Liam Payne i Cheryl Cole rozstali się. Wydali oficjalne oświadczenie w tej sprawie

Liam Payne i Cheryl Cole nie są już parą. Teraz już nie ma żadnych wątpliwości.

Liam Payne i Cheryl Cole mają razem synka. O ich kryzysie było wiadomo nie od dziś.

Liam Payne i Cheryl - to koniec

O tym, że Liam Payne i Cheryl Cole nie najlepiej się ze sobą dogadują mówiło się już od dłuższego czasu. Ludzie nie mieli wątpliwości, że coś jest na rzeczy, kiedy bardzo aktywny w social mediach Liam nie złożył życzeń urodzinowych Cheryl. Mało prawdopodobne, że po prostu zapomniał. Wczoraj dostaliśmy potwierdzenie tych domysłów. Liam napisał na swoim Twitterze:

Cheryl i ja ze smutkiem musimy ogłosić, że nasze drogi właśnie się rozchodzą. To była dla nas ciężka decyzja do podjęcia. Ciągle darzymy się wielką miłością jako rodzina. Bear jest całym naszym światem i prosimy was o uszanowanie jego prywatności w czasie, kiedy razem będziemy przez to przechodzić.

Liam Payne i Cheryl - związek

Liam Payne i Cheryl Cole poznali się w 2008 roku w trakcie przesłuchań do programu ''X Factor''. Wtedy Liam został członkiem One Direction. O swoim związku nie mówili dużo, dopiero w marcu 2017 roku Liam po raz pierwszy publicznie wypowiedział się o Cheryl, mówiąc, że jest ''wspaniałą osobą''. W tym samym czasie przyszedł na świat ich syn, Bear. Piosenkarz jest młodszy o 11 lat od swojej byłej partnerki.

Obserwatorzy ich życia nie są bardzo zaskoczeni tą nowiną, od miesięcy widać było, że nie dogadują się najlepiej. Cheryl została w ich wspólnym domu w Anglii i zajmowała się synkiem, podczas gdy Liam wyjechał do USA zajmować się promocją swojej muzyki. Ponoć Cheryl denerwowało też, że Liam zdradza bardzo dużo szczegółów z ich życia prywatnego.

JAB