcuch i Ilona Ostrowska KAPIF.pl

Jacek Borcuch

Jacek Borcuch był mężem Ilony Ostrowskiej, kiedy poznał młodziutką Olgę Frycz. Dla niej rozstał się z żoną. 

Olga Frycz, Jacek Borcuch  2010-01-11
KAPIF.pl

Jennifer Aniston, Brad Pitt Jennifer Aniston, Brad Pitt EAST NEWS

Brad Pitt

Brad Pitt zostawił Jennifer Aniston dla Angeliny Jolie. Kiedy Brad rozwodził się z żoną, ona miała 35 lat, a Angelina Jolie była wówczas 29-latką.

Angelina Jolie, Brad Pitt,
Mat. prasowe

Ponoć dodatkowym powodem rozstania było również to, że Jennifer nie chciała mieć dzieci, przeciwko czemu Angelina, jak wiemy, nie miała absolutnie nic przeciwko.

Edyta Pazura, Weronika Marczuk i Cezary Pazura. Edyta Pazura, Weronika Marczuk i Cezary Pazura. KAPIF

Cezary Pazura

Cezary Pazura trzy razy brał ślub. Z pierwszą żoną Żanetą był w latach 1989-1994. W 1995 roku wziął ślub z Weroniką Marczuk, z którą rozwiódł się w roku 2007. 

3Pazura Cezary, zona Zajac Edyta Pazura   2017-09-02
KAPIF.pl

W 2009 roku Cezary Pazura ożenił się z 26 lat młodszą Edytą - poznali się w pociągu. Para obecnie wychowuje razem trójkę dzieci, a sam małżonek nie jest w stanie się nachwalić zalet związku z młodszą partnerką. 

Księżna Diana z Tomem Criusem i Nicole Kidman spotkała 7 lat później. Ówcześni małżonkowie odwiedzili Wielką Brytanię przy okazji charytatywnej premiery ich wspólnego filmu 'Za horyzontem'. Księżna Diana z Tomem Criusem i Nicole Kidman spotkała 7 lat później. Ówcześni małżonkowie odwiedzili Wielką Brytanię przy okazji charytatywnej premiery ich wspólnego filmu 'Za horyzontem'. MARTIN CLEAVER/AP

Tom Cruise

Tom Cruise był mężem Nicole Kidman, kiedy zaczął romansować z Penelope Cruz. Nicole miała 33 lata, Penelope 28 lat, a Tom 38.

Penelope Cruz, Tom Cruise
'Vanilla Sky', 2001 r., reż. Cameron Crow, prod. Summit Entertainment

Podobno aktor odszedł od żony bez żadnego uprzedzenia, nie chciał przepracować ich kłopotów małżeńskich i zostawił swoją żonę ze złamanym sercem.

Piotr Grabowski

Piotr Grabowski, obecnie liczący sobie lat 50, dla Anny Dereszowskiej (36 lat) zostawił swoją pierwszą żonę, Martę Konarską (51 lat).

Po 6 latach związku z Anną Dereszowską plotkowało się, że związał z 29-latką, Laurą Breszką. 

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 29.09.2016 WERNISAZ FOTOGRAFII LAURY BRESZKI I OBRAZOW LECHA BATORA N/Z: PIOTR GRABOWSKI LAURA BRESZKA
East News

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz WBF/MAREK KUDELSKI

Janusz Józefowicz

Janusz Józefowicz miał żonę Barbarę Deską i dwójkę dzieci, kiedy zakochał się w Nataszy Urbańskiej. Ona jest od niego 19 lat młodsza, dla niej rozstał się z pierwszą małżonką. Parze urodziła się córeczka. 

Robert Janowski z żoną Moniką Robert Janowski z żoną Moniką PAWEL WISNIEWSKI/ EAST NEWS

Robert Janowski

Robert Janowski rozwodził się dwukrotnie. Jego pierwszą wybranką była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego. Drugą żoną Janowskiego była Katarzyna Dańska, z którą ma dwie córki: Anielę i Tolę. Kiedy jednak Janowski poznał w 2013 roku Monikę Głodek, rozwiódł się z drugą partnerką i ożenił z nową wybranką. 

Więcej o: