Na Wspólnej (2589) - policja zakłada, że Daniel jest mordercą. Kłamstwa Warskiego wychodzą na jaw

Co przydarzy się bohaterom w 2589. epizodzie "Na Wspólnej"? Trwa brutalne przesłuchanie Daniela. Policjanci z góry ustawiają mężczyznę na przegranej pozycji i zakładają, że jest on obłudnym mordercą. Tymczasem Beata knuje swoją niecną intrygę. Najpierw okłamuje szefową i wyłudza od niej zaliczkę, a później wdraża plan omotania sobie Tomka wokół palca... Z kolei Iza dowiaduje się o oszustwach Warskiego - czy będzie dalej z nim współpracować?

Na wspólnej - Interwencja Roztockiej

Policja w brutalny sposób przesłuchuje Brzozowskiego, stosując przy tym przemoc psychicznym. Daniel jest w fatalnym stanie. Nagle na miejscu zjawia się Weronika Roztocka, która wnioskuje o uchylenie aresztu. Przecież policja nie ma żadnych dowodów przeciwko Brzozowskiemu! Funkcjonariusze wiedzą jednak swoje – są pewni, że Daniel zabił Dominikę i po prostu kręci w zeznaniach.

Niecny plan Beaty

Ziębowa daje się nabrać na oszustwa Beaty i wypłaca pracownicy zaliczkę. Dziewczyna okłamuje szefową – mówi jej, że brakuje jej pieniędzy na opłacenie czesnego. Pierwsze, co robi, gdy zdobywa gotówkę, to zakupy – sprawia sobie seksowną bieliznę. Będzie jej potrzebować, aby uwieść Tomka... Beata prosi go o pomoc w nauce do sprawdzianu z romantyzmu. Nowak niczego nie podejrzewa, godzi się na propozycję dziewczyny i zaprasza ją do siebie.

Kłamstwa Warskiego wychodzą na jaw

Do otwarcia klubu zostały zaledwie dwa dni, a Iza dopiero teraz odkrywa, że Warski zainwestował cały kapitał na giełdzie. Nie mają nawet podstawowego sprzętu! Dla Izy to już za wiele! Jak zareaguje wspólniczka Jakuba? Oglądaj Na Wspólnej!

Więcej o: