Na Wspólnej, odc. 2565 - nieoczekiwany przyjazd Łucji

W 2565 epizodzie "Na Wspólnej" bohaterowie są zmuszeni zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Daniel nie spodziewa się, że w redakcji odwiedzi go dziewczyna - po przyjeździe Łucji z Irlandii musi ukrywać ją przed kochanką. Igor nie kryje zdenerwowania - wygląda na to, że jego rodzinie coś grozi, przy czym nie mogą oni liczyć na żadną ochronę. Z kolei Daria wychodzi z siebie, żeby rozkochać w sobie Dominika.

Czy podwójne życie Daniela wyjdzie na jaw?

Daniel składa podziękowania Smolnemu – jest wdzięczny, że mimo wszystko nie zwolnił Dominiki. Nie udaje mu się jednak uniknąć kazania – Krzysztof znów wypomina mu jego podejście do relacji z kobietami. Ni stąd, ni zowąd do redakcji wpada Łucja, która przyjechała odwiedzić Daniela. Chłopak jest spanikowany – chce jak najszybciej wyjść z pracy, żeby kochanka nie zauważyła go z własną dziewczyną...

Plan Roberta

Po tym, jak mafia zlikwidowała Jakuba, bohaterowie „Na Wspólnej” muszą się zmierzyć z nową sytuacją. Ela stara się zaopiekować zupełnie rozbitą panią Marcinkową; Igor wybiera się natomiast na spotkanie z Robertem. Nowak wścieka się, że jego rodzina nie ma zapewnionej porządnej ochrony. Robert nie może na to wiele poradzić, ale domyśla się, co pomogłoby odciągnąć uwagę zbirów.

Randka Darii i Dominika

Daria oznajmia tacie, że jest przeziębiona. Okłamuje go, bo chce zostać w domu i spędzić weekend z Dominikiem. Kiedy Dziedzic wyjeżdża, dziewczyna od razu proponuje Dominikowi uczczenie zdanego kolokwium. Oboje wychodzą na miasto i świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Czy Darii uda się rozkochać Dominika? Sprawdź, co wydarzy się w „Na Wspólnej”!