Seriale telewizyjne

 • Dzień Babci 2018: Jak złożyć Babci życzenia z okazji jej święta

  Dzień Babci 2018: Jak złożyć Babci życzenia z okazji jej święta

  W sieci znajdziesz szereg przykładów życzeń na Dzień Babci, które jednak są dość sztampowe i powszechne. Jak sprawić, by wypowiedziana treść była wyjątkowa? Postaw na spersonalizowane życzenia, stworzone samodzielnie. Być może nie będą tak doskonale skomponowane poetycznie ale na pewno wzruszą i wywołają prawdziwą radość. 

  Red.
 • Życzenia na Dzień Babci

  Życzenia na Dzień Babci

  Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci - który obchodzimy 21 stycznia. Każda babcia będzie zachwycona życzeniami i laurkami przygotowanymi przez wnuczęta. Co można tam umieścić?

  red.
 • Zbliża się Dzień Babci. Podaruj Babci coś wyjątkowego - rękodzieło na Dzień Babci
 • Maluchy na Dzień Babci

  Maluchy na Dzień Babci

  Dzień Babci to święto celebrowane głównie przez dzieci. Malowanie laurek, uczenie się wierszyków, pełne przejęcia występy i recytacje... tak dzieci dziękują swoim babciom za czas, troskę i miłość. Oto kilka ciekawych pomysłów na ten wyjątkowy dzień.

  red.
 • Jak złożyć życzenia na Dzień Babci? - zrób samodzielnie laurkę
 • Na Wspólnej (2591) - Daria robi test ciążowy. Czy Daria nosi dziecko Dominika?

  Na Wspólnej (2591) - Daria robi test ciążowy. Czy Daria nosi dziecko Dominika?

  Co takiego stanie się w kolejnym, 2591. epizodzie"Na Wspólnej"? W relacjach między bohaterami trwają ogromne zawirowania! Dominik i Kasia planują w najlepsze wspólny wyjazd, podczas gdy Daria podejrzewa, że może być w ciąży. Ośrodek Izy zostaje otwarty; jednocześnie wpada ona na pomysł, jak ujarzmić Warskiego. Z kolei Hebel wychodzi z siebie, aby Agnieszka przyjęła jego zaproszenie na randkę - czy uda mu się dopiąć swego?

  red.
 • Barwy szczęścia (1752) - rozpaczliwy gest Artura. Angela nie kontroluje swojej zazdrości o Roberta

  Barwy szczęścia (1752) - rozpaczliwy gest Artura. Angela nie kontroluje swojej zazdrości o Roberta

  Co przyniesie nam kolejny, 1752. epizod "Barw szczęścia"? Zamiast długo wyczekiwanej ulgi bohaterów czekają kolejne wyzwania i rozczarowania! Sałatka postanawia, że nie będzie uczestniczył w meczu młodzieżówki, podczas gdy Władek poważnie się zastanawia, co powiedzieć prokuraturze. Artur traci resztki nadziei - oddaje osobiste rzeczy Walawskiej i mówi Modestowi, że to koniec poszukiwań. Angela ma zaś problemy z zazdrością o Roberta; przyczyną jej niepokoju jest atrakcyjna nauczycielka biologii.

  red.
 • Barwy szczęścia (1752) - czy Władek powie prawdę w zeznaniach? Artur oddaje Piotrowi wszystkie rzeczy Marty

  Barwy szczęścia (1752) - czy Władek powie prawdę w zeznaniach? Artur oddaje Piotrowi wszystkie rzeczy Marty

  Co takiego przydarzy się bohaterom w 1752. odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Niestety, los wcale nie oszczędza naszych ukochanych postaci... Darek jest załamany ostatnimi decyzjami Józka, a Władek ma poważne problemy z prokuraturą - nie wie, czy mówić prawdę o zajściu w Biomerze. Z kolei entuzjazm Artura ulega wyczerpaniu; mężczyzna rezygnuje z usług Modesta i wycofuje się z otoczenia. Angelę dławi zaś zazdrość - boi się, że nauczycielka biologii odbije jej Roberta...

  red.
 • Na Wspólnej (2591) - Daria w ciąży z Dominikiem? Test, który wszystko wyjaśni

  Na Wspólnej (2591) - Daria w ciąży z Dominikiem? Test, który wszystko wyjaśni

  Co przydarzy się bohaterom w kolejnym, 2591. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Gdy Kasia i Dominik są zajęci planowaniem wyjazdu nad jezioro, Daria przeżywa spóźniający się okres. Z kolei Iza znajduje sposób, jak ujarzmić Warskiego - postanawia zatrudnić sprawdzoną księgową, która będzie kontrolować jego wybryki. Hebel robi zaś wszystko, aby Agnieszka spędziła z nim wieczór. Wreszcie prawniczka przystaje na jego propozycję.

  red.
 • Barwy szczęścia (1752) - Beata błaga Władka o milczenie. Angela pęka z zazdrości

  Barwy szczęścia (1752) - Beata błaga Władka o milczenie. Angela pęka z zazdrości

  Co nowego wydarzy się w 1752. odcinku "Barw szczęścia"? Co tym razem spotka doświadczonych przez los bohaterów? Józek postanawia, że nie weźmie udziału w meczu młodzieżówki, zaś Władek zmaga się z tym, czy powiedzieć prokuraturze prawdę. Artur prosi jasnowidza o zaprzestanie poszukiwań Marty. Tymczasem Angela płonie z zazdrości, gdy Robert udaje się na kilkudniową wycieczkę z jej atrakcyjną rywalką, nauczycielką biologii.

  red.
 • Na Wspólnej, odc. 2591 - Daria jest w ciąży? Randka Ryszarda i Agnieszki

  Na Wspólnej, odc. 2591 - Daria jest w ciąży? Randka Ryszarda i Agnieszki

  Co nowego wydarzy się w kolejnym, 2591. odcinku "Na Wspólnej"? Podczas gdy Dominik i Kasia planują romantyczny wyjazd, Darii spóźnia się okres - czy to oznacza, że dziewczyna jest w ciąży? Zbliża się otwarcie ośrodka Izy. Kobieta nie ufa Warskiemu i ku jego niezadowoleniu chce zatrudnić zaufaną księgową. Tymczasem Hebel usiłuje zaprosić Agnieszkę na randkę - czy jego upór przyniesie oczekiwane rezultaty?

  red.
 • Na sygnale (164) - Oskarżenia wobec nowego ratownika

  Na sygnale (164) - Oskarżenia wobec nowego ratownika

  Już wkrótce o 21.50 w TVP 2, widzowie będą mogli obejrzeć kolejny odcinek serialu "Na sygnale". Czego możemy spodziewać się po najnowszym, 164. epizodzie? Nasi ulubieni ratownicy z Leśnej Góry znów będą ratowali życie i zdrowie osób, które potrzebują pomocy. W ekipie karetki ratunkowej dochodzi do konfliktu między personelem. Piotrkowi nie podoba się sposób, w jaki pracuje nowy ratownik - Nowak. Uważa on, że młody mężczyzna nie umie poradzić sobie ze swoimi zawodowymi obowiązkami. W tym czasie bohaterowie będą musieli interweniować w kilku sytuacjach. Podczas jeden z akcji nowy ratownik zaczyna zachowywać się podejrzanie. Zwraca to uwagę jego przełożonych, którzy zaczynają kierować w stronę Nowaka poważne oskarżenia. Jaki będzie finał tego epizodu? Przekonamy się już w najbliższy czasie!

  red.
 • Na sygnale (164) - Ratownik pijany w pracy? Oskarżenia wobec Nowaka

  Na sygnale (164) - Ratownik pijany w pracy? Oskarżenia wobec Nowaka

  Po raz kolejny miłośnicy serialu "Na dobre i na złe" będą mieli okazję poznać dalsze losy ulubionych bohaterów w Leśnej Góry. Czy ratownicy medyczni poradzą sobie z nowymi, niespodziewanym sytuacjami, z którymi będą mieli styczność podczas swojej pracy? Piotr podejrzewa, że jego nowy kolega nie radzi sobie z obowiązkami w karetce ratunkowej. Uważa, że mężczyzna ze swoim pechem nie powinien nigdy pracować jako ratownik medyczny. Mimo to, Nowak stara się ciągle udowodnić, że jest w stanie być członkiem ekipy doktora Banacha. Już wkrótce jednak na akcji dochodzi do przedziwnej sytuacji. Kiedy pozostali pracownicy widzą stan młodego mężczyzny, zaczynają go oskarżać o spożywanie alkoholu w pracy. Jak to się stało, że Nowak nie potrafi utrzymać się na nogach Odpowiedź na to pytanie poznamy już o 21.50 w TVP 2.

  red.
 • Na Wspólnej (2590) - Beata dopina swego. Media szkalują Brzozowskiego

  Na Wspólnej (2590) - Beata dopina swego. Media szkalują Brzozowskiego

  Co nowego przyniesie nam 2590. epizod "Na Wspólnej"? Bohaterowie mierzą się z poważnymi wyzwaniami; czasem jest to wyłącznie ich wina, a czasem powodem ich zmagań są wyjątkowo niesprzyjające okoliczności. Ziębowa wpada rano na roznegliżowaną Beatę; później na pocałunku z Nowakiem przyłapuje dziewczynę koleżanka Anastazji. Media są zdania, że Daniel bez skrupułów zamordował Dominikę, choć wciąż nie ma na to żadnych dowodów. Tymczasem spotkanie ze Zdybicką wywraca świat Antoniego do góry nogami...

  red.
 • Barwy szczęścia (1751) - Adrian próbuje wyłudzić sto tysięcy. Jerzy chce odbić Annę

  Barwy szczęścia (1751) - Adrian próbuje wyłudzić sto tysięcy. Jerzy chce odbić Annę

  Co ciekawego wydarzy się w kolejnym, 1751. epizodzie "Barw szczęścia"? Klara oraz Jaga starają się chociaż trochę pomóc dzieciom osieroconym w związku z tragedią w Aleppo. Zamiast skupiać się na szczytnym celu, Fayad woli być zazdrosny o narzeczoną, która najwyraźniej wpada w oko Radkowi. Adrian umawia się z Brunem i probuje na nim wymusić ogromną pożyczkę. Tymczasem Jerzy usiłuje wyjść z impasu i postanawia odbić swoją żonę młodszemu rywalowi.

  red.
 • Na Wspólnej (2590) - Anastazja dowiaduje się o Tomku i Beacie. Bracia Hoffer spotykają się ze Zdybicką

  Na Wspólnej (2590) - Anastazja dowiaduje się o Tomku i Beacie. Bracia Hoffer spotykają się ze Zdybicką

  Co przydarzy się bohaterom w 2590. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Nasze ukochane postaci mierzą się z poważnymi problemami; wiele z nich wynika z ich własnych zaniedbań i przewin, a inne spadają na nich jak grom z jasnego nieba... Koleżanka Anastazji przyłapuje Beatę i Tomka na romantycznym pocałunku. Media rozgłaszają wszem i wobec, że niezidentyfikowane ciało kobiety należy do Dominiki, a mordercą z pewnością jest Daniel. Tymczasem bracia Hofferowie wybierają się na spotkanie ze Zdybicką, a Antoni szybko traci głowę dla Ilony...

  red.
 • Barwy szczęścia (1751) - kłótnia między Jagą a Fayadem. Adrian szantażuje Bruna

  Barwy szczęścia (1751) - kłótnia między Jagą a Fayadem. Adrian szantażuje Bruna

  Co nowego przyniesie nam 1751. odcinek serialu "Barwy szczęścia"? Dzień jak codzień - drobnym radościom towarzyszą poważne problemy, a każdy uśmiech zostaje zrównoważony łzą... Klara i Jaga angażują się w pomoc sierotom z Aleppo. Fayadowi nie podoba się jednak, że jego narzeczona wyraźnie wpadła w oko Radkowi. Tymczasem Adrian spotyka się z Brunem i próbuje go przekupić w zamian za danie spokoju Bożenie. Jerzy postanawia przystąpić do działania i w stanie upojenia usiłuje odbić swoją żonę pisarzowi.

  red.
 • Na sygnale, odc. 164 - Przyszłość Nowaka. Nowak zaprzecza i żąda badania krwi

  Na sygnale, odc. 164 - Przyszłość Nowaka. Nowak zaprzecza i żąda badania krwi

  Wszyscy widzowie serialu "Na sygnale" z pewnością nie mogą się doczekać najnowszego, 164. odcinka, w którym możemy śledzić dalsze losy ratowników medycznych. Co tym razem wydarzy się w szpitalu w Leśnej Górze? Nowy bohater - Nowak decyduje, że nadal chciałby pracować w karetce ratunkowej. Kiedy ma okazję pracować z ekipą doktora Banacha, kolega Piotr cały czas ma w stosunku do niego poważne wątpliwości. Uważa, że młody mężczyzna nigdy nie powinien pracować jako ratownik medyczny, ponieważ nie radzi sobie z presją czasu. Już wkrótce jednak Nowak będzie mógł się wykazać, ponieważ karetka zostaje wezwana do mieszkania starszej kobiety. Niespodziewanie bohater zaczyna się zataczać, a pozostała część ekipy podejrzewa, że bohater jest pod wpływem alkoholu. Czy to możliwe? Przekonamy się już o 21.50 w TVP 2.

  red.
 • Na Wspólnej (2590) - Anastazja dowiaduje się o intrydze Beaty! Daniel szkalowany przez media

  Na Wspólnej (2590) - Anastazja dowiaduje się o intrydze Beaty! Daniel szkalowany przez media

  Co nowego wydarzy się w 2590. odcinku "Na Wspólnej"? Bohaterowie plątają się w niezłe tarapaty - i trzeba im przyznać, że nie są przy tym do końca bez winy... Ziębowa widzi rano w kuchni roznegliżowaną Beatę, a później koleżanka Anastazji robi zdjęcie kłamliwej dziewczynie i Tomkowi. Policja odnalazła zmasakrowane ciało kobiety; choć nie zidentyfikowano zwłok, media mają swoje wyjaśnienie sprawy. Z kolei Roman i Antoni spotykają z Iloną, a Zdybicka robi na Antonim ogromne wrażenie...

  red.
 • Barwy szczęścia (1751) - Marczak chce odbić swoją żonę rywalowi. Adrian nakłania Bruna do spotkania w cztery oczy

  Barwy szczęścia (1751) - Marczak chce odbić swoją żonę rywalowi. Adrian nakłania Bruna do spotkania w cztery oczy

  Co takiego wydarzy się w nowym, 1751. odcinku "Barw szczęścia"? Wygląda na to, że na każdy uśmiech musi przypaść ulewa łez, a od codziennych trudności zwyczajnie nie da się uciec... Klara i Jaga robią, co mogą, żeby pomóc osieroconym dzieciom z Aleppo. W międzyczasie Fayad irytuje się, że Radek jawnie adoruje jego narzeczoną. Z kolei Adrian umawia się z Brunem w celu wyłudzenia od niego gotówki. Twierdzi, że po otrzymaniu "pożyczki" odczepi się od Bożeny. Jerzy nosi się zaś z zamiarem złożenia odwiedzin swojemu rywalowi i sprowadzenia żony z powrotem do domu.

  red.
 • Na Wspólnej (2589) - czy policjanci złamią Daniela? Beata ma zamiar uwieść Nowaka

  Na Wspólnej (2589) - czy policjanci złamią Daniela? Beata ma zamiar uwieść Nowaka

  Co stanie się w kolejnym, 2589. epizodzie serialu "Na Wspólnej"? Podczas gdy policja brutalnie i tendencyjnie przesłuchuje Daniela, na miejscu zjawia się Weronika i żąda zaprzestania takich nieuprawnionych działań. Tymczasem Ziębowa daje się omotać Beacie i wypłaca jej wcześniejszą zaliczkę, którą dziewczyna przepuszcza na oryginalne zakupy. Iza orientuje się zaś, że Warski wyprawia z jej pieniędzmi, co mu się żywnie podoba. Czy to zakończy ich współpracę?

  red.
 • M jak miłość (1333) - Starski zamierza odzyskać ziemie w Grabinie. Mateusz wraca myślami do dramatu, jaki rozegrał się nad rzeką

  M jak miłość (1333) - Starski zamierza odzyskać ziemie w Grabinie. Mateusz wraca myślami do dramatu, jaki rozegrał się nad rzeką

  Co wydarzy się w nowym, 1333. odcinku serialu "M jak miłość"? Bohaterowie mają przed sobą ogromne wyzwania. Starski postanawia odzyskać ziemie w Grabinie, które kiedyś należały do jego rodziny. Chce odkupić te tereny od obecnych właścicieli, jednak Ula nie zgadza się na żadną ofertę. Z kolei Mateusz wciąż zastanawia się, jak rozegrać dramatyczną sytuację związaną z morderstwem Maćka. Proponuje nauczycielce, że weźmie winę na siebie...

  red.
 • Barwy szczęścia (1750) - Władek przypomina sobie wybuch w Biomerze. Trud Zwoleńskiej wreszcie się opłaca

  Barwy szczęścia (1750) - Władek przypomina sobie wybuch w Biomerze. Trud Zwoleńskiej wreszcie się opłaca

  Co nowego stanie się w 1750. epizodzie "Barw szczęścia"? W najnowszym odcinku: powrót pamięci, trudne decyzje między miłością a karierą i codzienne, życiowe problemy... Józek poświęca swoje ambicje dla narzeczonej, Władek przypomina sobie tragiczny wybuch, Marczak zaczyna przychylniej patrzeć na starania Małgorzaty, a Waleria próbuje uleczyć żal Stefana. Co z tego wszystkiego wyniknie? Zapraszamy przed telewizory!

  red.
 • Na Wspólnej (2589) - policja uważa Daniela za mordercę. Beata chce uwieść Tomka

  Na Wspólnej (2589) - policja uważa Daniela za mordercę. Beata chce uwieść Tomka

  Co nowego wydarzy się w 2589. odcinku "Na Wspólnej"? Losy bohaterów ważą się na szali! Daniel zostaje poddany brutalnemu przesłuchaniu - policjanci są pewni, że to właśnie on zamordował Dominikę. Z kolei Beata wyprasza u Ziębowej zaliczkę, posuwając się przy tym do kłamstwa. Dziewczyna ułożyła sobie pewien plan i zamierza go zrealizować. Tymczasem Iza odkrywa kłamstwa Warskiego - czy to już koniec?

  red.
 • M jak miłość, odc. 1333 - Starski walczy o ziemie przodków. Mateusz nie może przestać myśleć o dramacie Justyny

  M jak miłość, odc. 1333 - Starski walczy o ziemie przodków. Mateusz nie może przestać myśleć o dramacie Justyny

  Co takiego przydarzy się bohaterom w 1333. odcinku "M jak miłość"? Biznesmen Starski stwierdza, że najwyższa pora odzyskać ziemie w Grabinie, jakie lata temu były w posiadaniu jego rodziny. Od razu przystępuje do akcji, jednak obecni właściciele nie zamierzają tak łatwo oddać swoich terenów - Ula nawet nie chce słyszeć o żadnej ofercie. Tymczasem Mateusz gorączkowo usiłuje znaleźć wyjście z kryminalnej sytuacji i uratować ulubioną nauczycielkę przed więzieniem...

  red.
 • Barwy szczęścia (1750) - Władek przypomina sobie prawdę. Małgorzata od samego rana poszukuje Jerzego

  Barwy szczęścia (1750) - Władek przypomina sobie prawdę. Małgorzata od samego rana poszukuje Jerzego

  Co wydarzy się w nowym, 1750. odcinku serialu "Barwy szczęścia"? Bohaterowie są zmuszeni do konfrontacji: z własną pamięcią, z konsekwencjami swoich decyzji i ze sobą nawzajem... Józek zawala swoją karierę dla Julity, Władek uświadamia sobie, kto stał za wybuchem w Biomerze, a Marczak zaczyna doceniać wsparcie Małgorzaty. Tymczasem Waleria zapewnia Stefanowi coraz to inne atrakcje, aby ten nie koncentrował się na trudnej dla niego wyprowadzce.

  red.
 • M jak miłość (1333) - czy Mateusz weźmie na siebie winę Justyny? Starski chce przejąć siedlisko

  M jak miłość (1333) - czy Mateusz weźmie na siebie winę Justyny? Starski chce przejąć siedlisko

  Co nowego stanie się w kolejnym, 1333. epizodzie "M jak miłość"? Następny odcinek stawia przed bohaterami ogromne wyzwania. Starski bierze sobie za punkt honoru, że odzyska rodzinne ziemie w Grabinie i od razu przystępuje do działania. Na pierwszy ogień idzie siedlisko Anny, przy czym Ula nie zamierza zgodzić się na propozycję biznesmena. W tym czasie Mateusz usiłuje znaleźć sposób, żeby pomóc swojej nieszczęsnej nauczycielce. Proponuje Justynie, że to on przyzna się do zabójstwa - w końcu grozi mu za to jedynie poprawczak...

  red.
 • M jak miłość (1332) - ślub Natalii i Franka. Mateusz wyznaje Justynie, że widział szarpaninę nad urwiskiem

  M jak miłość (1332) - ślub Natalii i Franka. Mateusz wyznaje Justynie, że widział szarpaninę nad urwiskiem

  Co stanie się w nowym, 1332. epizodzie "M jak miłość"? Oj, będzie się działo! Kisielowa wpada w rozpacz po utracie całego swojego dorobku, Janek poznaje prawdę o adopcji... A i tak wydarzeniem odcinka pozostaje ślub Natalii i Franka - zupełnie nieplanowany, w kameralnej atmosferze i pięknej scenerii! Poza tym Mateusz wyznaje Justynie, że zna prawdę o morderstwie Maćka. Co zadecyduje nauczycielka?

  red.
 • Barwy szczęścia (1750) - Marczak docenia wsparcie Zwoleńskiej. Władek przypomina sobie wybuch

  Barwy szczęścia (1750) - Marczak docenia wsparcie Zwoleńskiej. Władek przypomina sobie wybuch

  Co przydarzy się bohaterom w kolejnym, 1750. odcinku "Barw szczęścia"? Józek odsuwa na bok kwestie swojej kariery, aby jak najbardziej pomóc ukochanej Julicie. Tymczasem Władek przypomina sobie szczegóły dotyczące tragicznego wybuchu w Biomerze, a Jerzy nareszcie docenia pomoc, jaką oferuje mu Małgorzata. Z kolei Waleria stara się odciągnąć Stefana od myślenia o dawnym domu i zapełnia mu dzień nietypowymi atrakcjami.

  red.
 • Na Wspólnej (2589) - policja zakłada, że Daniel jest mordercą. Kłamstwa Warskiego wychodzą na jaw

  Co przydarzy się bohaterom w 2589. epizodzie "Na Wspólnej"? Trwa brutalne przesłuchanie Daniela. Policjanci z góry ustawiają mężczyznę na przegranej pozycji i zakładają, że jest on obłudnym mordercą. Tymczasem Beata knuje swoją niecną intrygę. Najpierw okłamuje szefową i wyłudza od niej zaliczkę, a później wdraża plan omotania sobie Tomka wokół palca... Z kolei Iza dowiaduje się o oszustwach Warskiego - czy będzie dalej z nim współpracować?

  red.
 • Barwy szczęścia (1749) - Zuzia planuje karierę w modelingu. Narzeczony Jagi otrzymuje złe wieści z Syrii

  Barwy szczęścia (1749) - Zuzia planuje karierę w modelingu. Narzeczony Jagi otrzymuje złe wieści z Syrii

  Co nowego stanie się w 1749. epizodzie "Barw szczęścia"? Czym zaskoczą nas bohaterowie kultowej produkcji TVP2? Aldona czuje, że zaczyna bardzo odstawać od Borysa. Nie poddaje się jednak ani nie załamuje, za to postanawia zmienić coś w swoim życiu. Zuzia chce zostać modelką - mówi o swoich planach Róży i Zdzisiowi. Natomiast Klara przyjmuje gości: Jagę i jej narzeczonego. Miłe spotkanie po chwili zostaje przerwane przez straszne wieści...

  red.
 • M jak miłość, odc. 1332 - kameralny ślub Natalii i Franka. Czy Justyna wyzna prawdę?

  M jak miłość, odc. 1332 - kameralny ślub Natalii i Franka. Czy Justyna wyzna prawdę?

  Co przydarzy się bohaterom w 1332. odcinku serialu "M jak miłość"? Wydarzy się naprawdę wiele: Kisielowa będzie rozpaczać po utracie dorobku życia, a Janek dowie się, że jest adoptowany... Jednak wydarzeniem odcinka będzie ślub Natalii i Franka! Ponadto Mateusz zbierze się na odwagę i przyzna się Justynie, że wiedział o zabójstwie Maćka od samego początku. Dowiedz się nieco więcej o wydarzeniach z nowego odcinka!

  red.
 • Na Wspólnej (2588) - czy romans Darii i Dominika pozostanie tajemnicą? Sąsiad wtyka nos w sprawy Hoffera

  Na Wspólnej (2588) - czy romans Darii i Dominika pozostanie tajemnicą? Sąsiad wtyka nos w sprawy Hoffera

  Co nowego wydarzy się w 2588 epizodzie "Na Wspólnej"? Bohaterowie, jak i my, każdego dnia podejmują decyzje. Czasem są one bardziej kluczowe, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka... Dominik chce zostać z Kasią, co doprowadza Darię do absolutnej bezsilności i rozpaczy. Niestety wszyscy widzą jej podłamanie i zadają jej coraz więcej pytań. Zuza, widząc chore dzieci, zastanawia się nad dołączeniem do fundacji Elżbiety. W sprawach Hofferów - Antoniego i Romana - zaczyna zaś węszyć ich sąsiad, Zdzisław...

  red.
 • Barwy szczęścia (1749) - Zuzia chce robić karierę. Aldona śledzi to, co dzieje się z jej mężem

  Barwy szczęścia (1749) - Zuzia chce robić karierę. Aldona śledzi to, co dzieje się z jej mężem

  Co takiego przydarzy się w 1749. odcinku serialu "Barwy szczęścia"? W kultowym serialu TVP2 bohaterowie przechodzą samych siebie! Aldona, patrząc na przemianę swojego męża, zamierza iść w jego ślady i porządnie wziąć się za siebie. Zuzia mówi Róży i Zdzisiowi, że wie już, co chce robić w życiu - dziewczyna marzy o zostaniu modelką! Tymczasem do Klary przychodzi Jaga i jej narzeczony. Spotkanie po latach przerywa tragiczna wiadomość...

  red.
 • Na Wspólnej (2588) - czy Daria wyjawi swój romans z Dominikiem? Zuza pracuje z dziećmi z fundacji Elżbiety

  Na Wspólnej (2588) - czy Daria wyjawi swój romans z Dominikiem? Zuza pracuje z dziećmi z fundacji Elżbiety

  Co takiego przydarzy się bohaterom w 2588. odcinku serialu "Na Wspólnej"? Każdy wybór pociąga za sobą swoje konsekwencje i odbija się nie tylko na podejmującym decyzję, ale też na wszystkich wokół. Dominik postanowił zostać z Kasią - Daria jest sfrustrowana i nie potrafi tego ukrywać przed bliskimi. Zuza pracuje z dziećmi z fundacji Elżbiety i zastanawia się, jak jeszcze może im pomóc. Tymczasem Zdzisław podsłuchuje i podgląda swoich podejrzanych sąsiadów...

  red.
 • M jak miłość (1332) - ślub Natalii i Franka. Niech żyje młoda para!

  M jak miłość (1332) - ślub Natalii i Franka. Niech żyje młoda para!

  Co nowego wydarzy się w 1332. odcinku "M jak miłość"? Co spotka naszych ukochanych bohaterów i czy chwile szczęścia będą w stanie przyćmić codzienne zmagania? W najnowszym epizodzie dochodzi do długo wyczekiwanego ślubu Natalii i Franka. Ceremonia odbywa się zupełnie nagle i nie bez sporych wątpliwości. Choć wszystko wskazuje na to, że młodzi będą szczęśliwi, fani serialu wiedzą, że najprawdopodobniej ich radość nie potrwa długo... Z kolei Mateusz oznajmia Justynie, że zna prawdę o niej i Macieju. Co zrobi dziewczyna? Czy pójdzie na policję i przyzna się do winy?

  red.
 • Na Wspólnej (2588) - Daria ma zamiar powiedzieć prawdę. Zuza poruszona losem dzieci

  Na Wspólnej (2588) - Daria ma zamiar powiedzieć prawdę. Zuza poruszona losem dzieci

  Co wydarzy się w nowym, 2588. odcinku "Na Wspólnej"? Bohaterowie stoją na krawędzi - jak w życiu, ich wybory nie dzieją się w próżni, ale wpływają na całe otoczenie, w tym na najbliższe osoby. Odkąd Dominik wybrał Kasię, Daria jest załamana i wszyscy to widzą. Do fundacji Elżbiety dołącza Zuza, która jest bardzo wzruszona losem dzieci. Z kolei Zdzisław zaczyna węszyć w sprawie Antoniego i wpada na bardzo intrygujący trop...

  red.
 • Barwy szczęścia (1749) - Zuzia chce zostać modelką. Klarę odwiedza znajoma z Austrii

  Barwy szczęścia (1749) - Zuzia chce zostać modelką. Klarę odwiedza znajoma z Austrii

  Co nowego wydarzy się w 1749. odcinku "Barw szczęścia"? Co tym razem wymyślą bohaterowie kultowego serialu TVP2? W związku z przemianą Borysa Aldona czuje się coraz mniej pewnie - postanawia wziąć się za siebie i spróbować dogonić męża. Zuzia oznajmia Róży i Zdzisiowi, że odkryła swoje powołanie i zamierza zostać modelką. Z kolei Klarę odwiedza Jaga wraz ze swoim narzeczonym. Ich spotkanie przerywa jednak nadejście tragicznych wieści...

  red.
 • Barwy szczęścia (1748) - Zuzia ma szansę zostać modelką. Walawski chce, aby Martę uznano za zmarłą

  Barwy szczęścia (1748) - Zuzia ma szansę zostać modelką. Walawski chce, aby Martę uznano za zmarłą

  Co nowego przydarzy się bohaterom w 1748. odcinku "Barw szczęścia"? Na które postaci czeka sukces i satysfakcja, o które pogrążą się we wściekłości i rozpaczy? Ewa wciąż wierzy, że mama żyje, podczas gdy Piotr podejmuje temat spadku po prawdopodobnie zmarłej. Oliwka, Kajtek i Zuzia trafiają na sesję zdjęciową w plenerze - fotograf Zaleski jest absolutnie zachwycony Zuzią. Tymczasem Borys przechodzi zewnętrzną przemianę, a o pracę w masarni stara się interesująca kandydatka...

  red.
 • Na sygnale (163) - Pech prześladuje Nowaka. Nowy pracownik podejrzany o kradzież

  Na sygnale (163) - Pech prześladuje Nowaka. Nowy pracownik podejrzany o kradzież

  Wszyscy fani popularnego serialu "Na sygnale" z pewnością nie mogą doczekać się najnowszego, 163. odcinka. Tym razem losy ratowników karetki reanimacyjnej wydają się jeszcze bardziej skomplikowane. Co dokładnie wydarzy się już w środę na ekranach naszych telewizorów? Ulubieni bohaterowie po raz kolejny muszą udzielić pomocy ofiarom wypadku drogowego. Jedną z osób, która jest w bardzo ciężkim stanie, jest Marcel. Ekipa doktora Góry za to zostaje wezwana do striptizerki z nocnego klubu. Okazuje się, że kilku z ratowników regularnie odwiedza tę agencję towarzyską. Jak zakończy się ich interwencja? Dowiemy się już o 21.50 w TVP 2.

  red.
Copyright © Agora SA