Ważyła prawie 130 kg. W ciągu sześciu miesięcy zrzuciła połowę wagi! Opowiedziała, jak to osiągnęła

Kayla Sue Cody przeszła na dietę 1500 kalorii po tym, jak uświadomiła sobie, że waży 130 kg. Pół roku zajęło jej, aby zrzucić 64 kg.

Kayla Sue Cody pochodzi z Nowego Jorku i już jako młoda dziewczyna ważyła niemalże 130 kilogramów.

Paliłam papierosy, piłam alkohol i źle się odżywiałam. Byłam bardzo przygnębiona. Musiałam wziąć się za siebie - przyznała.

Kobieta zdecydowała, że musi zadbać o swoje zdrowie i ciało. Wpadła na pomysł operacji zmniejszania żołądka. Skonsultowała to z lekarzem, który poparł jej pomysł. Najpierw zalecił jej półroczną dietę. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania.

Dzięki diecie zrzuciła połowę wagi

Kayla przeszła na dietę 1500 kalorii. Spożywała głównie jajka, płatki owsiane, warzywa i owoce. Już po trzech miesiącach kobieta była 13 kg szczuplejsza! A to był dopiero początek. Zmiana nawyków żywieniowych spowodowała, że po pół roku Kayla ważyła 64 kg mniej. To zaś oznacza, że teraz jest o połowę szczuplejsza niż przed metamorfozą.

Nie wiem, czy przeszłabym odchudzanie z odpowiednimi efektami, gdybym już na początku założyła, że schudnę 60 kilo. Ustawiałam przed sobą bardziej osiągalne cele takie jak 5 czy 10 kilo - wyznała.

Kobieta przyznała, że kiedy miała nadwagę, nie mogła znaleźć pracy. Teraz Kayla spełnia się zawodowo i regularnie odwiedza siłownię. Aktywność fizyczna i zdrowa dieta weszły jej w nawyk.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Kayla jest najlepszym przykładem na to, że nigdy nie jest za późno na zmianę swojego życia, a w konsekwencji swojego wyglądu. Gratulujemy!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS