Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan to były polski piłkarz. Grał w reprezentacji Polski w latach 2000-2002. Grał na pozycji bramkarza. Radosław Majdan obecnie jest celebrytą. Zaczął być rozpoznawany jako partner Dody, obecnie jest w związku z Małgorzatą Rozenek.


Pełne imię i nazwisko: Radosław Majdan
Data urodzenia: 10 maja 1972r.
Miejsce urodzenia: Szczecin
Zawód: piłkarz
Pozycja: bramkarz
Wzrost: 185cm
Pierwszy klub: Pogoń Szczecin
Facebook: facebook.com/rmajdan/

Radosław Majdan - kariera piłkarska

Radosław Majdan już od dziecka wiedział, jakie życiowe marzenie chce realizować - chciał być piłkarzem. Karierę rozpoczynał w drużynach juniorskich klubu Pogoń Szczecin. W Ekstraklasie zadebiutował w sezonie 1992/1993. Pierwszy mecz jaki rozegrał miał miejsce 8 sierpnia 1992r. przeciwko Ruchowi Chorzów. Drużyna Majdana przegrała 0:3.
W 2001 roku drużyna Radosława Majdana uzyskała tytuł wicemistrza Polski.
W 2001 roku Majdan rozpoczął swoją przygodę w tureckim klubie Goztepe Izmir. W barwach tej drużyny rozegrał 31 spotkań. W 2002 roku przeszedł do klubu PAOK Saloniki. Razem z tym klubem zdobył Puchar Grecji.
W międzyczasie w latach 2000-2002 Majdan został powołany do składu reprezentacji Polski. Rozegrał w narodowych barwach siedem spotkań.
Następnie Radosław Majdan krótki grał w tureckim Bursapor, potem w FC Aszdod - klubie z Izraela. Po nim nastąpił powrót do Polski i wstąpienie w barwy drużyny Wisły Kraków. W 2004 i 2005 roku klub ten sięgnął po mistrzostwo.
W 2007 roku Majdan przeszedł do Polonii Warszawa. Był jednak tylko zamiennikiem. Trzy lata później zakończył sportową karierę.

Radosław Majdan - związki

Radosław Majdan był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Sylwia Majdan, ich małżeństwo zakończyło się rozwodem.
W 2003 roku Majdan związał się z polską piosenkarką Dodą. Para spotykała się dwa lata, po czym 5 marca 2005 roku wzięła ślub. Ich związek był śledzony przez media w całej Polsce. Nazywano ich polską parą Beckhamów. Równie medialny, jak ich związek, był ich rozwód w 2008 roku.
Obecnie Majdan spotyka się z Małgorzatą Rozenek, czyli "Perfekcyjną panią domu". Para planuje ślub.

Zobacz także:

Artur Boruc - Robert Lewandowski - Jacek Rozenek

radosław majdan

Więcej o:

radosław majdan

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.