Operacja zmieniła jej życie. Kiedyś drwili z jej wciągniętej szczęki... Dziś ma niebywałe powodzenie wśród mężczyzn

Ellie Jones cierpiała na tyłozgryz. Szczęka dziewczyny przestała rosnąć od kiedy miała zaledwie 8 lat. Operacja wydłużenia żuchwy przyniosła niesamowity rezultat.

Ellie Jones to obecnie 24-letnia Walijka. Dziś może poszczycić niebywałą urodą, jednak jej uśmiech nie zawsze był tak perfekcyjny. Szczęka dziewczyny rozwinęła się tylko do pewnego momentu, od 8 roku jej życia przestała rosnąć. Im bardziej dojrzewała, tym szczęka robiła się bardziej nieproporcjonalna. Nieprawidłowy zgryz powodował także wyjątkowo krzywe zęby.

Rodzice Ellie postanowili zawalczyć o urodę córki i udali się do ortodonty. Okazało się, że zwykły aparat ortodontyczny nie pomoże. Potrzeba była operacja nadbudowania żuchwy. Pierwszy zabieg Walijka przeszła, gdy miała 16 lat. 

Przez około miesiąc byłam na płynnej diecie, co było dla mnie dość męczące. Poza tym miałam problem z mówieniem. Musiałam używać specjalnej aplikacji do komunikowania się z innymi. Po pewnym czasie zaczęłam mamrotać coś – ale to były pojedyncze słowa. Do tego sepleniłam, ponieważ moje usta były spuchnięte. Pół roku później wszystko wyglądało dobrze i poszłam nawet na bal. W końcu poczułam się tak, jak nigdy wcześniej. Jestem pewniejsza siebie - wspomina Ellie Jones. 

Dziś dziewczyna odczuwa tylko pozytywne skutki operacji - w końcu ma prosty zgryz.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>>>

Jak sama podkreśla, zdobyła pewność siebie i dostrzegła swoje piękno. Trzeba przyznać, że dziś Ellie jest wyjątkowo piękną kobietą!

MM