Znana stylistka promowała się na pogrzebie Kory. Po fali hejtu Alicja Napiórkowska wydała oświadczenie

Alicja Napiórkowska naraziła się internautom i mediom tym, że na Instagramie pokazała zdjęcie z pogrzebu Kory. Po fali hejtu usunęła je i wydała oświadczenie.

Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że na profilu na Instagramie Karoliny Korwin-Piotrowskiej internauci wyrazili swoje zdanie o robieniu sobie selfie na pogrzebie Kory. Uznali takie zachowanie za "dno" i "żenadę". Tak samo ocenili to, co zrobiła Alicja Napiórkowska.

Zobacz:  Internauci oburzeni po uroczystości pożegnalnej Kory: Robienie sobie selfie na pogrzebie to już dno

Alicja Napiórkowska wstawiła zdjęcie z pogrzebu Kory

Kim w ogóle jest Napiórkowska? To stylistka, którą możecie znać z "Dzień Dobry TVN". Prywatnie jest przyjaciółką m.in. Łukasza Jemioła, z którym poszła na pogrzeb Kory. Ich wspólne zdjęcie z cmentarza pojawiło się na profilu na Instagramie celebrytki.

Takie prawdziwe, że strach się nie podzielić - napisała pod spodem.

Alicja Napiórkowska i Łukasz Jemioł na pogrzebie KoryAlicja Napiórkowska i Łukasz Jemioł na pogrzebie Kory Screen z Instagram.com/ _alicja_napiorkowska

W komentarzach spadła na nią krytyka. Internauci zarzucili jej, że lansuje się na śmierci Kory i uznali jej zachowanie za niestosowne. Na co ona odpisała, że jeśli nie pasują im jej publikacje, to mogą przestać ją obserwować.

Alicja Napiórkowska - oświadczenie

Jednak chyba musiała przemyśleć swoje zachowanie, gdyż post zniknął z jej profilu, a na jego miejscu pojawiło się oświadczenie. Wytłumaczyła, że "dodała zdjęcie ze względu na emocje, jakie uwiecznił fotograf"  Zapewniła, że "nie interesuje jej żadna promocja".

W związku z zaistniałą sytuacją w mediach, postanowiłam skasować niefortunnie wstawione zdjęcie z dnia 08.08.2018. Zamieściłam je tylko z uwagi na to, iż chciałam się z Wami podzielić emocjami, jakie fotoreporter pięknie uwiecznił na zdjęciu. Nie interesuje mnie jakakolwiek promocja, więc zdjęcie usunęłam. Pozdrawiam - napisała.

Szybko jednak zmieniła ostatni fragment - usunęła kwestię o promocji i zastąpiła go słowem "przepraszam":

W związku z zaistniałą sytuacją w mediach, postanowiłam skasować niefortunnie wstawione zdjęcie z dnia 08.08.2018. Zamieściłam je tylko z uwagi na to, iż chciałam się z Wami podzielić emocjami, jakie fotoreporter pięknie uwiecznił na zdjęciu. Nie chciałam nikogo urazić, jeżeli tak się stało, to przepraszam - brzmi nowa wersja.

Oświadczenie w tak samo szybkim tempie zniknęło z jej profilu, co zdjęcie z pogrzebu Kory. Co myślicie o takim zachowaniu?

Kora - pogrzeb

Olga Sipowicz odeszła w wieku 67 lat. Zmarła w sobotę 28 lipca nad ranem w swoim mieszkaniu w Bliżowie na Roztoczu. Od lat zmagała się z rakiem jajników. W środę 8 sierpnia została pochowana na warszawskich Powązkach. Pożegnali ją najbliżsi, przyjaciele oraz celebryci.

Zobacz też: Syn Kory przemawiał podczas jej pogrzebu. Głos zabrała także jej siostra. "Całe życie tęskniłaś za mamą, teraz jesteście razem"

AW

Więcej o:
Komentarze (76)
Alicja Napiórkowska, stylistka promowała się na pogrzebie Kory. Spadł na nią hejt
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 75 razy 67

  Przestańcie już. Dajcie rodzinie w spokoju przeżyć żałobę. Te wszystkie artykuły są niestosowne i nie na miejscu.

 • mrblix

  Oceniono 54 razy 54

  Kreujecie sami tych debilnych "celebrytów", żeby później o nich pisać bezwartościowe artykuły. System działa, kasa się zgadza. Tylko, że na końcu wszyscy na tym tracą. Czytelnicy uciekają, poziom odbiorcy spada, poziom dziennikarstwa też, i mamy rynsztok.

 • Gość: kllll

  Oceniono 46 razy 40

  A czyja to wina? wasza! rzucacie się na pogrzeby jak hieny bo przecież to tak dobrze się klika a potem macie pretensje o nie wiadomo co, bo ktoś jeszcze śmiał wrzucić zdjęcie

 • Gość: kk

  Oceniono 34 razy 34

  To nie ona się wypromowała, tylko wy to zrobiliście za nią. Ona polecebrciła na swoim koncie, wy wrzuciliście to na główną w gazecie, i jak 99,9% ludzi nie miało o jej istnieniu pojęcia, to teraz część z nich już ma.
  ...a kim jest? Nie wiem, pewnie to kolejna czyjaś protegowana, którą szumnie nazwano stylistką, zeby za wypożyczenie kiecki z HM i ubranie w nią prowadzącej śniadaniówkę wpłacić jej na konto 20 tys? Być może to "zgorszenie" sztucznie napompowane w gazecie, właśnie to miło na celu - że by zaistniała medialnie.

 • Gość: mim

  Oceniono 31 razy 29

  "A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się śmieją się śmieją..."

 • Gość: rodeo

  Oceniono 26 razy 24

  gurła mać kto to jest?

 • Gość: BBQ

  Oceniono 25 razy 23

  Pogrzeb zasadniczo różni się jednak od innych uroczystości.
  Niektórzy widać tego nie wiedzą...

 • konkus

  Oceniono 22 razy 20

  Myślę, że właśnie to robi wasz portal - promuje się na śmierci Kory takimi kretyńskimi artykulami.
  Z tym że w przeciwieństwie do Napiórkowskiej wy nie usuniecie tego artykulu i nie przeprosicie.
  Prawda?

 • Gość: Dópa

  Oceniono 28 razy 16

  Internauci są chorzy. Sami łaźą z trlefonami i cykaja byle goovno, aby potem się tym jarać na insta. Moraliści cholerni. A jak był na pogrzebie "profesjonalny" fotoreporter z plecakiem pełnym obiektywów i lustrzanek, to już jest ok? Nie ma lansiarstwa? To jest znak czasów, każdy ma przy dupie aparat i mniej lub bardziej mimowolnie dokumentuje swoje życie i emocje. Nie ma co się zżymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX