Małgorzata Teodorska była gwiazdą "Plebanii", a później zniknęła z mediów. Wtedy zachwycała urodą. Jak teraz wygląda?

Pamiętacie "Plebanię"? Małgorzata Teodorska to jedna z najbardziej lubianych aktorek tego serialu. Grała w nim przez ponad 10 lat. Jednak kiedy w 2012 roku zakończono produkcję, aktorka zniknęła z mediów i słuch o niej zaginął. Jak teraz wygląda?
Pamiętacie 'Plebanię'? Małgorzata Teodorska to jedna z najbardziej lubianych aktorek tego serialu. Grała w nim przez ponad 10 lat. Jednak kiedy w 2012 roku zakończono produkcję, aktorka zniknęła z mediów i słuch o niej zaginął. Pamiętacie 'Plebanię'? Małgorzata Teodorska to jedna z najbardziej lubianych aktorek tego serialu. Grała w nim przez ponad 10 lat. Jednak kiedy w 2012 roku zakończono produkcję, aktorka zniknęła z mediów i słuch o niej zaginął. Akpa

Marzenia o show-biznesie

Małgorzata Teodorska ukończyła studia ekonomiczne, ale od początku ciągnęło ją do show-biznesu. Najpierw próbowała zaistnieć jako modelka. Następnie wygrała casting do roli Irki Tosiek w 'Plebanii' i to właśnie ten serial przyniósł jej popularność na szeroką skalę.

Plebania Plebania TRICOLORS/ EAST NEWS

Drugi dom

Cała ekipa na planie była moim drugim domem przez prawie 13 lat. Bardzo dużo się nauczyłam przez ten czas. Poznałam wielu wspaniałych ludzi. Brakuje mi czasami tej 'temperatury'. Cieszę się, że mogłam być częścią tego projektu - powiedziała w rozmowie z Sergiuszem Królakiem z Plejady Małgorzata Teodorska.

Aktorka u szczytu swojej kariery nie bała się odważnych się odważnych wyznań. W 2005 roku pozowała niemalże nago na okładce magazynu 'Playboy'. <br>

<cite>
Nie żałuję tej sesji. Wręcz przeciwnie: fajnie, że mam i takie doświadczenie za sobą. No, i bonus w postaci okładki. Nie wiem, czy w tym momencie bym się zdobyła na taką odwagę - mówiła w tym samym wywiadzie z 'Plejadą' Teodorska. </cite> Aktorka u szczytu swojej kariery nie bała się odważnych się odważnych wyznań. W 2005 roku pozowała niemalże nago na okładce magazynu 'Playboy'.
Nie żałuję tej sesji. Wręcz przeciwnie: fajnie, że mam i takie doświadczenie za sobą. No, i bonus w postaci okładki. Nie wiem, czy w tym momencie bym się zdobyła na taką odwagę - mówiła w tym samym wywiadzie z 'Plejadą' Teodorska. Okładka magazynu 'Playboy'

Rozbierana sesja

Aktorka u szczytu swojej kariery nie bała się odważnych wyzwań. W 2005 roku pozowała niemalże nago na okładce magazynu 'Playboy'.

Nie żałuję tej sesji. Wręcz przeciwnie: fajnie, że mam i takie doświadczenie za sobą. No, i bonus w postaci okładki. Nie wiem, czy w tym momencie bym się zdobyła na taką odwagę - mówiła w tym samym wywiadzie z Plejadą Teodorska.

Teodorska od innej strony pokazała się w programie 'Jak oni śpiewają'. Odpadła wówczas w piątym odcinku, zajmując jedenaste miejsce. Kibicowaliście jej w tym show? Teodorska od innej strony pokazała się w programie 'Jak oni śpiewają'. Odpadła wówczas w piątym odcinku, zajmując jedenaste miejsce. Kibicowaliście jej w tym show? KAPIF.pl

Udział w show

Teodorska od innej strony pokazała się w programie 'Jak oni śpiewają'. Odpadła wówczas w piątym odcinku, zajmując jedenaste miejsce. Kibicowaliście jej w tym show?

Małgorzata Teodorska ukończyła studia ekonomiczne, ale od początku ciągnęło ją do show-biznesu. Najpierw próbowała zaistnieć jako modelka. Następnie wygrała casting do roli Irki Tosiek w 'Plebanii' i to właśnie ten serial przyniósł jej popularność na szeroką skalę. Małgorzata Teodorska ukończyła studia ekonomiczne, ale od początku ciągnęło ją do show-biznesu. Najpierw próbowała zaistnieć jako modelka. Następnie wygrała casting do roli Irki Tosiek w 'Plebanii' i to właśnie ten serial przyniósł jej popularność na szeroką skalę. KAPIF.pl

Rezygnacja z show-biznesu

Jej kariera dopiero co się rozkręcała, a ona zdecydowała się odejść z show-biznesu. Dlaczego?

Wyprowadziłam się z Polski - tłumaczyła w rozmowie z Plejadą.

Teodorska zamieszkała wtedy w Dubaju. Tam spędziła trzy lata. Po tym czasie wróciła do Polski.
<br><br> <cite>
'Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski. To wszystko było dla mnie tak szalenie ciężkie. Poza tym tutaj jest moja rodzina i praca' - mówiła w rozmowie z tygodnikiem 'Świat i ludzie'.
</cite> Teodorska zamieszkała wtedy w Dubaju. Tam spędziła trzy lata. Po tym czasie wróciła do Polski.

'Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski. To wszystko było dla mnie tak szalenie ciężkie. Poza tym tutaj jest moja rodzina i praca' - mówiła w rozmowie z tygodnikiem 'Świat i ludzie'. KAPIF.pl

Dubaj

Aktorka zamieszkała wtedy w Dubaju. Tam spędziła trzy lata. Po tym czasie wróciła do Polski.

Tam musiałabym zaczynać wszystko od nowa. Poznawać ludzi, przecierać szlaki i przede wszystkim poznać język arabski. To wszystko było dla mnie tak szalenie ciężkie. Poza tym tutaj jest moja rodzina i praca' - mówiła w rozmowie z tygodnikiem 'Świat i ludzie'.

Małgorzata Teodorska Małgorzata Teodorska Fot. BeBelleByMegi/Youtube

Czym się zajmuje?

Czym zajmuje się obecnie? W rozmowie z Plejadą zdradziła co nieco. Zdecydowała się stworzyć vloga "BeBelleByMegi", na którym pojawiają się filmy dotyczące urody. Znaleźć na nim możemy, m.in.: porady dotyczące doboru pomadki oraz zrobienia loków w krótkim czasie.

W chwili obecnej realizuję wszystkie swoje plany, które kiedyś z jakichś powodów zeszły na bardzo daleki plan. Jakiś czas temu zaczęłam swoją przygodę z vlogowaniem i prowadzę swój kanał BeBelleByMegi. Jak wspomniałam, to dopiero początki, nie mniej jednak cieszę się, że mam na to czas, bo naprawdę to lubię - mówiła Teodorska.

Małgorzata Teodorska Małgorzata Teodorska Facebook.com/ malgosia.teodorska

Miłość

Z tego, co widzimy po jej zdjęciach na Facebooku, obecnie jest też szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest Miłosz Krawczyk, inicjator i twórca programu "Turystyka bez barier".


Instagram.com/ bebellebymegi

Małgorzata Teodorska Małgorzata Teodorska Facebook.com/ malgosia.teodorska

Matka

Warto przypomnieć, że Teodorska w wieku zaledwie 17 lat urodziła swoje jedyne dziecko, córkę Wiktorię. Dziewczyna dziś ma 20 lat, ale jak zapewnia jej mama, nie ciągnie jej do aktorstwa.

Nie zamierza być aktorką. Studiuje i mieszka za granicą - mówiła Małgorzata Teodorska 'Plejadzie'.

Małgorzata Teodorska Małgorzata Teodorska Facebook.com/ malgosia.teodorska

Nic się nie zmieniła

Dziś Teodorska ma 37 lat. Trzeba przyznać, że prawie w ogóle się nie zmieniła i wygląda świetnie. Prawda?


Instagram.com/ bebellebymegi

Więcej o: