Na Wspólnej (2589) - policja uważa Daniela za mordercę. Beata chce uwieść Tomka

Co nowego wydarzy się w 2589. odcinku "Na Wspólnej"? Losy bohaterów ważą się na szali! Daniel zostaje poddany brutalnemu przesłuchaniu - policjanci są pewni, że to właśnie on zamordował Dominikę. Z kolei Beata wyprasza u Ziębowej zaliczkę, posuwając się przy tym do kłamstwa. Dziewczyna ułożyła sobie pewien plan i zamierza go zrealizować. Tymczasem Iza odkrywa kłamstwa Warskiego - czy to już koniec?

Na wspólnej - Brutalne przesłuchanie

Daniel jest brutalnie przesłuchiwany przez policję. Funkcjonariusze posuwają się do przemocy psychicznej, żeby wymóc na Brzozowskim zeznania. W ostatniej chwili pojawia się Weronika Roztocka i składa uprawniony wniosek, aby uchylić areszt, skoro nie ma żadnych dowodów. Policjanci są niepocieszeni – ich zdaniem Daniel na sto procent jest mordercą.

Beata chce uwieść Tomka

Beata wyprasza u Ziębowej zaliczkę. Udaje jej się to, bo kłamie, że potrzebuje pieniędzy na opłacenie czesnego w szkole. Tymczasem bierze gotówkę i od razu pędzi kupić sobie seksowną bieliznę! Gdy wieczorem prosi Nowaka o pomoc w nauce do testu z romantyzmu, Tomek od razu się godzi. Chłopak nie przeczuwa, co knuje Beata, więc zaprasza ją do siebie. Czy oszustka go uwiedzie?

Rozpad interesu

Dwa dni przed uroczystym otwarciem klubu fitness Iza odkrywa prawdę. Warski nie tylko nie zapłacił za sprzęt potrzebny do siłowni, ale przepuścił wszystkie ich pieniądze na giełdzie. Jakub twierdzi, że mądrze je zainwestował, ale Iza wpada w szał. Wygląda na to, że to koniec ich krótkiej współpracy... Oglądaj nowe odcinki Na Wspólnej!

Więcej o: