Cheryl Cole i Liam Payne rozstali się? Zdjęcia z backstage'u mówią wszystko

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Cheryl Cole i młodszy od niej 10 lat Liam Payne zmagają się z poważnym kryzysem. Na BRIT Awards 2018 pojawili się razem i rozwiali wątpliwości.

Cheryl Cole i Liam Payne według tabloidu "The Mail on Sunday" mieli podjąć decyzję o rozstaniu. Para od października minionego roku nie była widziana razem, co dodatkowo podkręcało atmosferę. Rodzice 11-miesięcznego Bear'a rozwiali teraz wszelkie spekulacje. Pojawili się razem na gali BRIT Awards 2018 i nie szczędzili sobie czułości.

Cheryl i Liam Payne Brit Awards 2018Cheryl i Liam Payne Brit Awards 2018 Vianney Le Caer/ AP

Nie tylko w objęciach pozowali na ściankach, lecz także razem żartowali w rozmowie z prowadzącym galę. Jack Whitehall nawiązał do filmu "50 twarzy Grey'a", do którego Liam i Rita Ora wykonali piosenkę. Zapytał się zakochanych o ich "hasło bezpieczeństwa".

Ona wie, jakie to hasło - odpowiedział Liam.
Nie przestawaj! - zdradziła Cheryl.

Także zdjęcia z backstage'u mogą być dowodem na to, że między nimi wszystko jest w porządku. To, jak Liam siedzi na kanapie, a Cheryl leży i ma położone na nim nogi oraz dotyka go po nosie, może świadczyć, że temperatura w ich związku nie opadła.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BACKSTAGE'U>>> 

Cheryl Cole i Liam Payne BRIT Awards 2018Cheryl Cole i Liam Payne BRIT Awards 2018 Screen z dailymail.co.uk/tvshowbiz

Piosenkarka, zapytana w jednym z wywiadów o plotki na temat ich rozstania, odpowiedziała:

Czy to mnie frustruje? Nie, w ogóle się tym nie przejmuję.

Kiedyś Liam przyznał, że ich kłótnie polegają raczej na tym, że sprzeczają się, której drużynie footbolowej będzie w przyszłości kibicował ich syn. Patrząc na nich na BRIT Awards można pokusić się o stwierdzenie, że plotki o ich rozstaniu są mocno przesadzone. Mamy nadzieję, że okazywane sobie czułości podczas gali nie były tylko na pokaz, a jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie się nie rozpadnie.

Cheryl Cole i Liam Payne

Cheryl Cole i Liam Payne poznali się w 2010 roku. On miał wtedy zaledwie 17 lat i przyszedł na przesłuchanie do X-Factora, gdzie 27-letnia Cole była jurorką. Parą zostali kilka lat później, co potwierdzili w 2016 r. W marcu zeszłego roku zostali rodzicami.

Informacje o ich rozstaniu pojawiły się kilka dni temu. Powodem miała być ciągła nieobecność Liama, który po odejściu z One Direcion, jest w rozjazdach. Cheryl stara się zrozumieć sytuację, ale jest już przemęczona samotnym wychowywaniem dziecka i brakiem partnera w domu. Według tabloidów Liam odbył już konsultację z prawnikami w sprawie ewentualnego podziału majątku.

AW

Więcej o: