Seriale telewizyjne

 • Na dobre i na złe, odc. 683 - Wiktoria w ciąży!

  Na dobre i na złe, odc. 683 - Wiktoria w ciąży!

  Najnowszy odcinek "Na dobre i na złe" jest pełen nieprzewidywalnych splotów akcj. Co wydarzy się w Leśnej Górze w 683. epizodzie? Sytuacja wokół Adama z dnia na dzień coraz bardziej się komplikuje. Oliwia, która niedawno urodziła mu syna, wpada w konflikt z Wiktorią. Oskarża ją o nieetyczne zachowanie. Sam Krajewski nie jest za to pewien, czy jest ojcem małego Józia. Doktor Consalida podejrzewa, że może być w ciąży. Decyduje się zrobić aż... siedem testów ciążowych. Falkowicz udziela pomocy nauczycielowi w szkole. Pacjentką szpitala w Leśnej Górze zostaje także kobieta, która w mózgu ma nieoperacyjnego guza.

  red.
 • M jak miłość, odc. 1324 - Marcin dowiaduje się o ciąży Izy

  M jak miłość, odc. 1324 - Marcin dowiaduje się o ciąży Izy

  Najnowsze epizody serialu "M jak miłość" trzymają fanów w ogromnym napięciu - nie inaczej jest z odcinkiem 1324. Marcin przymusza Artura do wyjawienia prawdy na temat problemów Izy; dowiaduje się o ciąży, ale Artur dokłada starań, żeby całą resztę informacji zupełnie przeinaczyć. Tymczasem Andrzej tak bardzo denerwuje się zbliżającym ślubem, że jest praktycznie sparaliżowany. Po niefortunnym upadku udaje się do szpitala, gdzie Marzenka proponuje mu nieco inną metodę zaślubin.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1726 - czy Anna da się uwieść Jakubowi?

  Barwy szczęścia, odc. 1726 - czy Anna da się uwieść Jakubowi?

  W nowym, 1726. epizodzie "Barw szczęścia" fanom serialu zostaną przedstawione rozterki wybranych bohaterów. Jak przez ostatnich kilka odcinków, i tym razem przyjrzymy się zakazanemu uczuciu łączącemu Angelę i Roberta, a także jego konsekwencjom dla najbliższego otoczenia postaci. Sebastian wpada w szał, a Magda próbuje go uspokoić. Władek dowiaduje się, że nie będzie mógł kontynuować dawnej pracy, a Anna zacznie obsesyjnie myśleć o Jakubie, zupełnie ignorując Marczaka...

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2569 - czy Zimiński powie Natalii "nie"?

  Na Wspólnej, odc. 2569 - czy Zimiński powie Natalii "nie"?

  Czym zadziwi nas nowy, już 2569 odcinek produkcji "Na Wspólnej"? Czy twórcy serialu stacji TVN zaskoczą czymś fanów? Oczywiście! W centrum odcinka znajdują się rozterki o sercowym i zawodowym charakterze. Do tych pierwszych należą próby uwiedzenia zajętych bądź zranionych mężczyzn. Popławska zaprasza do siebie żonatego Marka, zaś Beata kolejny raz pociesza porzuconego, osamotnionego Tomka. Tymczasem Sandra i Michel, a także Eliza mierzą się z rozwojem swoich karier. Kogo czeka zawodowy sukces, a kogo porażka?

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2569 - Zimiński o krok od zdrady Danki

  Na Wspólnej, odc. 2569 - Zimiński o krok od zdrady Danki

  Co takiego stanie się w nowym odcinku kultowej produkcji TVN-u? Czym zaskoczy widzów 2569 epizod "Na Wspólnej"? Bohaterów czekają zarówno sercowe, jak i zawodowe rozterki. Jeśli chodzi o problemy natury miłosnej, kobiety bez pardonu uwodzą zajętych bądź zranionych mężczyzn - Natalia żonatego Marka, a Beata porzuconego Tomka. Z kolei Sandra, Michel i Eliza próbują się wspiąć na kolejny stopień kariery. Czy im się to powiedzie?

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1726 - Anna zbliża się do Jakuba

  Barwy szczęścia, odc. 1726 - Anna zbliża się do Jakuba

  Co takiego zaproponują nam twórcy "Barw szczęścia" w nowym, 1726. odcinku? Fani serialu powinni przygotować się na kilka niespodzianek. Epizod kontynuuje wątek zakazanej miłości Angeli i Roberta - Magda stara się złagodzić gniew Sebastiana. Lekarz informuje Władka, że mężczyzna musi zrezygnować z dotychczasowego trybu życia. Tymczasem myśli Anny wciąż krążą wokół Jakuba - czy pisarzowi uda się zająć miejsce Marczaka?

  red.
 • M jak miłość, odc. 1324 - ślub, jakiego jeszcze nie było

  M jak miłość, odc. 1324 - ślub, jakiego jeszcze nie było

  Ostatnie odcinki "M jak miłość" nie pozwalają widzom na odpoczynek - tak też jest z epizodem numer 1324. Marcin i Artur znów kłócą się o Izę; drugi z rywali mnoży kłamstwa, które mają na celu zniechęcenie Marcina do dalszych zalotów. Z kolei Andrzej jest zupełnie sparaliżowany wizją ślubu i ma drobny wypadek. Z troski o przyszłego męża Marzenka proponuje wyprawić alternatywną uroczystość.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2569 - Zimiński wystawiony na ciężką próbę

  Na Wspólnej, odc. 2569 - Zimiński wystawiony na ciężką próbę

  Co wydarzy się w tym tygodniu w kultowym serialu stacji TVN? Czy 2569 odcinek "Na Wspólnej" może czymś jeszcze zadziwić widzów tej słynnej produkcji? Z jednej strony przyjrzymy się rozterkom miłosnym bohaterów - Popławska uwodzi żonatego Zimińskiego, a Beata zostawionego przed ołtarzem Tomka - a z drugiej rozwojowi ich zawodowej kariery. Wygląda na to, że przed Sandrą i Michelem rysuje się wielki sukces, a przed Elizą - porażka...

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1726 - Anna wciąż myśli o Jakubie

  Barwy szczęścia, odc. 1726 - Anna wciąż myśli o Jakubie

  W 1726 odcinku kultowej produkcji TVP2 przyjrzymy się bliżej dramatom wybranych bohaterów serialu. Akcja epizodu toczy się między innymi wokół romansu Angeli i Milewicza oraz dotyczącego go wzburzenia Sebastiana. Władek dowiaduje się, że jego życie nie będzie już nigdy takie samo jak wcześniej. Z kolei Anna wciąż rozmyśla o Jakubie i pisze z nim SMS-y. Co na to Marczak? Oglądaj nowe "Barwy szczęścia"!

  red.
 • M jak miłość, odc. 1324 - kolejne starcie Artura i Marcina

  M jak miłość, odc. 1324 - kolejne starcie Artura i Marcina

  Ostatnio w "M jak miłość" dzieją się rzeczy, o których się nawet filozofom nie śniło... Nie inaczej jest w najnowszym, 1324. odcinku. Dochodzi do kolejnego starcia Artura z Marcinem - mężczyzna wyjawia o jedną informację za dużo, po czym posuwa się do kłamstwa. Tymczasem Marzenka szykuje się na wesele i widzi, że Andrzej bardzo źle znosi ostatnie przygotowania. Wreszcie mężczyzna spada ze schodów i jedzie do szpitala. Ponieważ Marzenka jest w stanie zrobić wszystko dla swojego ukochanego, więc wychodzi z nietypową propozycją...

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1724 - życie Angeli legło w gruzach

  Barwy szczęścia, odc. 1724 - życie Angeli legło w gruzach

  1724 epizod "Barw szczęścia" odsłania kolejne karty, jeśli chodzi o historię romansu między Angelą a Robertem. Odkąd nauczyciel zabrał swoje rzeczy z jej mieszkania, uczennica nie potrafi znaleźć sobie miejsca w życiu. Ma wrażenie, że wszyscy są przeciwko niej i nikt nie bierze pod uwagę, jak ona sama się z tym czuje. Marczakowa wybiera się na spotkanie autorskie swojego byłego ucznia, który najwyraźniej rozpoczął karierę pisarską. Z kolei Artur nie ustaje w poszukiwaniach - żeby odnaleźć Martę, jest w stanie posunąć się do spotkania z wróżem.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1724 - Angela nie ma zamiaru żyć bez Milewicza

  Barwy szczęścia, odc. 1724 - Angela nie ma zamiaru żyć bez Milewicza

  1724 epizod "Barw szczęścia" kontynuuje wątek zakazanego romansu Roberta i Angeli. Ku rozpaczy kochanków, ich uczucie nie jest akceptowane przez społeczeństwo, a nauczyciel musi wyprowadzić się od uczennicy. Angela czuje się niezwykle osamotniona i zdruzgotana. Anna natrafia na informację, że chłopak, którego kiedyś uczyła, został teraz pisarzem i wybiera się na spotkanie z autorem. Z kolei Chowański chwyta się ostatniej deski ratunku, aby odnaleźć swoją żonę.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1724 - Angela nie chce żyć bez Roberta

  Barwy szczęścia, odc. 1724 - Angela nie chce żyć bez Roberta

  W 1724 odcinku "Barw szczęścia" widzowie serialu poznają dalsze losy Angeli i Roberta, których połączyło zakazane uczucie. Angela nie może sobie znaleźć miejsca po wyprowadzce nauczyciela; jest zupełnie załamana, że wszyscy są przeciwko jej szczęściu. Anna dowiaduje się zaś, że jej były uczeń napisał książkę - wybiera się więc na promocyjne spotkanie. Tymczasem Chowański zaczyna wierzyć, że wkrótce odnajdzie zaginioną Walawską.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1723 - Sebastian wyrzuca wszystko Milewiczowi

  Barwy szczęścia, odc. 1723 - Sebastian wyrzuca wszystko Milewiczowi

  W 1723 odcinku "Barw szczęścia" ulubieni bohaterowie muszą sprostać poważnym problemom - niektóre dotyczą ambicji, inne odpowiedzialności i miłości, a jeszcze inne niezawinionemu cierpieniu. Stefan cały w nerwach udaje się na spotkanie z reżyserem paradokumentu. Licealna afera zaczyna skupiać się na Milewiczu - obwiniają go znajomi Angeli i jej rodzina; podejrzeń nabiera także dyrektor Gwizdoń. Z kolei Chowański wciąż stara się odnaleźć Martę i wpada na nowy trop w trudnej do rozwikłania sprawie.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2567 - testament Jakuba przewraca do góry nogami życie Eli

  Na Wspólnej, odc. 2567 - testament Jakuba przewraca do góry nogami życie Eli

  Co takiego wydarzy się w 2567 epizodzie produkcji "Na Wspólnej"? Bohaterowie muszą stanąć twarzą w twarz z prawdą - niestety nie zawsze będą to miłe spotkania. Po pogrzebie Marcinka Elżbieta poznaje treść testamentu byłego męża. Z kolei Daniel ledwie manewruje pomiędzy dwoma kobietami - zbliża się ich nieunikniona konfrontacja. Z kolei na oddziale Ostrowskiego wybucha ostra kłótnia pomiędzy nim a Kolendą. Zobacz, co stanie się potem!

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2567 - ujawnienie ostatniej woli Jakuba

  Na Wspólnej, odc. 2567 - ujawnienie ostatniej woli Jakuba

  Co przydarzy się bohaterom w 2567 odcinku serialu "Na Wspólnej"? Czy tego chcą czy nie, bohaterowie muszą zmierzyć się z prawdą. Niestety nie zawsze będą to miłe konfrontacje. Tuż po pogrzebie Jakuba Ela i jego matka poznają jego ostatnią wolę. Daniel wciąż daje nadzieję dwóm kobietom jednocześnie - nie potrwa to jednak długo, bo nadciąga ich konfrontacja.Tymczasem Ostrowski kłóci się z Kolendą o konieczność zakupienia nowego sprzętu.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1723 - konfrontacja Sebastiana i Roberta

  Barwy szczęścia, odc. 1723 - konfrontacja Sebastiana i Roberta

  1723 epizod "Barw szczęścia" jest osnuty wokół wielkich nadziei, ale i wielkich rozczarowań. Stefan udaje się na plan paradokumentu i dowiaduje się, że jego dotychczasowe przygotowania poszły zupełnie na marne. Z kolei w sprawie licealnej afery wszyscy zrzucają winę na Milewicza: pretensje mają do niego Oliwka, Kajtek i Eryk, dyrektor Gwizdoń, a także ojciec Angeli. Tymczasem Artur nie ustaje w poszukiwaniach: wpada na nowy trop w sprawie zaginięcia Marty.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2567 - spotkanie dwóch kobiet Daniela

