Barbara Kurdej-Szatan nie mogła wejść na koncert Eda Sheerana. Aktorka twierdzi, że została oszukana. "Na pewno tak tego nie zostawię!"

Basia Kurdej-Szatan zakupiła bilety na koncert Eda Sheerana, jednak nie mogła wejść na Stadion Narodowy, bo jak się okazało, bilety obowiązują w Belgii. Aktorka zaapelowała do fanów.

Ed Sheeran w sobotę zagrał pierwszy z dwóch koncertów w Warszawie. Na Stadionie Narodowym bawiły się tysiące fanów brytyjskiego muzyka. Pod sceną zabrakło Basi Kurdej-Szatan , pomimo tego że aktorka kupiła bilet. Gwiazda czuje się oszukana.

Basia Kurdej-Szatan została oszukana

Basia opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym żali się, że nie może uczestniczyć w koncercie, chociaż zakupiła bilet. Wszystko dlatego, że wejściówki obowiązują na wydarzenie w Belgii, a nie w Polsce!

Drodzy państwo, skończywszy dzisiaj wcześniej pracę i dowiedziawszy się o tym, że skończę ją już wcześniej rano, weszłam do internetu, żeby wyszukać biletów na koncert Eda Sheerana. Wiedziałam, że biletów już dawno nie ma, ale stwierdziłam, że może coś się znajdzie. Portal Viagogo pokazał, że są ostatnie bilety, więc zakupiłam takie dwa. Weszłam na swojego maila, tam wszystko było cacy. Chciałam wydrukować bilet, ale wysłano mi go na adres zupełnie inny, do Belgii. No, do Belgii niestety nie zdążymy już dojechać. Portal Viagogo robi sobie po prostu jaja z ludzi. Nie wejdziemy niestety na koncert. Organizator dał d*py, bo to jego wina wszystko.

Basia dodała też opis filmu, w którym zapowiedziała, że nie zostawi tak tej sprawy.

OSZUŚCI !!!!!!!!! Podobno mnóstwo takich oszukanych osób jak my !!!!!!! Portal viagogo.com oraz organizator koncertu CHARM MUSIC - pocałujcie się w du*ę !!!!!! Na pewno tak tego nie zostawię. Bawcie się kur.. dobrze !!!!!!!!!!!!

Nic dziwnego, że gwiazda jest zdenerwowana. Nie tylko straciła pieniądze, ale i nie może bawić się na koncercie popularnego artysty.

Życzymy szybkiego wyjaśnienia sprawy!

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.