Ich związek od początku był kontrowersyjny. Rok temu zostali rodzicami, dziś się rozstają

Cheryl Cole i młodszy od niej 10 lat Liam Payne rozstają się? Według doniesień brytyjskich tabloidów para zmaga się z poważnym kryzysem.

Mało kto wróżył temu związkowi sukces. Dziś wiele wskazuje na to, że Cheryl Cole i Liam Payne są o krok o podjęcia decyzji o rozstaniu. O ile już jej nie podjęli. Para od października minionego roku nie była widziana razem.

To bardzo przykre, chcieli, żeby im wyszło. Nadal się starają, ale nie jest łatwo - donosi informator tabloidu "The Mail on Sunday".

Za przyczyny kryzysu podaje się 10-letnią różnicę wieku i fakt, że para żyje na odległość. Liam mocno skupiony na rozkręceniu solowej kariery nie ma rzekomo czasu dla partnerki i ich rocznego syna.

Sednem problemu jest to, że rzadko bywa w domu. Cheryl zawsze rozumiała, że Liam musi ciężko pracować na sukces, ale w rzeczywistości nie jest łatwo sobie z tym poradzić. Ten związek wisi na włosku i oboje są tym załamani.

Para stara się jeszcze ratować swoją relację dla dobra rocznego syna.

Najważniejszy dla nich jest Bear i zapewnienie mu szczęścia.

Kontrowersje

Cheryl Cole i Liam Payne poznali się w 2010 roku. On miał wtedy zaledwie 17 lat i przyszedł na przesłuchanie do X-Factora, gdzie 27-letnia Cole była jurorką. Parą zostali kilka lat później, co potwierdzili w 2016 r. W marcu zeszłego roku zostali rodzicami.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.