  Na Wspólnej, odc. 2567 - spotkanie dwóch kobiet Daniela

  Co 2567 odcinek "Na Wspólnej" zmieni w życiu bohaterów? Czy wyjdą oni cało z konfrontacji, jakie ich czekają? Elżbieta i pani Marcinkowa muszą pogodzić się ze śmiercią Jakuba oraz zapoznać się z jego zaskakującym testamentem. Daniel ma wrażenie, że wokół jego szyi zaciska się pętla - obydwie kobiety, z jakimi się spotyka, zaczynają być zazdrosne i dążą do rozwiązania sprawy. Tymczasem między ordynatorem a dyrektorką szpitala wybucha wielka awantura. Do czego to zmierza?

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1723 - Sebastian atakuje Milewicza

  Barwy szczęścia, odc. 1723 - Sebastian atakuje Milewicza

  W 1723 odcinku "Barw szczęścia" obserwujemy całe pasmo nadziei i rozczarowań. Stefan i Tolek jadą na plan paradokumentu, gdzie reżyser podejmuje zaskakującą decyzję. Oliwka i Kajtek obwiniają Milewicza za to, co przydarzyło się Erykowi; na domiar złego pod szkołą na nauczyciela czeka ojciec Angeli. Do czego doprowadzi cała ta licealna afera? Przekonasz się, oglądając nowe "Barwy szczęścia"!

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 682 - Poważne zarzuty wobec Adama

  Na dobre i na złe, odc. 682 - Poważne zarzuty wobec Adama

  Jakie niespodzianki przygotowali twórcy serialu "Na dobre i na złe" w 682. odcinku? Bohaterowie po raz kolejny ratują życie swoich pacjentów w szpitalu w Leśnej Górze. Tym razem jednak wielu z nich będzie musiało poradzić sobie z nowymi, prywatnymi problemami. W tym epizodzie Adam wpakuje się poważne tarapaty. Jedna z pacjentek oskarża lekarza o gwałt. Niestety, to nie pierwsza taka sytuacja. Wzbudza to podejrzenia pozostałych pracowników szpitala. Mimo, że Oliwia zaczyna rodzić, Krajewski wyznaje miłość swojej obecnej partnerce - Wiktorii. Na oddziale poznajemy także nowego pacjenta. Zostaje nim Stasio, syn pielęgniarki Karoli. Chłopiec ma poważne problemy z oddychaniem, a jego stan cały czas się pogarsza. Niepokoi to doktora Trettera, który zajmuje się dzieckiem.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1722 - policja aresztuje Eryka

  Barwy szczęścia, odc. 1722 - policja aresztuje Eryka

  W serialu "Barwy szczęścia" mają ostatnio miejsce prawdziwie dantejskie sceny - od dramatycznych, brutalnych porwań i niedozwolonego seksu, aż do sfingowanego alarmu bombowego. Okazuje się, że zamiast zaszkodzić Milewiczowi, Eryk szkodzi sam sobie - chłopak musi się zmierzyć z konsekwencjami nieodpowiedzialnego wybryku. Tymczasem Eliza poznaje prawdziwą tożsamość współlokatora swojej wnuczki, Stefan rozpoczyna próby do paradokumentu, a Hubert próbuje pocieszyć Kamilę rozczarowaną relacjami z Ulą. To i wiele więcej w "Barwach szczęścia" w telewizyjnej Dwójce!

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2566 - Dominika odchodzi od zmysłów z zazdrości

  Na Wspólnej, odc. 2566 - Dominika odchodzi od zmysłów z zazdrości

  Czym 2566 odcinek "Na Wspólnej" zaskoczy widzów serialu? Nowy epizod przybliża kilka ciekawych wątków, czy to miłosnych, czy to zawodowych. Daniel musi się wreszcie zmierzyć z konsekwencjami podwójnego życia - kiedy spędza czas z Łucją, Dominika szaleje z zazdrości. Beata kolejny raz wtrąca nos w nie swoje sprawy i odwiedza porzuconego Nowaka. Z kolei Weronika całkowicie poświęca się tajemniczej sprawie trującej garbarni...

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2566 - Dominikę zżera zazdrość

  Na Wspólnej, odc. 2566 - Dominikę zżera zazdrość

  Jakie rewelacje przyniesie 2566 epizod "Na Wspólnej"? W nowym odcinku przyjrzymy się bliżej miłosnym i zawodowym rozterkom bohaterów. Brzozowski musi wziąć na siebie konsekwencje prowadzenia podwójnego życia - obie kobiety zaczynają być o niego (słusznie) zazdrosne. Z kolei Beata, która zrujnowała już ślub Anastazji, znów mąci w życiu koleżanki i odwiedza załamanego Tomka. Weronika angażuje się zaś w podejrzaną sprawę trującej garbarni - chce poznać okoliczności, w jakich umierają ludzie.

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 682 - Adam i Oliwia zostają rodzicami!

  Na dobre i na złe, odc. 682 - Adam i Oliwia zostają rodzicami!

  To już kolejny tydzień, w którym wszyscy fani serialu "Na dobre i na złe" mogą śledzić losy ulubionych bohaterów z Leśnej Góry. Nowy, 682. odcinek pełen będzie emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Adam zostaje oskarżony przez kobietę z problemami psychicznymi. Chora obwinia go o to, że próbował ją zgwałcić w lesie. To nie pierwsze takie zarzuty wobec chirurga. Mimo, że lekarz spodziewa się dziecka, wyznaje miłość swojej obecnej partnerce - Wiktorii. Na oddziale położniczym Oliwia zaczyna rodzić. Niestety, Krajewski dopiero później pojawia się na miejscu. Pomocy ponownie będzie potrzebował Stasio, syn jednej z pielęgniarek. Czy doktor Tretter będzie w stanie uratować chłopca?

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2566 - dwie kobiety Daniela

  Na Wspólnej, odc. 2566 - dwie kobiety Daniela

  Co takiego wydarzy się w 2566. epizodzie "Na Wspólnej"? Widzowie mogą spodziewać się zdrady, zawiedzionych oczekiwań, podstępnych intryg i kryminalnej afery. Pętla powoli zaciska się wokół szyi Daniela - Brzozowski nie będzie w stanie długo utrzymać podwójnego życia w tajemnicy. Beata rozmawia z Nowakiem i jeszcze bardziej pogrąża Anastazję. Tymczasem Weronika angażuje się mocno w sprawę garbarni, wokół której najwyraźniej giną ludzie.

  red.
 • Na dobre i na złe, odc. 682 - Psychicznie chora kobieta

  Na dobre i na złe, odc. 682 - Psychicznie chora kobieta

  Wszyscy fani serialu "Na dobre i zna złe" z pewnością nie mogą doczekać się najnowszego, 682. odcinka. Co tym razem wydarzy się w Leśnej Górze? Problemy Adama nawarstwiają się. Przypadkowo spotkana w lesie kobieta oskarża go o gwałt. Sytuację pogarsza fakt, że lekarz już kiedyś miał podobną sytuację. Dodatkowo Oliwia zaczyna rodzić. Na oddziale przychodzi na świat syn bohaterów - Józio. Do szpitala ponownie trafia Stasio, którym zajmuje się doktor Tretter. Niestety, stan chłopca z chwili na chwilę jest coraz gorszy.

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1722 - babcia Angeli odkrywa prawdę

  Barwy szczęścia, odc. 1722 - babcia Angeli odkrywa prawdę

  Najnowsze odcinki serialu "Barwy szczęścia" oscylują wokół prawdziwie dramatycznych sytuacji - czy to zakazanego seksu, czy to okrutnych praktyk porywaczy. Ostatnio Eryk podnosi także alarm bombowy, przez który następuje ewakuacja lotniska. Chłopak, który chciał zaszkodzić Robertowi, sam wpada w ogromne kłopoty. Babcia Angeli rozpoznaje w mediach współlokatora wnuczki i orientuje się, że mężczyzna jest nauczycielem. Stefan rozpoczyna ćwiczenia do nowej roli, a Pyrka zapisuje Kamilę na najlepsze lekcje śpiewu. To i wiele więcej już w 1722 epizodzie "Barw szczęścia"!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1722 - Eryk ginie od własnej broni

  Barwy szczęścia, odc. 1722 - Eryk ginie od własnej broni

  W "Barwach szczęścia" nie brakuje ostatnio istnych dramatów - były porwania i zakazany seks, a teraz przyszła pora na alarm bombowy. Eryk, który próbował pogrążyć Milewicza, musi wypić piwo, które sam sobie nawarzył. Babcia Angeli orientuje się, kim jest jej przystojny współlokator. Tolek zarządza próbę z udziałem Stefana, a Kamila skarży się Hubertowi na gorsze relacje z Ulą. Zobacz, do czego to wszystko zmierza - oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2565 - Łucja bez zapowiedzi przyjeżdża do Polski

  Na Wspólnej, odc. 2565 - Łucja bez zapowiedzi przyjeżdża do Polski

  Z czym zmierzą się bohaterowie "Na Wspólnej w 2565 odcinku kultowego serialu? Nie ulega wątpliwości, że stoją przed nimi wielkie wyzwania. Łucja przyjeżdża z Irlandii, żeby zrobić niespodziankę Danielowi - ten jednak reaguje inaczej, niż by się tego spodziewała. Nowak nie kryje irytacji - jego rodzina jest w tarapatach, a nie może nawet liczyć na porządną ochronę. Tymczasem Daria wdraża w życie swój plan uwiedzenia Dominika.

  red.
 • M jak miłość, odc. 1322 - stalker atakuje Olgę i Kingę

  M jak miłość, odc. 1322 - stalker atakuje Olgę i Kingę

  W 1322 odcinku "M jak miłość" bohaterowie przeżywają prawdziwe dramaty. Magda i Andrzej nie mają ani chwili spokoju; ich sielankowy wyjazd zostaje przerwany przez tragiczne wieści. Z kolei Olek nie potrafi zapomnieć o byłej żonie; do bistro przybywa zaś stalker Olgi, który przysparza kłopotów także samej Kindze...

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1722 - policja aresztuje Eryka

  Barwy szczęścia, odc. 1722 - policja aresztuje Eryka

  W serialu "Barwy szczęścia" mają ostatnio miejsce prawdziwie dantejskie sceny - od dramatycznych, brutalnych porwań i niedozwolonego seksu, aż do sfingowanego alarmu bombowego. Okazuje się, że zamiast zaszkodzić Milewiczowi, Eryk szkodzi sam sobie - chłopak musi się zmierzyć z konsekwencjami nieodpowiedzialnego wybryku. Tymczasem Eliza poznaje prawdziwą tożsamość współlokatora swojej wnuczki, Stefan rozpoczyna próby do paradokumentu, a Hubert próbuje pocieszyć Kamilę rozczarowaną relacjami z Ulą. To i wiele więcej w "Barwach szczęścia" w telewizyjnej Dwójce! 

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2565 - nieoczekiwany przyjazd Łucji

  Na Wspólnej, odc. 2565 - nieoczekiwany przyjazd Łucji

  W 2565 epizodzie "Na Wspólnej" bohaterowie są zmuszeni zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Daniel nie spodziewa się, że w redakcji odwiedzi go dziewczyna - po przyjeździe Łucji z Irlandii musi ukrywać ją przed kochanką. Igor nie kryje zdenerwowania - wygląda na to, że jego rodzinie coś grozi, przy czym nie mogą oni liczyć na żadną ochronę. Z kolei Daria wychodzi z siebie, żeby rozkochać w sobie Dominika.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2565 - niespodziewany powrót Łucji

  Na Wspólnej, odc. 2565 - niespodziewany powrót Łucji

  W 2565 odcinku bohaterów "Na Wspólnej" czekają nie lada wyzwania. Ku zdziwieniu Daniela, Łucja bez zapowiedzi przyjeżdża z Irlandii i wpada odwiedzić go do redakcji. Z kolei Igor jest wściekły na Tadeusiaka, że jego rodzinie nie zostaje zapewniona żadna ochrona. Tymczasem Daria robi wszystko, żeby zainteresować sobą Dominika...

  red.
 • M jak miłość, odc. 1322 - Olek wciąż myśli o byłej żonie

  M jak miłość, odc. 1322 - Olek wciąż myśli o byłej żonie

  1322 odcinek "M jak miłość" nie daje widzom ani chwili na odpoczynek. Marcin wciąż zmaga się z wyrzutami sumienia; dodatkowo Olszewska zwierza mu się z własnych problemów. Magda i Andrzej spędzają weekend w Kazimierzu, ale ich beztroska nie trwa długo. Jakby tego było mało, Olek wciąż myśli o byłej żonie...

