Ta Japonka wydała ponad 7 milionów jenów na operacje plastyczne. Dziś wygląda jak zupełnie inna osoba

Jej teraźniejsza twarz to efekt kilkunastu operacji plastycznych wartych ponad 7 milionów jen, czyli ponad 230 tysięcy złotych. To naprawdę spektakularna metamorfoza.

Operacje plastyczne to w Polsce w dalszym ciągu temat tabu. Polskie celebrytki nie przyznają się do "majstrowania" przy swoim wyglądzie, a efekty chirurgii niektórzy zrzucają na "diety zmieniające rysy twrzy". Inaczej jednak jest w Azji. 

Japonka o tajemniczym nicku "Meiji1111111" jest dumna ze swojej metamorfozy, wobec czego opublikowała ostatnio na Twitterze serię postów, na których widać, że nie zawsze wyglądała tak, jak prezentuje się obecnie. Dziewczyna przyznała, że to w dużej mierze zasługa chirurga. Wydała na niego już ponad 7 milionów jenów, co przelicza się na ponad 230 tysięcy złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Meiji nie polega jednak jedynie na chirurgii. Zaczęła też nową dietę oraz regularnie uczęszcza na fitness, a pomiędzy mnóstwem sałatek, zup i jogurtów oraz codziennymi ćwiczeniami straciła 12 kilogramów.

Nie chodzi o to, że "poprawiłam sobie twarz". Nabrałam przede wszystkim pewności siebie - mówiła.

No cóż... Trzeba przyznać, że efekty widoczne są gołym okiem. Pytanie, czy na pewno warte swojej ceny?

MM

__________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

 

Więcej o: