W wieku 22 lat ważyła 135 kg. Postanowiła zmienić swoje życie i dzisiaj wygląda jak modelka

Laura Micetich przeszła niesamowitą metamorfozę. Z dziewczyny, która ważyła 135 kilogramów stała się miłośniczką sportu i posiadaczką idealnej figury.

Pochodząca z Kanady Laura Micetich jest najlepszym dowodem na to, że nigdy nie jest za późno, aby zadbać o swoje zdrowie, ciało i wymarzoną sylwetkę. Nawet, kiedy waży się 135 kilogramów. Dokładnie taką wagę osiągnęła Laura, kiedy miała 22 lata.

Otyłość niszczyła jej zdrowie

Tusza nie była dla Laury problemem tylko estetycznym. 22-latka zaczęła mieć poważne kłopoty ze zdrowiem. Pojawiły się nadciśnienie, nadczynność tarczycy i cukrzyca.

Lekarze ostrzegali mnie, że będę miała poważne problemy z chodzeniem i koniecznych będzie kilka operacji, abym mogła normalnie żyć - czytamy na chillizet.pl

Laura zaczęła poważnie myśleć o operacji zmniejszenia żołądka. Jednak ostatecznie 22-latka poszła na siłownie. I był to pierwszy i jakże skuteczny krok do tego, aby zmienić swoje życie.

Laura Micetich przeszła metamorfozę

Dziewczyna pokochała aktywność fizyczną. Zwłaszcza, kiedy dostrzegła, że ćwiczenia na siłowni przynoszą efekty. Ponadto zaczęła zdrowo się odżywiać. Opłaciło się. Dzisiaj Laura ma figurę modelki! Założyła nawet konto na Instagramie, na którym pokazuje swoją walkę o własne zdrowie. Obecnie obserwuje ją blisko 350 tysięcy użytkowników. I wcale się temu nie dziwimy! Tylko spójrzcie na jej zdjęcia!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Laura ma obecnie 27 lat i jest inspiracją dla tysięcy osób, a uśmiech nie znika jej z twarzy.

Ta metamorfoza jest godna podziwu. Gratulujemy!

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.