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1722 - Eryk ginie od własnej broni

  Barwy szczęścia, odc. 1722 - Eryk ginie od własnej broni

  W "Barwach szczęścia" nie brakuje ostatnio istnych dramatów - były porwania i zakazany seks, a teraz przyszła pora na alarm bombowy. Eryk, który próbował pogrążyć Milewicza, musi wypić piwo, które sam sobie nawarzył. Babcia Angeli orientuje się, kim jest jej przystojny współlokator. Tolek zarządza próbę z udziałem Stefana, a Kamila skarży się Hubertowi na gorsze relacje z Ulą. Zobacz, do czego to wszystko zmierza - oglądaj "Barwy szczęścia" w TVP2!

  red.
 • Barwy szczęścia, odc. 1720 - Angela odtrąca Eryka; ten będzie się mścił

  Barwy szczęścia, odc. 1720 - Angela odtrąca Eryka; ten będzie się mścił

  Co przydarzy się bohaterom "Barw szczęścia" w kolejnym, już 1720 epizodzie flagowej produkcji telewizyjnej Dwójki? U Pyrków następuje długo wyczekiwany przełom - para nareszcie się godzi i przypieczętowuje poprawę relacji namiętną nocą. Tymczasem Eryk, odrzucony przez Angelę, knuje przeciwko nauczycielowi geografii. Zobacz, do czego to wszystko doprowadzi!

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2564 - Daria pociesza zranionego Dominika

  Na Wspólnej, odc. 2564 - Daria pociesza zranionego Dominika

  W 2564 odcinku "Na Wspólnej" rozstrzygnie się kilka spraw, które od dłuższego czasu leżą na sercu naszych ulubionych bohaterów. Igor spotyka się z Jakubem i jest świadkiem przerażającej sceny. Daniel wreszcie decyduje się na jedną z dwóch kobiet i oznajmia Dominice, jaki podjął wybór. Tymczasem Dominik dochodzi do wniosku, że jego dziewczyna znalazła sobie kogoś innego...

  red.
 • M jak miłość, odc. 1321 - Marcin nie może znieść myśli, że jest mordercą

  M jak miłość, odc. 1321 - Marcin nie może znieść myśli, że jest mordercą

  Co przyniesie widzom "M jak miłość" kolejny, już 1321 epizod produkcji TVP2? Marcin wciąż zmaga się z okrutnymi wyrzutami sumienia po tym, jak podczas nerwowej akcji oddał śmiertelny strzał w stronę Głowackiego. Z kolei związek Magdy i Andrzeja staje pod znakiem zapytania - wszystko przez zazdrość Anety... Wszystkich ciekawych zapraszamy przed ekrany!

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2564 - Daniel postanawia zerwać z Łucją

  Na Wspólnej, odc. 2564 - Daniel postanawia zerwać z Łucją

  Co wydarzy się w 2564 epizodzie "Na Wspólnej"? Bohaterowie serialu już jakiś czas stąpają po cienkim lodzie - lada moment mogą wydarzyć się rzeczy, które całkowicie odmienią ich losy. Jakub prosi Igora o spotkanie, po czym pada ofiarą perfidnej zemsty mafii. Z kolei Daniel jest zmuszony wybrać między Łucją a Dominiką. Tymczasem Dominik nabiera przekonania, że Kasia go zdradza.

  red.
 • M jak miłość, odc. 1321 - Aneta knuje przeciw Magdzie

  M jak miłość, odc. 1321 - Aneta knuje przeciw Magdzie

  Bohaterowie "M jak miłość" muszą uporać się z poważnymi problemami. W 1321 odcinku serialu Marcin zmaga się z trudnym do przyjęcia faktem, że został mordercą człowieka. Z kolei Aneta, kierowana przez zazdrość, próbuje zniszczyć świeżo powstały związek Magdy i Andrzeja. Ciekawych zapraszamy do oglądania nowych epizodów!

  red.